2:2
- : -
FBK Jeseník

FBC ZŠ Uničov - FBK Jeseník 6:3
22. Jiří Valigura, 30. Daniel Vaverka, 39. Jiří Valigura, 40. Josef Veselík, 54. Jiří Valigura, 60. Daniel Vaverka - 21. Martin Příhoda, 43. Ondřej Stavianis, 49. Martin Příhoda; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jan Hublar 20 - Petr Bárta 18; po třetinách: 0:0, 4:1, 2:2;
60:00
59:59
Komentář Hosté: děkujeme soupeři za utkání. Nejlepší hráč: Petr Bárta č.1 ('G)
59:59
Komentář domácí: po první špatné třetině jsme paradoxně začli hrát až po inkasovaném golu. Druhá třetina byla z naší strany nejlepší a v té poslední jsme soupeři nabídli zbytečnou možnost na lepší výsledek. Myslím, že naše výhra je zasloužená, děkuji soupeři za zápas.
59:59
nejlepší hráč domácí: Valigura
59:26
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Vaverka, asistoval Jakub Zámečník (6:3).
57:30
Jeseník v šesti,
56:54
Timeout FBK Jeseník
56:26
Třetí třetina je zatím nejživnější v tomhle zápase.
53:44
Dvojce Charvát a Valigura už po třetí davájí gól.
53:43
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jiří Valigura, asistoval Jakub Charvát (5:3).
50:00
Jeseník ve třetí třetina hraje aktivněji a dostavá Uničov pod tlak.
48:15
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda z trestného střílení (4:3).
48:14
Opět chyba před brankou od Uničova.
42:34
Opět nedůraz před brankou Jana Hublara a Jeseník snižuje.
42:33
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Ondřej Stavianis, asistoval Martin Příhoda (4:2).
40:27
Do dvou brankových příležitostí se opět dostal ze začátku zápasu Jeseník.
40:00
40:00
39:47
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Josef Veselík, asistoval Jiří Valigura (4:1).
38:11
36:20
Jan Hublar dokázal vychytat samostatnou akci a následně dorážku.
33:00
Uničov jako v první třetině má pod kontrolou míček, ale nedaří se mu dostat ke střele.
29:44
Uničov dokázal využít svou přesilovou hru a navyšuje své skóre o jednobrankové vedení.
29:43
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Daniel Vaverka, asistoval Zdeněk Marčon (2:1).
28:17
Vyloučen hráč Pavel Koriťák družstva FBK Jeseník na 2 minuty za špatné střídání.
25:00
Druhá třetina nabízí více střel na branku, ale oba brankáři drží svůj tým.
21:07
Krásná akce od Charváta, který našel volného Valiguru před brankou, jenž zakončuje za záda brankáře Jeseníku.
21:06
20:04
Hned po rozehrání druhé třetiny Uničov zaspal a nedokázal ubranit Příhodu, který po třech vteřinách dává první gól zápasu.
20:03
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda bez asistence (0:1).
20:00
20:00
17:07
Střely od Jeseníku zabklokovali obránci Uničova.
14:21
Po dlouhé době se Uničov dostal ke střele, brankář však opět vychytal střelu.
10:13
Jakub Charvát opět zakončil do brankáře Jeseníku.
08:53
Uničov má pod kontrolou míček, ale nedaří se jim dostat ke střele.
06:50
Jan Hublar chytá všechny střely Jeseníku.
04:46
Jeseník nedokázal využít svou přesilovou hru.
02:46
Vyloučen hráč Jakub Charvát družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
02:30
Do samostatného úniku se dostává Jakub Charvát, který neproměňuje.
01:00
Uničov tlačí Jeseník, ale bez střely na branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Martin Rokyta, Pavel Koriťák, Martin Příhoda, Václav Břenek, Zbyněk Slováček
00:00
Line-up domácích FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Martin Mirga, Jiří Valigura, Martin Macho, Josef Veselík, Jakub Charvát