7:5
2:1
- : -

FbC Asper Šumperk - Florbal Vsetín 11:9
8. Jiří Trávníček, 16. Jindřich Kamler, 25. Ondřej Mrázek, 27. Petr Matěj, 31. Jindřich Kamler, 31. Jiří Trávníček, 34. Petr Matěj, 35. Daniel Venouš, 36. Jiří Trávníček, 42. Jiří Trávníček, 45. Jindřich Kamler - 14. Jan Trčka, 15. Ivan Zajíc, 17. Radim Látal, 28. Ivan Zajíc, 30. Lukáš Adámek, 34. Tomáš Březík, 35. Tomáš Zubek, 38. René Číž, 53. Vít Zgarba; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Antonín Byvan 18 - Vít Zgarba 25; po třetinách: 2:3, 7:5, 2:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: Domácí - 7, Hosté - 5
60:00
Komentář trenéra domácích: Směrem dozadu otřes, aspoň že jsme byli i dnes celkem produktivní, ale takhle hrát s ostatními nemůžeme. Děkuji soupeři i rozhodčím za utkání. V roce 2019 na shledanou.
60:00
Komentář trenéra hostů: Hurá utkání, krásná přestřelka. V závěru nám chyběly síly na větší tlak a vytvoření si nebezpečné šance na vyrovnání. Děkuji 11 statečných, kteří se porvali za zbytek týmu, samozřejmě také soupeři a rozhodčím.
60:00
58:35
Timeout Florbal Vsetín
56:29
Vsetín se snaží vyrovnat náskok domácích, ale nedokáží překonat obranu domácích a výborného brankáře Byvana.
52:32
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Vít Zgarba, asistoval Radim Látal (11:9).
44:35
Střelec posledního golu Jindřich Kamler si připisuje jako druhý hráč v týmu Asperu hattrick.
44:04
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Tomáš Hanák (11:8).
41:23
Domácí odskakují do dvoubrankového vedení díky střele kapitána Jiřího Trávníčka. Jiří Trávníček v dnešním utkání skoroval již po 4.
41:13
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Matěj Mondek (10:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Domácí - 14, Hosté - 10
40:00
38:01
Vyloučen hráč Tomáš Hanák družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
37:03
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil René Číž, asistoval Patrik Seevald (9:8).
35:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček bez asistence (9:7).
34:59
Vyloučen hráč Tomáš Zubek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
34:50
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Ivan Zajíc (8:7).
34:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jiří Trávníček (8:6).
33:57
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (7:6).
33:17
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Lukáš Adámek (6:6).
31:11
Dnešní utkání je jak na houpačce, chvilí jsou ve vedení hosté ze Vsetína a chvíli domácí Asper.
30:56
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (6:5).
30:29
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Michal Vařeka (5:5).
29:55
Vyloučen hráč Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Patrik Seevald (4:5).
27:39
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc z trestného střílení (4:4).
26:54
24:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jindřich Kamler (3:3).
22:48
Vyloučen hráč Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:48
Asper má nyní šančí srovnat skore zapasu, po faulu Adámka si domácí zahrají přesilovou hru.
20:15
Hned na začátku 2. třetiny obrovská šance hostů, kteří trefili vzdálenější tyčku branky Asperu.
20:00
20:00
Střely ve 1. třetině: Domácí - 15, Hosté - 12
20:00
16:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Radim Látal, asistoval Ivan Zajíc (2:3).
15:55
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Ondřej Mrázek (2:2).
15:00
Vyloučen hráč Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
15:00
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
14:31
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Tomáš Zubek (1:2).
13:13
Máme tu první gol ze strany hostů, o ten se postaral střelou z otočky Jan Trčka.
13:12
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jan Trčka, asistoval Tomáš Horák (1:1).
09:08
Trávníček znovu prověřil Zgarbu střelou od mantinelu, ale golman byl pozorný a jeho sřelu chytil.
07:00
05:32
Domácí nedokázali zužitkovat přesilovou hru a Vsetín zpátky v plné sestavě.
03:55
Jakub Húšť fauloval Matěje a rozhodčí posoudili jeho zákrok 2 minutovým trestem.
03:25
Vyloučen hráč Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování hokejky.
01:40
Vsetín chce očividně odčinit včerejší prohru s Uničovem a už od začátku odstřelují branku domácích, ale tu skvěle stráží Byvan.
00:08
Vítám vás na dnešním utkání mezi týmy FbC Asper Šumperk a Florbal Vsetín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Tomáš Horák, Patrik Seevald, Radim Látal, Lukáš Adámek, Tomáš Březík
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Štěpán Maixner, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Matěj Mondek, Daniel Venouš