7:2
- : -
Zlín Lions

1. FBK Eagles Orlová - Zlín Lions 14:4
13. Denis Smilovský, 19. Adam Kučera, 23. Jiří Šrámek, 23. Jiří Šrámek, 27. Jiří Šrámek, 29. Adam Kučera, 31. Martin Tököly, 42. Josef Zbořil, 44. Tomáš Milerský, 45. Josef Zbořil, 53. Tomáš Milerský, 54. Lukáš Milerský, 59. Tomáš Kříž, 60. Jiří Šrámek - 4. Jakub Vořechovský, 29. Vlastimil Červenka, 41. Ondřej Vicherek, 50. Vlastimil Červenka; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2 + Adam Kučera OS:6; využití: 4:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Michal Klučár 18 - Michal Varnavčin 25; po třetinách: 2:1, 5:1, 7:2;
60:00
Komentář vedoucího domacích 1. FBK Eagles Orlová: Dnes první třetina z náši strana totálně špatná. Od druhé třetiny jsme začali hrát svůj florbal a bylo to mnohem lepší. Děkujeme soupeřům za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů Zlín: Prvni třetina se nám celkem povedla, byli jsme v tempu, mladí hráli to co měli. Do druhé třetiny jsme nastoupili špatně. U všeho jsme byli pozdě a soupěr náš přehrál. Koncovka byla špatná. Děkujem soupeři za zápas.
60:00
59:41
Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil Vlastimil Červenka.
59:35
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Tomáš Milerský (14:4).
58:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Jan Adamík (13:4).
53:20
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Tomáš Milerský (12:4).
52:15
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Louda (11:4).
52:13
Vyloučen hráč Michal Kořený družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:56
Vyloučen hráč Jakub Vořechovský družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
49:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Michal Baroň (10:4).
48:26
Vyloučen hráč František Svitálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
45:30
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování.
45:30
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová - osobní trest.
44:32
Tak změna - kartáč nepomohl a Orlová je ve 3. třetině výrazně lepší.
44:28
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Robin Hudec (10:3).
43:23
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský bez asistence (9:3).
41:47
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Denis Smilovský (8:3).
41:00
Hráči Zlína dostali o přestávce v šatně kartáč, který byl slyšet až na halu a pomohlo to. Po dvou šancích, třetí proměnili.
40:59
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Ondřej Vicherek, asistoval Marek Dohnal (7:3).
40:00
40:00
30:39
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Ondřej Gábzdyl (7:2).
28:55
28:11
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Ondřej Gábzdyl (6:1).
26:19
22:50
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Radek Jantoš (4:1).
22:41
Vyloučen hráč Marek Dohnal družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
22:03
21:58
Vyloučen hráč Jan Michálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
19:30
Adamík vystoupil s Červenkou a zblokoval jeho střelu.
18:43
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Michal Klučár (2:1).
18:43
A Orlová ve vlastním oslabení zvyšuje. Klučár fantastickým výhozem našel Kučeru, který tváři v tvář překonal Varvančina.
18:11
Červenka dostal svou přihrávku na vrchol a svou dělovku poslal nad bránu.
17:41
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování hokejky.
17:41
Přesilovou hru si vyzkouší i Lions. Za blokování hole si odpočine Šrámek.
17:30
Lukáš doběhnul a čistě obral Dohnala o míč.
16:15
Lukáš Milerský z první jen do náruče Varvančina.
15:23
Tokoly se dostal ke střele, ale ta svůj cíl nenašla. Škoda.
15:01
Kučera svou střelu tahem těsně poslal mimo tři tyče.
14:00
Žáček byl tak překvapen, že se dostal k míčku až poslal svou střelu jen do betonů Klučára.
13:03
Jantoš při bránění odvedl penzum práce, a tak můžou domácí zaútočit.
12:37
Varvančin si poradil s tvrdou dělovkou Kučery.
12:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Josef Zbořil (1:1).
12:00
A Orlová vyrovnává! Zbořil našel na levém křídle volného Smilovského, který měl čas se vytočit a střelou tahem nedal Varvančinovi šanci.
11:09
Klučár teď nadvakrát likvidoval dvě velké šance Zlína.
10:49
Zlín v plném počtu.
10:31
Loudův příklep šel mimo tři tyče a Zlínu pomalu končí oslabení.
10:10
Pokus Šrámkovi nevyšel a Varvančin s jeho pomalou střelou neměl problém.
09:28
Přesilovkový kolotoč hledá skulinu skrz obranu Zlína, ale stále ne a ne najít.
08:49
08:49
A Orlová si vyzkouší přesilovou hru. Za sekání si odpočine Svitálek.
08:22
Šrámek kvalitně zastal práci beka a zastavil postup Zlína.
07:57
Varvančin rukou vytáhnul střelu Jantoše.
07:01
Gabzdyl teď chytil střelu, co šla už do brány! To je bek!
06:41
Louda se teď nedomluvil s Lukášem, naštěstí hosté toho nedokázali využít.
05:58
Varvančin akrobaticky proti střele Lukáše Milerského.
05:00
Gabzdylova sktytá střela prošla těsně kolem levé tyče.
04:30
Zlín sportovně odevzal míček a u balonku tak domácí.
03:35
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vořechovský, asistoval Vlastimil Červenka (0:1).
03:35
A Zlín jde do vedení. Červenka našel rozběhnutého Vořechovského, který po zemi překonává Klučára.
03:14
Zlínský postup teď skončil střelou do náruče Klučára.
02:20
Ke střele z levého křídla se dostal Červenka, ale i jeho střela šla mimo.
01:43
Zbořil dostal zpětnou od Hudce, první jmenovaný ale hodně přestřelil.
01:06
Jantoš vyslal nebezpečnou střelou tahem, která těsně šla mimo tři tyče.
00:32
Červenka předvedl pěknou individuální akci, ale Klučár si s jeho pokusem poradil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Michal Varnavčin; hráči v poli: Ondřej Vicherek, Jakub Vořechovský, Josef Obdržálek, Vlastimil Červenka, Michal Baroň
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Jiří Šrámek
00:00
Dobrý den, vítejte u onlajnu mezi domácími Eagles a hosty ze Zlína.
00:00
Orlová - Orlová si včera připsala tří bodovou výhru po výhře 6:5 nad Vsetínem a stále tak dýchá Šumperku na záda.
00:00
Zlín - Zlín rovněž si přivezl do Orlové tříbodové vítězství. Včera přestřílel Frýdek 3:9. Je možné, že dnes uvidíme přestřelku?