- : -
FBC Hranice
Zlín Lions

FBC Hranice - Zlín Lions 9:5
8. Vladimír Blažek, 18. Petr Velech, 25. Tomáš Václavík, 32. Jan Kolajta, 34. Radim Klimecký, 43. Tomáš Václavík, 49. Radim Klimecký, 50. Petr Velech, 53. René Mikel - 5. Vlastimil Červenka, 16. Vlastimil Červenka, 28. Pavel Balusek, 38. Michal Kořený, 49. Jan Vondřejc; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Štěpán Panák 38 - Kevin Majrich 31; po třetinách: 2:2, 3:2, 4:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Kořénka: Dneska první dvě třetiny dobrá hra. Ve třetí třetině soupeř potrestal naše chyby a naši špatnou koncovku. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích Haši: První třetina z naší strany hodně špatná, ve druhé mírné zlepšení a třetí už to byl válec. Dneska kluci jeli na morál, za to jim patří velký dík. Soupeři děkuji za kvalitní utkání.
58:29
Vyloučen hráč Vlastimil Červenka družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
52:15
Mikel na podruhé na potřetí doráží míč a zlínský hráč neudržel nervy a odhazuje naši novou bránu. Ruce rozhodčích jsou dole.
52:06
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Petr Velech (9:5).
49:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Radim Klimecký (8:5).
49:23
Faul na Hlocha a druhá hranická si opět vstřelila gól
49:22
Hra je fyzicky velmi náročná...hraje se hodně na tělo ve slušném tempu
48:42
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký bez asistence (7:5).
48:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Jaroslav Vaněk (6:5).
42:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Václavík, asistoval Petr Velech (6:4).
40:00
40:00
37:56
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kořený bez asistence (5:4).
36:00
Kořený se teď objel snad všechny hranické hráče...
33:50
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Tomáš Václavík (5:3).
33:50
Na Zlín se teď vyšlápla 2. hranická lajna!!....a Hranice se rozjíždějí
31:49
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta z trestného střílení (4:3).
28:03
Hranice hrají od začátku třetiny na dvě lajny, stále je ale trápí nepřesné a zblokované nahrávky
27:20
Nedáš dostaneš....ztráta míčku potrestána
27:16
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek bez asistence (3:3).
17:52
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Marek Hloch (2:2).
16:47
Vyloučen hráč Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
16:34
Hranice v 6! Mají výhodu
15:29
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Filip Horník (1:2).
13:07
Zlín oslaben o jednoho zraněného hráče.
07:33
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Vladimír Blažek, asistoval Jan Kolajta (1:1).
06:16
Šance na obou stranách, o něco lepší se zdá být Zlín
04:24
02:57
Střely na bránu 2:2....také Panák si poradil se dvěma krutými střelami
02:13
Situace dva na jednoho ve prospěch Hranic...Hloch si pěkně počkal ale zlínký golman si se střelou do šibenice poradil
01:28
První hranická lajna v šanci, ale do útoku se dostává Zlín
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Jiří Kroupa.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Petr Graclík, Petr Pospíšil, Filip Horník, Vlastimil Červenka, Pavel Balusek
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Štěpán Panák; hráči v poli: Jiří Vraj, David Tvrdoň, Jan Kolajta, Marek Vraj, Marek Hloch