4:3
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FbC Asper Šumperk 8:6
9. Marek Hloch, 10. Jan Kolajta, 25. Jan Kolajta, 40. Petr Velech, 41. Ondřej Dobeš, 49. Marek Hloch, 58. Ondřej Dobeš, 60. Marek Hloch - 5. Daniel Venouš, 20. Petr Matěj, 35. Jiří Trávníček, 47. Jakub Hruban, 50. Jiří Trávníček, 59. Michal Vařeka; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Lukáš Minarčík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Jakub Kosar 26 - Martin Vašíček 26, Martin Malínek 0; po třetinách: 2:2, 2:1, 4:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Františka Haši: Pěkný florbal z obou stran, soupeře bych chtěl ocenit za velice kompaktní obranu, asi nejlepší v lize. My jsme byli dneska silnější v hlavách, zejména po úspěšně odehraném oslabení ve třetí třetině, kdy jsme věřili, že to dotáhneme do vítězného konce.
59:59
Komentář trenéra hostí Mrázka: Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za utkání.
59:41
A burcuje celou hranickou halu!!!
59:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (8:6).
59:40
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Malínek družstva FbC Asper Šumperk
59:40
Hloch dává góla do prázdné brány, kompletuje hattrick a jako kapitán jistí výhru Hranic v tomto výjimečném utkání!
58:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Ondřej Mrázek (7:6).
58:37
Šumperk hrající v 6 dává kontaktní gól střelou do šibenice z půlky
57:55
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš bez asistence (7:5).
57:19
Timeout FbC Asper Šumperk
56:20
Kolajta výtečně odbránil!!!! a hranice jsou v 5
54:31
Vyloučen hráč Marek Hloch družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
54:31
Podobných faulů jako udělal nyní Mára Hloch tu bylo tisíc, ale tenhle si z nějakého důvodu zasloužil 2 minuty
54:06
Hranice hrají více na rychlé protiútoky, najistotu, na výsledek
51:40
Vaciho dobrá střela...a druhá lajna Hranic už se hodně zlobí na rozhodčí
49:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (6:5).
48:44
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Ondřej Dobeš (6:4).
46:13
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jakub Hruban, asistoval Petr Matěj (5:4).
46:13
Trochu chaos u hranické brány a Šumperk trestá
45:13
Také šumperský golman drží svůj tým...Dobeš neměl proti němu nárok
43:30
Situace dva na jedna...Dobeš dával krásnou přihrávku na Hlocha který byl sám před brankářem ale bohužel míček netrefil ideálně....nyní probíhají hádky s rozhodčím
41:00
Kosar opět výborně!
40:15
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval Jan Kolajta (5:3).
40:15
Celá hala na nohách!!!! Gól z šatny je tam!
40:00
40:00
39:55
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Tomáš Václavík (4:3).
39:55
Celá hala na nohách!!!!!! Gól do šatny je tam!
38:30
Hranice jsou více na balonku ale šumperk má nebezpečné útoky ze kterých dobře střílí....kdo může přijet na tento zápas dojeďte!
36:50
Mikelova dobrá střela a krásná kombinace druhé lajny
35:47
Tady ještě poteče krev
34:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (3:3).
32:14
Teď měl šumperský hráč totálně odkrytou bránu....nejodkrytější na světě...odkrytější ani být nemohla...bránu netrefuje
31:34
Křižná přihrávku Šumperku a Kosarův parádní přesun který chytá
28:45
Ikdyž pár střel bylo gólu jsme se nedočkali
26:51
Není možné co se v uplynulých minutách stalo...na hranické bráně se ozvaly snad všechny tyčky...obrana Hranic vyškrabávala míček z brankové čáry, totálně rozhozená obrana hranic a nakonec sekání šumperské 88...Hranice mají přesilovku ale mají už jen poslední vteřiny
26:35
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
24:32
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta, asistoval Ondřej Dobeš (3:2).
24:32
A vymyslel!!!!
22:40
Hranická první lajna kombinuje, Kolajta byl faulován a Dobeš se snaží něco vymyslet
21:30
Hranice jinak začaly šancí, gól ale nepadl a šumperk tlačí hranickou druhou lajnu
20:30
Pro další pozdrav v této třetině jsem si vybrala..................Tamčuuuu Hašovooooouuuuu!!! Ahoj :-)
20:00
20:00
19:20
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (2:2).
19:20
Sotva dopíšu poslední komentář tak dá Šumperk tyčku a gól
18:30
Šumperk míček spíše nahazuje než že by kombinoval, Hranice jsou nyní o trochu lepší
18:11
Hlochova střela do autu
17:00
Šumperk teď zatlačil Hranice a dokonce se dostává ke střele kterou Kosar vychytal ale míček hodně nebezpečně skákal na brankové čáře! Hranická obrana zafungovala
15:12
Nevím jestli je to dresama nebo co ale vypadá to že se píská jen jednomu týmu....a Hranice to nejsou
14:09
Tak Kily si ze vzduchu sklepl balonek a ze vzduchu střílí gól...rozhodčím se však nelíbila ta výška hokejky
13:54
Zdravím Leňu :-)
10:53
Šumperk nastřeluje tyč!
09:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jan Kolajta z trestného střílení (2:1).
09:27
Mikelova výtečná střela, kterou brankář vyrazil nad sebe ale došlo tam k nedovolenému zákroku, který jsme neviděla ale bylo to na nájezd.
09:27
Asi hra v brankovišti nebo nevím
08:25
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (1:1).
08:25
Důsledek napadání lajny Dobeš-Hloch-Kolajta...a máme tu gól pro Hranice
05:00
Hraničáci nejsou moc spokojení s výkonem rozhodčích....na míčku je Šumperk a hra se přelévá ze strany na stranu...žádný tým nemá výraznější převahu což se dá předpokládat u zápasu mezi 1. a 2. týmem v tabulce
04:30
Jirka Vraj ted vyndal šumperáka za mantinel
04:18
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Venouš, asistoval Jiří Trávníček (0:1).