1:0
1:1
0:1

SK K2 Prostějov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 2:3p
36. Jan Hél, 54. Libor Čmela - 17. Václav Štěrba, 47. Filip Matějka, 63. Filip Matějka; rozhodčí: Jan Kouba - Jan Stavělík; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Tomáš Krátký ? - Jan Piško ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:1, 0:1;
62:02
62:02
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Tomáš Vežranovský (2:3).
60:00
60:00
Komentář hostí: únavně podporující, fanoušci, kteří dorazili v hojném počtu, určitě nenudili. Prodloužení je o jedné povedené akci, nebo střele a to nám vyšlo na jedničku. Děkuji soupeři za kvalitní utkání, které nás určitě prověřilo.
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Fráňa): Dnes jsme nehráli vůbec špatně. Bohužel se nám gólově příliš nedařilo. Prodloužení už je o štěstí, které se dnes přiklonilo na stranu hostí. Děkujeme fantastickým divákům.
60:00
59:00
Timeout SK K2 Prostějov
58:03
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
58:03
Vyloučen hráč Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
54:07
Dnešní kuriozitou je brankář hostí, který je nejagresivnějším účastníkem zápasu.
53:06
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela, asistoval Jan Smička (2:2).
46:48
Vyloučen hráč Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za vražení zády.
46:32
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Martin Juroš (1:2).
40:00
40:00
35:05
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Jan Smička (1:1).
35:05
Honza Hél si vyjel z rohu a ránou ,,na teploměr" srovnává skóre dnešního utkání.
31:50
Nyní vidíme dlouhodobý tlak na Frýdeckou branku.
28:05
Hráč Frýdku opět v úniku, ale zastavil ho brankář domácích zákrokem ,,alá Hašek".
20:18
Honza Hél připravil akci až do prázdné branky, ale opět jsme slyšeli tyčku.
20:00
20:00
19:58
Brankář hostí vytáhl skvělý zákrok proti crossové přihrávce.
17:36
Opět zvoní Frýdecká tyč.
16:28
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štěrba, asistoval Martin Juroš (0:1).
14:41
Nyní neuznaný gól domácích.
13:53
Domácí brankář přes mnoho bránících hráčů moc neviděl, gólu však dokázal zabránit,
09:43
Hráč Frýdku se dostal do samostatného úniku, ale minul branku.
08:51
Prostějov tlačil na branku soupeře, ovšem trefil ji jen ze strany.
08:24
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
06:48
Domácí brankář se roztáhl na brankové čáře a zabránil tak gólu.
03:55
Prostějov rychle rozehrál standardní situaci, ale brankář byl na svém místě.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Jan Stavělík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Martin Juroš, Jaromír Dobeš, Jan Huška, Tomáš Vežranovský, Filip Matějka
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Michal Vašut, Libor Čmela, Jan Smička, Marek Vlček, Jan Hél