2:0
1:4
0:0

Florbal Vsetín - SK K2 Prostějov 6:5pn
4. Ivan Zajíc, 8. Lukáš Adámek, 27. Robin Macek, 40. Tomáš Horák, 53. Tomáš Březík, N Ivan Zajíc - 13. Jakub Krnáč, 41. Jakub Krnáč, 49. Marek Maťcha, 60. Ondřej Král, 60. Ondřej Král; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Vít Zgarba 22 - Tomáš Krátký 28; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:4, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč Jan Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Ivan Zajíc a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč Michal Vašut a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Patrik Seevald a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč Michal Trnečka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Robin Macek a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
61:10
62:40
Domácí tým využívá přesilu, žádný gól ale nepadl.
61:29
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
61:10
Trestné střílení družstva SK K2 Prostějov neproměnil Michal Trnečka.
61:04
Vít Zgarba chytil!!!!
61:03
Prostějovský hráč ve vyložené šanci. Rozhodčí nařídil trestné střílení.
60:10
Začíná se na 5 minutovém prodloužení.
60:00
60:00
59:59
Komentář trenéra SK K2 Prostějov: Začátek utkání se nám příliš nepovedl, jsem rád, že to kluci dotáhli až do prodloužení. Ve třetí třetině se nám podařilo utkání vyrovnat. Nájezdy jsou už jen otázka štěstí, které přálo domácím. Gratuluji domácím k získaní bodu.
59:59
Komentář trenéra domácích P. Seevalda: Pořád jedna a ta samá písnička. Nezvládáme konce utkání a přicházíme o body. Chybí nám zkušenost k dohrávání zápasu, jinak si myslím, že jsme byli lepším týmem. Nicméně 100% nájezdy a dva body bereme. Díky všem
59:55
Domácí tým polevil a tým Prostějova si vybojoval prodloužení
59:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král, asistoval Karel Hloch (5:5).
59:27
Timeout SK K2 Prostějov
59:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král bez asistence (5:4).
58:46
Seevald střílí, bohužel brankář hostů míček chytil.
57:17
Timeout Florbal Vsetín
55:36
Domácí tým se zbrchává.
52:51
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Tomáš Horák (5:3).
52:42
Hostům nesedla střela a Březík se ujímá míčku.
49:22
Domácí tým se zdá být nesoustředěný.
48:48
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Maťcha, asistoval Karel Hloch (4:3).
44:31
Hosté nezůstávají pozadu a hra začíná být tvrdší.
42:40
Domácí tým se po chybě vzpamatoval a začínají znova útočit.
40:31
Domácí tým při standardní rozehrávce chyboval a poskytl hostům protiútok, ze kterého snižují na 4:2.
40:30
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Jan Hél (4:2).
40:00
40:00
39:44
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Horák, asistoval Robin Macek (4:1).
35:59
Hra je na chvíli pozastavena, z důvody srážky na střídačce hostů, kdy vlastní hráč při pádu zranil svého spoluhráče č. 46. Zdravotník poskytuje pomoc.
31:50
Přesilovka je bez gólu u konce. Pořád stav utkání 3:1
31:10
Hosté se snaží využít přesilovky, domácí se ale nedají vyvést z míry.
30:54
Vyloučen hráč René Číž družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
29:22
Dnešní utkání sleduje 32 diváků.
27:14
Hostující nechtějí zápas prohrát a tak stále podnikají útočné výpady.
26:35
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Patrik Seevald (3:1).
20:21
Míček získávají domácí, Adámek se chopil míčku, střela je bohužel mimo.
20:00
20:00
19:20
Utkání nabývá na rychlosti.
16:02
Hosté se probouzí a začínají více střílet, domácí obrana však drží svůj jednogólový náskok.
12:44
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Zdeněk Fojt (2:1).
11:53
Krásná střela Maniše končí bohužel v rukou brankáře.
10:12
Mezi týmy došlo k nedorozumění, ale již je vše v pořádku.
09:33
Domácí drží hosty pod tlakem, nedaří se jim tak vstřelit gól.
07:12
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek bez asistence (2:0).
04:44
Číž, Žůrek skvělá obrana.
03:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Tomáš Horák (1:0).
03:15
Střela Patrika Seevalda, končí opět v rukou brankáře
02:21
Číž se prokličkoval přes všechny hostující hráče, zastavil ho až gólman hostů.
01:05
První střela Zajíce končí vedle brány.
00:01
Vážení sportovní příznivci, vítáme vás na dnešním utkání divize mužů mezi týmy Florbal Vsetín a SK K2 Prostějov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Josef Ťuik, Milan Fojt, Zdeněk Fojt, Karel Hloch, Jakub Krnáč
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Tomáš Horák, Patrik Seevald, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Robin Macek