3:5
- : -
FBS Olomouc

Florbal Vsetín - FBS Olomouc 4:8
31. Lukáš Adámek, 53. René Číž, 58. Tomáš Zubek, 58. René Číž - 18. Vojtěch Blana, 36. Martin Pudil, 37. Ondřej Borik, 48. Ondřej Borik, 55. Ondřej Borik, 56. Jaromír Šenkeřík, 59. Ondřej Borik, 60. Šimon Borik; rozhodčí: Jiří Chromek - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vít Zgarba 42 - Martin Přibyl 58; po třetinách: 0:1, 1:2, 3:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Vsetín nás překvapil rychlou kombinační hrou nacož jsme byli schopní přistoupit. Díky střeleckému štěstí jsme zápas vyhráli. Přejeme Vsetínu hodně štěstí v dalších zápasech.
59:59
Komentář trenéra domácích: Pro nás krutý výsledek spálili jsme milion šancí. Jinak krásné utkání. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za utkání.
59:41
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Šimon Borik, asistoval Ondřej Borik (4:8).
59:41
No a to je konec nadějí Vsetína, branka do prázdné kasy znamená vítězství Olomouce.
59:20
Power play pro Vsetín.
58:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Šimon Borik (4:7).
58:27
Je třeba poupravit statistickou zajímavost z předchozího příspěvku- nyní to jsou tři střely, tři góly Olomouce ve třetí třetině.
58:01
Vsetín se žene za vyrovnáním, ale nyní to byl Blana, kdo zaměstnal také obranu domácích. Po faulu rozehrává Olomouc.
57:42
Seevald trefil tyčku! To je škoda!
57:15
Timeout FBS Olomouc
57:15
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil René Číž, asistoval Ivan Zajíc (4:6).
57:15
No a pozor, dva rychlé góly a Vsetín se přibližuje na rozdíl dvou branek! Ještě nás čeká zajímavý konec utkání!
57:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek bez asistence (3:6).
56:45
Adámek teď našel před brankou Macka, ten ale z blízky neprostřelil Přibyla.
56:13
Na hráčích Vsetína jde teď vidět, že už nemají moc sil na otočení utkání. Statistická zajímavost- ze dvou střel hostů ve třetí třetině padly dvě branky.
55:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Ondřej Borik (2:6).
55:04
Březík teď na hraně zastavil Blanu, hostující střídačka na nohou, zákrok je ale oceněn pouze potleskem fanoušků.
54:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Jan Schneider (2:5).
53:28
A teď pro změnu Trčka vyzkoušel Přibylovu pozornost! Ten si musí připadat jako na střelnici.
53:05
Vsetín se teď snaží ze všech sil, další střelu si připsal Číž, ale jeho pokus tentokrát skončil na zadním mantinelu.
52:24
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil René Číž, asistoval Tomáš Horák (2:4).
52:24
Číž krásnou střelou vyrovnává!! Horák, který byl faulován, a díky kterému hrál Vsetín přesilovku, našel Číže na mantinelu. Z této pozice se odchovanec Valašských Klobouků nemýlí.
51:32
Po zblokované střele Sevalda se k odraženému míčku dostal Látal, ale jeho bekhendový pokus končí vedle branky hostů.
50:56
V úvodu přesilovky měl šanci Březík, ale Přibyl dnes podává velmi dobrý výkon.
50:26
Vyloučen hráč Jan Konečný družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
50:26
Před brankou byl teď ostře sražen Horák, snad bude v pořádku.
49:33
Vsetín se snaží o další kombinaci.
47:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Šimon Borik (1:4).
47:48
Bratři Borikové teď předvedli pohlednou akci a Vsetín už prohrává o tři branky. Obraz třetí třetiny neodpovídá skóre zápasu.
47:06
Maniš si vyměnil pár slov s Pudilem, podle Pudilova výrazu v obličeji se asi nejednalo o přání všeho dobrého do Nového roku.
46:54
Horák teď dobře v obraně zabránil nahrávce v situaci 2 na 1.
46:00
Trčka teď zkoušel dvakrát po sobě vystřelit, ale pokaždé mu sjel míček z hokejky. Jeho výkon je dnes velmi dobrý, což ale platí pro každého z hráčů na hřišti, utkání je totiž velice pohledné.
45:46
Nějaký problém má teď hostující brankář Přibyl. Nechá si ošetřovat ruku, do které byl pravděpodobně seknut. Už je ale zpět v brance a vypadá to, že bude v pořádku.
45:16
Střela Horáka byla před brankou tečována, rozhodčí ukazoval standartku pro Vsetín, ale Seevald předvedl gesto fair play a rozehrává Olomouc.
44:33
Vsetín střídá, v této třetině zatím Olomouc kromě úniku Pudila nepředvedla vůbec nic.
43:30
Horák teď krásnou střelou přidělal vrásky Přibylovi, který se štěstím zasahuje. Na druhou stranu se ihned řítil Pudil, ale na poslední chvíli se stihl vrátit Březík a zblokoval jeho střelu.
42:52
Macek se teď pokoušel najít na ose Adámka, ale jeho nahrávku zastavil subtilní Blana.
41:43
Březíkova střela byla zblokována, díky výbornému pohybu domácího obránce však Vsetín drží míček dále na svých hokejkách.
41:01
Vaculík spolu s Trčkou teď hrají na nervy hostující obraně, napadají hodně vysoko a díky jejich práci se Vsetín dostává k míčku.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli hosté, kteří také začínají s kombinací.
40:00
40:00
39:16
Zajíc se teď snažil najít Trčku, nahrávka se k němu ale nedostala. Sympatické je to, že Vsetín i po inkasovaném gólu nesvěsil hlavu.
38:26
Opět je v akci elitní formace Vsetína a brankář Přibyl se musí oháně, a to jak proti střele Adámka, tak proti krásné individuální akci Macka.
37:53
Číž nyní hodně zariskoval, jako poslední hráč si chtěl obhodit útočícího hráče, což se mu málem vymstilo.
36:50
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Jaromír Šenkeřík (1:3).
36:50
No a Vsetín už prohrává o dvě branky. To je škoda, domácí se prezentují poměrně kvalitním výkonem. Uvidíme, co tento stav s utkáním udělá.
35:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Pudil, asistoval Vojtěch Blana (1:2).
35:05
Hosté se oklepali a nyní je to Vsetín, kdo zažívá krušné chvíle před vlastní brankou,
34:23
Zgarba je teď v permanenci, další pokus vyslal Kalus. Až na trestné střílení ale Zgarba nepouští míček za svá záda.
33:54
Šance hostů! Po rychlé kombinaci šli hosté dva na jednoho, nepřesná nahrávka jednoho z hostujících hráčů málem skončila v brance Zgarby!
33:28
Seevald nyní zašlápl míček. Hostující Šenkeřík sportovně přenechává buly pro Vsetín.
31:00
A ihned po buly další šance domácích, kteří jsou teď na koni!!
30:54
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Patrik Seevald (1:1).
30:54
A začíná se od nuly!! Krásná kombinace dvou velkých ikon vsetínského florbalu. Seevald krásnou nahrávkou našel Adámka, který nekompromisně zavěsil.
30:26
Zgarba zasáhl proti střele Schneidera a sportovně se přiznal, že míček vytěsnil konečky prstů. Standartka pro hosty.
30:06
Zůbek se teď krásně vytočil ze středu hriště, ale jeho střela šla těsně vedle branky Přibyla.
29:09
Zgarba opět pozorný, tentokrát proti střele Šišky.
28:11
Skvěle teď zasáhl Zgarba proti střele Paláska, to byl důležitý zákrok!
27:25
A Vsetín se teď dostal do vyložené šance!! Skvěle hrající Seevald se uvolnil na ose hřiště a vyslal jedovatý pokus na Přibyl, který se štěstím zasahuje!
27:01
I hosté teď předvedli nepovedenou standartní situaci a po výhozu mimo hřiště rozehrává Vsetín.
26:24
Šenkeříka teď před brankou skvěle našel Blana, ale míček mu před Zgarbou přeskočil hokejku a ani nevystřelil.
25:00
Blanovi teď nesedla střela, ale i tak nadělala Zgarbovi práci, protože až příliš rychle se snažil přesunout.
24:30
Látal za brankou soupeře vybojoval míček, při střele byl faulován, standartka z rohu pro Vsetín.
24:01
Trčka je dnes velmi aktivní, snažil se najít Zajíce na ose hřiště, ale míček si bere dnes skvělý Blana.
22:59
První střelu ve druhé třetině si připisují hostující hráči, Zgarba ale zasahuje.
22:22
Zápas je nyní spíše o čekání chyb soupeře, Olomouc drží míček na svých hokejkách.
21:22
Zajíc se snažil procpat před branku hostů, ale Blana ho zastavil a tak kombinuje Olomouc.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Seevald, Vsetín se ale po chvíli dopustil faulu a míček si bere Olomouc.
20:00
20:00
19:47
Maniš v závěru třetiny netrefil dobře míček, slibná akce tedy nedopadla podle představ domácích.
18:59
Z mantinelu nyní vyslal dobrý pokus Jan Trčka, ale hostující Přibyl drží příznivý stav pro Olomouc.
18:28
Vsetín drží míček, Olomouc nechává svého soupeře něco vymyslet.
17:44
Uvidíme, co udělá se hrou Vsetína první gól zápasu.
17:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana z trestného střílení (0:1).
15:59
Elitní formace Vsetína ve složení Macek-Seevald-Adámek je dneska při chuti a při každém střídání předvádí krásné kombinace. Seevald teď vyslal výbornou střelu, brankář hostí byl ale připraven.
14:57
Ivan Zajíc měl na holi první gól zápasu, ale netrefil prázdnou bránu!! Ohromná škoda pro domácí, štěstí pro hosty.
14:30
Nyní také kombinuje Olomouc a dokonce se dostala do zakončení, ale Šenkeřík vysoko přestřelil.
13:10
Konečně se také ozývají fanoušci, kterým se zatím výkon domácích hráčů může líbit. Rozhodně to nevypadá na zápas týmů z opačných pólú tabulky.
12:36
Proti Pudilovi teď dobře vystoupil Březík a zblokoval jeho střelu, standartka pro Olomouc.
11:54
Žúrek byl nyní ošklivě naražen na mantinel, ale ihned se zvedá a bude určitě pokračovat v dnešním utkání.
11:17
Macek vybojoval za brankou Olomouce míček, ze standartní situace ale Vsetín nijak neohrozil branku Olomouce.
10:37
Šance Látala, který ale netrefil odkrytou branku! Vzápětí na druhé straně výborně Zgarba proti Pudilovi!
09:51
Vzápětí stejný hráč faulem připravil Vsetín o míček.
09:32
Jan Trčka se nyní snažil prodrat před branku hostů, ale neuspěl.
08:58
Adámek teď ze středu hřiště vyslal tvrdou střelu, ale hostující Přibyl zasáhl.
08:25
Seevald se snažil vystřelit, ale jeho pokus dobře zblokoval hostující hráč.
07:24
Vsetín si nyní zahraje přesilovku, Macek je zpět na hřišti.
07:05
Vyloučen hráč Pavel Matějů družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:19
Žúrek teď ztratil za brankou míček, jeden z hostujících hráčů se rychle vytočil kolem branku, Zgarba ale pohlídal svoji tyčku!
05:48
První střela v přesilovce Olomouce neznamenala pro Zgarbu žádnou hrozbu.
05:24
Vyloučen hráč Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
04:56
Žúrkovi se nyní nepodařilo rozehrát a pouze vyhodil míček za mantinel.
04:02
Blana nyní vyslal střelu na Zgarbu, ten jistě zasahuje.
03:20
Rozehrávka se ale hostujícím moc nevydařila, do šance se řítil Adámek, ale v poslední chvíli mu míček vysekl jeden z hostujících obránců.
03:16
Faul Číže, standartní situace v rohu pro Olomouc.
02:00
Vsetín je v úvodu utkání aktivnějším týmem, nepouští Olomouc prakticky vůbec k míčku, ale šance bohužel nepřichází.
00:58
Také hostující hráči vyslali první pokus na branku domácích, Zgarba nemusel zasahovat.
00:08
Hned v úvodu utkání zápasu obrovská šance domácích! Adámek střílel z levého mantinelu, trefil tyčku!
00:01
Vážení florbaloví příznivci, vítejte u dnešního online přenosu zápasu 15. kola divize mužů mezi týmy FBS Olomouc a Florbal Vsetín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Chromek a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Přibyl; hráči v poli: Ondřej Šiška, Pavel Matějů, Martin Pudil, Vojtěch Blana, Dominik Palásek
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Patrik Seevald, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Robin Macek, Tomáš Horák