3:1
1:0
0:0

SK K2 Prostějov - FBC ZŠ Uničov 4:5pn
21. Marek Judas, 30. Libor Čmela, 31. Jakub Krnáč, 46. Marek Judas - 4. Daniel Zmrzlý, 4. Vít Charvát, 9. Jiří Navrátil, 21. Tomáš Pudil, N Jakub Charvát; rozhodčí: Marek Loskot - Adam Hollósy; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jan Weidinger 29 - Jan Hublar 27; po třetinách: 0:3, 3:1, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč Jakub Charvát a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč Michal Vašut , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč Daniel Zmrzlý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč Karel Hloch , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ZŠ Uničov hráč Zdeněk Marčon , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč Michal Trnečka , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí: Domácí byli většinu zápasu více na míčku, ale nám skvěle zachytal brankář. V první třetině jsme využili brejkové situace, čímž jsme evidentně domácí zaskočili. domácím se sice podařilo vyrovnat, ale nakonec rozhodla loterie nájezdů, kde jsme byli šťastnější. Děkuji soupeři za zápas.
65:00
Gratuluji Uničovu k bodu navíc. Nám se absolutně nepovedla první třetina. Zbytek zápasu si troufám říct, že jsme byli lepší. Musím pochválit gólmana Uničova, který měl dnes velkou zásluhu na zisku 2 bodů.
65:00
60:00
60:00
54:38
Uničov pohrozil střelou, která jen těsně minula branku.
47:08
Weidinger dnes chytá velmi jistě, ostatně jako vždy.
45:08
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Marek Vlček (4:4).
45:08
Marek Judas srovnává stav dnešního utkání.
42:24
Na dnešním utkání opět nechybí kotel domácích. Děkujeme!!!
40:52
Brankář Uničova předvedl ukázkový zákrok proti střele z poloviny hřiště.
40:00
40:00
37:50
Uničovští hráči s menší postavou dnes létají vzduchem.
37:33
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
30:35
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Michal Trnečka (3:4).
30:35
Opět chyba na polovině, ta vyústila v gól.
29:19
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Libor Čmela bez asistence (2:4).
29:19
Čmela nyní potrestal chybu soupeře na polovině a nekompromisně zakončil k tyčce.
20:56
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Judas, asistoval Michal Trnečka (1:4).
20:19
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Tomáš Pudil, asistoval Jakub Charvát (0:4).
20:19
Hned po začátku druhé části se uplatnilo pravidlo ,,nedáš, dostaneš".
20:00
20:00
19:20
Nyní Matěj Ošťádal nahodil přes celé hřišté a Král poté trefil spojnici.
16:01
Skvělý zákrok Honzíka Weidingera.
13:51
Vlček utekl obraně Uničova, ale netrefil branku.
08:47
Dobrá crossová přihrávka ze strany Prostějova, ovšem střela šla mimo.
08:37
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Navrátil bez asistence (0:3).
04:52
Weidingrův jistý zákrok.
03:42
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Vít Charvát, asistoval Daniel Vaverka (0:2).
03:42
Po zmatku v brankovišti do prázdné branky dorazil Charvát.
03:14
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Zmrzlý, asistoval Jakub Charvát (0:1).
02:16
Vyloučen hráč Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:25
Tečovaná rána ze strany Prostějova neprošla až do branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Mirga, Jakub Zámečník, Stanislav Zámečník, Jakub Charvát, Jiří Navrátil
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Milan Fojt, Josef Ťuik, Jakub Krnáč, Karel Hloch, Zdeněk Fojt