2:2
6:1
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FBC ORCA KRNOV 10:4
7. Jiří Šrámek, 7. Denis Smilovský, 22. Tomáš Milerský, 25. Tomáš Milerský, 50. Radek Jantoš, 54. Adam Kučera, 55. Adam Kučera, 57. Daniel Bitzánek, 57. Radek Jantoš, 58. Denis Smilovský - 11. Ondřej Miškov, 30. Adam Blaho, 40. Jaromír Filip, 47. Ondřej Miškov; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 7:5 + Filip Svoboda 5 + Adam Blaho OS; využití: 3:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Filip Kloza 23 - Adam Daněk 25; po třetinách: 2:1, 2:2, 6:1;
60:00
Komentář trenéra 1. FBK Eagles Orlová - dnes z naší strany špatný výkon. Zbytečné vyloučení z nepozornosti a zbytečných faulů. Důležité jsou, ale 3 body. Děkujeme soupeřům a divákům.
60:00
Komentář trenéra Orca Krnov - herně se nám zápas podařil výsledkově ne. Soupeř hrál jednoduše vše na branku. Díky všem za utkání
60:00
59:50
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:44
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Martin Tököly (10:4).
56:53
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Jakub Závoda (9:4).
56:23
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Jiří Šrámek (8:4).
55:02
Timeout FBC ORCA KRNOV
54:06
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Juraj Kováč (7:4).
54:06
Vyloučen hráč Adam Blaho družstva FBC ORCA KRNOV - osobní trest.
53:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Tomáš Milerský (6:4).
53:33
Vyloučen hráč Adam Blaho družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
51:37
Vyloučen hráč Adam Blaho družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
49:15
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Lukáš Milerský (5:4).
47:08
Vyloučen hráč Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:49
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov bez asistence (4:4).
46:16
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
45:27
Jak Šrámek tak T. Milerský teď nevyužili gólové šance při střelách do prázdé brány. Orlová má více ze hry a tlačí soupeře, ale bez efektivity.
40:00
40:00
39:13
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (4:3).
34:48
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
33:18
Vyloučen hráč Jan Adamík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za špatné střídání.
33:18
Tohle by se nemělo stávat - Orlová po druhé v zápase vyloučena za špatné střídání.
31:33
Orlová v přesilovce stále u míčku. T. Milerskému teď střela hodně nesedla.
30:49
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
29:31
F. Kloza trochu podcenil střelu z úhlu. Krnov snižuje.
29:30
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Blaho, asistoval Jaromír Filip (4:2).
24:03
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Radek Jantoš (4:1).
24:03
T. Milersky se nejlépe zorientoval při skrumáži břed brankou a skŕuje při hře 4 na 4.
22:19
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení.
22:09
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
21:07
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Jiří Šrámek (3:1).
20:00
20:00
17:15
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za špatné střídání.
16:49
Hra se docela přiostřila. Rozhodčí musí situaci uklidňovat. Je přítomen i delegát.
16:24
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 5 minut za hrubost.
15:08
Vyloučen hráč Robin Hudec družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
12:58
Tokolyho odvádějí spoluhráči po srážce na střídačku. Snad bude vše OK.
10:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov z trestného střílení (2:1).
10:24
Orlová sice hodně protestovala, ale za faul Kříže na polovině hřiště rozhodčí odpískali trestné střílení, které Miškov proměnil.
07:00
T. Milersky vystihl přihrávku soupeři a hezky nahrál Šrámkovi na střelu do prázdné brány. Druhý gól jsem neviděl.
06:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Juraj Kováč (2:0).
06:01
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Tomáš Milerský (1:0).
02:36
Držení míčku a více ze hry zatím mírně pro Orlovou. Ale střely na branku zatím 0:2 pro Krnov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Adam Daněk; hráči v poli: Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Adam Blaho, Dominik Fňukal, Ondřej Janáč
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Lukáš Milerský, Tomáš Milerský, Jiří Šrámek, Radek Jantoš