2:2
- : -
FBK Jeseník

SK K2 Prostějov - FBK Jeseník 6:3
8. Jan Smička, 15. Marek Judas, 25. Jakub Krnáč, 31. Jan Smička, 53. Jan Smička, 60. Jan Smička - 10. Michal Příhoda, 53. Martin Příhoda, 56. Martin Hudec; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Tomáš Krátký 8 - Petr Bárta 11; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:2;
60:01
Vyjádření trenéra domácích (Martin Fráňa): 3 body jsou doma. Trochu drama v závěru utkání. Děkuji našim fanouškům za skvělou podporu po celý víkend.
60:00
Vyjádření vedoucího týmu hostí: Zápas byl velice vyrovnaný, rozhodli maličkosti a ukrutná sterilita našeho týmu. Do dalšího zápasu slibujeme našim fanouškům že se polepšíme. Flex lean eskerit FBK ole
60:00
59:26
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Jan Hél (6:3).
59:06
Timeout SK K2 Prostějov
59:06
Vyloučen hráč Martin Hudec družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hra rukou.
58:09
Vyloučen hráč Zdeněk Fojt družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za zdržování hry.
55:45
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Hudec, asistoval Ondřej Stavianis (5:3).
55:16
Timeout FBK Jeseník
53:00
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
52:34
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Libor Čmela (5:2).
52:17
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Martin Trsťan (4:2).
50:53
Vyloučen hráč Ondřej Král družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování hokejky.
42:57
Vyloučen hráč Martin Hudec družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
37:00
Vyloučen hráč Marek Vlček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za držení.
30:21
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Smička, asistoval Pavel Bezouška (4:1).
28:26
Vyloučen hráč Libor Procházka družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
24:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Zdeněk Fojt (3:1).
20:00
20:00
14:11
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Karel Mikulka (2:1).
09:35
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Michal Příhoda, asistoval Zbyněk Slováček (1:1).
07:59
07:59
Z akce 3 na 1 se prosazuje Honza Smička.
01:48
Vyloučen hráč Pavel Koriťák družstva FBK Jeseník na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Martin Hudec, Ondřej Stavianis, Filip Lutonský, Lukáš Audy, Martin Trsťan
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Pavel Bezouška, Jan Hél, Libor Čmela, Jan Smička, Marek Vlček