4:1
- : -
FBK Jeseník

1. FBK Eagles Orlová - FBK Jeseník 12:3
3. Jan Adamík, 7. Jiří Šrámek, 8. Filip Konkolský, 10. Martin Tököly, 12. Tomáš Milerský, 19. Tomáš Milerský, 20. Josef Zbořil, 31. Adam Kučera, 48. Juraj Kováč, 49. Denis Smilovský, 54. Tomáš Milerský, 58. Tomáš Milerský - 26. Martin Příhoda, 26. Lukáš Ďopan, 49. Martin Příhoda; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Michal Klučár 27 - Michal Majsniar 29; po třetinách: 7:0, 1:2, 4:1;
60:00
komentář ved. domácích: Dnes jsme hráli jenom 1. třetinu od druhé třetiny to od nás byl totalní děs, ale na 3 body stačilo. Děkujem soupeřům a divákům za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeřům, rozhodčím za zápas. Soupeři přejeme hodně štěstí do bojů o postup.
60:00
59:41
Vyloučen hráč Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
59:41
Vyloučen hráč Lukáš Ďopan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nesportovní chování.
57:57
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Milerský (12:3).
56:58
Vyloučen hráč Tomáš Havlík družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
54:40
Vyloučen hráč Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
54:40
Vyloučen hráč Lukáš Louda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
53:46
48:41
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Petr Čelechovský (10:3).
48:21
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Martin Tököly (10:2).
47:54
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Juraj Kováč, asistoval Lukáš Louda (9:2).
40:00
40:00
39:59
Tak vypadá to, že Orlová usla na vavřínech. 2. třetinu prohrála 1:2.
32:03
Vyloučen hráč Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
30:01
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera z trestného střílení (8:2).
25:17
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Ondřej Stavianis (7:2).
25:06
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda bez asistence (7:1).
20:00
20:00
19:20
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Lukáš Louda (7:0).
18:51
11:03
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Radek Jantoš (5:0).
09:29
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Josef Zbořil (4:0).
07:49
Konkol první gól v sezoně. Obešel asi 7 soupeřů a zavěsil do šibenice.
07:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Filip Konkolský bez asistence (3:0).
06:16
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Lukáš Louda (2:0).
05:50
Vyloučen hráč Martin Hudec družstva FBK Jeseník na 2 minuty za vysoká hokejka.
02:32
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Adamík, asistoval Filip Konkolský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jeseník: brankář: Michal Majsniar; hráči v poli: Martin Trsťan, Tomáš Havlík, Lukáš Ďopan, Ondřej Stavianis, Libor Procházka
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Jiří Šrámek