0:1
2:3
- : -

SK K2 Prostějov - FbC Asper Šumperk 4:8
15. Jakub Krnáč, 20. Jakub Krnáč, 43. Jan Hél, 58. Ondřej Král - 2. Petr Matěj, 2. Jiří Trávníček, 16. Jindřich Kamler, 20. Petr Matěj, 23. Petr Matěj, 45. Michal Šíma, 58. Jindřich Kamler, 59. Lukáš Ďopan; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 6 + Libor Čmela OS:5; využití: 1:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Tomáš Krátký 21 - Antonín Byvan 18; po třetinách: 2:4, 0:1, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů, p. Mrázka: "Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům."
60:00
Komentář trenéra domácích (Martin Fráňa): Šumperk byl florbalově i fyzicky lépe připraven a vyhrál zcela zaslouženě. Gratuluji soupeři ke 3 bodům.
60:00
58:52
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Lukáš Ďopan, asistoval Jindřich Kamler (4:8).
57:57
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král, asistoval Libor Čmela (4:7).
57:27
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Michael Maus (3:7).
56:00
Jindra Kratochvíl ochotně podal kapesníček Šumperskému hráči sedícímu na trestné lavičce.
55:30
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
49:41
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování.
49:41
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
44:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jiří Trávníček (3:6).
43:24
Vyloučen hráč Jan Hél družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
43:14
Vyloučen hráč Marek Maťcha družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
42:57
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Hél, asistoval Marek Vlček (3:5).
42:57
Jan Hél dostal nahrávku z poloviny, poté poslal jednomu z obránců míček mezi nohama a poslal míček do šibenice.
40:00
40:00
22:50
Vyloučen hráč Jiří Trávníček družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:50
Nyní se všichni hráči potkali na středu pro menší přednášku od rozhodčích.
22:01
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Jindřich Kamler (2:5).
20:00
20:00
19:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Vařeka (2:4).
19:02
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Marek Vlček (2:3).
19:02
Ke konci přesilové hry se prosadil Krnáč po pěkné přihrávce od Vlčka.
17:30
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:41
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou.
15:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Michal Šíma (1:3).
14:12
14:12
V signalizovaném vyloučení se prosazuje Jakub Krnáč.
13:30
Prostějov přečkal dlouhou sérii hry ve 4.
12:39
Další skvělý zákrok domácího golmana.
11:14
Heroický zákrok domácího brankáře.
10:51
10:15
Jan Hél se dostal do větší šance, avšak trefil pouze horní tyč.
04:32
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
04:32
04:32
Vyloučen hráč Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov - osobní trest.
01:38
Studená sprcha pro Prostějov hned ze začátku utkání.
01:37
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Lukáš Ďopan (0:2).
01:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Ondřej Mrázek, Štěpán Maixner, Jiří Trávníček, Lukáš Ďopan, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Michal Vašut, Jan Hél, Petr Zabloudil, Libor Čmela, Pavel Bezouška