5:1
- : -
Zlín Lions

FbC Asper Šumperk - Zlín Lions 13:7
4. Jiří Trávníček, 5. Petr Matěj, 12. Michal Šíma, 24. Petr Matěj, 28. Jindřich Kamler, 30. Petr Matěj, 37. Daniel Venouš, 40. Petr Matěj, 42. Daniel Venouš, 49. Jiří Trávníček, 56. Jiří Trávníček, 58. Matěj Mondek, 59. Michal Vařeka - 6. Jan Vondřejc, 16. Jaroslav Vaněk, 18. Michal Baroň, 29. Michal Baroň, 34. Kamil Baran, 38. Jan Vondřejc, 45. Michal Kořený; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Malínek 14 - Jan Šauer 21; po třetinách: 3:3, 5:3, 5:1;
60:00
Komentář trenéra domácích OM: Se Zlínem jako už tradičně přestřelka, oba týmy se snažily hrát aktivně a často zakončovat. Nám se podařilo ke konci odskočit o 3 branky a koncovku kotrolovat, a to rozhodlo utkání. Děkuji soupeři i rozhodčím za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů: Přijeli jsme v oslabené sestavě, 2 třetiny jsme drželi krok se soupeře, 3. třetina se nám vůbec nepovedla a docházely síly. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:20
Vyloučen hráč Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
58:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Daniel Venouš (13:7).
57:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Jiří Trávníček (12:7).
55:59
Máme tu další hattrick na straně Asperu. Ten dovršil kapitán a nejproduktivnější hráč domácích Jiří Trávníček.
55:53
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (11:7).
48:03
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček bez asistence (10:7).
44:05
Zlínské snažení zužitkoval Michal Kořený a vstřeluje 7. branku hostů v tomto utkání.
44:04
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kořený, asistoval Jaroslav Lovecký (9:7).
43:27
Zlín kombinuje na útočné polovině a snaží se vstřelit branku, která by je dostala zpět do hry.
41:52
Asper nezaspal a přidává další branku. Trávníček nahrál Venoušovi a ten zakončoval do odkryté brány Šauera.
41:51
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jiří Trávníček (9:6).
40:00
40:00
39:40
Petr Matěj má dneska očividně střeleckou formu, protože přidává už 4. gol v tomto utkání.
39:39
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Jindřich Kamler (8:6).
37:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Vlastimil Červenka (7:6).
36:24
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Ondřej Mrázek (7:5).
35:30
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
33:01
Zlín opět dotahuje náskok Asperu. Kamil Baran z otočky prostřelil Malínka na bližší tyčku.
33:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Kamil Baran, asistoval Jaroslav Vaněk (6:5).
29:37
Matěj Hattrick!
29:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Vařeka (6:4).
28:33
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Jan Michálek (5:4).
27:22
Domácí znovu prolamují obranu hostů a skorují po kombinaci Kamlera a Matěje.
27:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Petr Matěj (5:3).
23:47
Asper znovu ve vedení! Díky Matějovi, který míček procpal za brankáře hostů.
23:46
22:17
Domácí začali 2. třetinu aktivněji a snaží se dobít branku hostů, ale tu si Zlín střeží velmi dobře.
20:20
Přesouváme se do 2. třetiny utkání. Zlín dokázal vyrovnat ztrátu a po počátečním výpadku je zpět v utkání.
20:00
20:00
17:39
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Miroslav Končitík (3:3).
15:33
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Jan Vondřejc (3:2).
14:33
Vyloučen hráč Michal Vařeka družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
11:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Ondřej Mrázek (3:1).
06:52
Vyloučen hráč Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
06:20
Maixner zkusil vystřelit od půlky, ale jeho střelu zblokovali obránci Zlína.
05:26
Hosté nezaváhali s odpovědí a snižují náskok.
05:25
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Vondřejc, asistoval Jaroslav Vaněk (2:1).
04:06
04:06
Máme tu ddalší gol domácí. Petr Matěj dostal skvělou přihrávku od Kamlera a šel sám na brankáře hostů a neomylně posílá Asper do dvoubrankového vedení.
03:16
A domácí využívají přesilové hry a dostávají Asper do vedení
03:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (1:0).
02:32
Vyloučen hráč Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Zdeněk Cholek.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jan Šauer; hráči v poli: Filip Horník, Kamil Baran, Vlastimil Červenka, Michal Baroň, Jan Michálek
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Malínek; hráči v poli: Štěpán Maixner, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Matěj Mondek, Daniel Venouš