3:2
0:1
SK Jihlava
SK Jihlava
branky (asistence): 16:57 Kristýna Syslová (Michaela Boháčková), 56:49 Anna Běhounková (Kristýna Syslová), 58:46 Kateřina Bednářová (Eva Mácová), 59:57 Pavlína Vaněčková (Kateřina Bednářová)
branky (asistence): 16:15 Nikol Šobáňová (Tereza Goláňová), 26:51 Nikol Šobáňová (Kateřina Sedláčková), 40:07 Markéta Martinková (Sára Seevaldová), 49:14 Eva Urbášková (Monika Mikšíková), 64:38 Eva Urbášková

SK Jihlava - Florbal Vsetín 4:5p
17. Kristýna Syslová, 57. Anna Běhounková, 59. Kateřina Bednářová, 60. Pavlína Vaněčková - 17. Nikol Šobáňová, 27. Nikol Šobáňová, 41. Markéta Martinková, 50. Eva Urbášková, 65. Eva Urbášková; rozhodčí: Pavel Urbánek - Michal Pazderník; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Martina Miksová 24 - Veronika Ištvánková 23; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:2, 0:1;
64:38
64:59
Komentář hostujícího trenéra: Po urputném boji a naší slabší poslední desetiminutovce bereme bod navíc. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně zdaru do dalších bojů
64:59
Komentář trenérky domácích: Když pomineme poslední desetiminutovku druhé třetiny a začátek třetí, kdy jsme ztratily koncentraci a inkasovaly, odehrály jsme kvalitní utkání. Bohužel nás dnes velmi trápila koncovka, kdy jsme si dokázaly šance vytvořit, ale bez odměny. Holky moc chválím za předvedený výkon a především zodpovědný přístup v závěru třetí třetiny. Děkujeme soupeřkám za zápas a budeme se těšit na další střetnutí.
64:38
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková bez asistence (4:5).
64:00
Hra je velice ostrá z obou stran a oba týmy se snaží urvat vítězství na svoji stranu
59:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Kateřina Bednářová (4:4).
59:26
Po krásné střele Svobodové golmanka balon pouze vyráží mimo hřiště.
59:00
Domácí tým zkouší hru v šesti.
58:46
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Eva Mácová (3:4).
56:49
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Běhounková, asistoval Kristýna Syslová (2:4).
56:20
Miksová teď zmařila jasnou gólovou šanci
54:49
Běhounková se snažila obtočit kolem branky a málem se jí to podařilo nebýt důsledných obránkyň
50:20
Zápas zatím nevyvíjí dle představ domácího týmu, ale stále je dost času něco udělat se skóre a domácí do toho dávají vše
49:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Monika Mikšíková (1:4).
48:30
Po hezkém zpracování balónku Běhounkové se pokouší vystřelit. Obrana střelu ale blokuje.
45:30
Po krásné přihrávce Sedláčkové na Bednářovou jde míček pouze mimo bránu.
44:35
Domácí tým se snaží vyrovnat a tak si dělá tábořiště před hostující golmankou.
43:30
Po ostrém souboji se těžko zvedá Sedláčková
43:25
Domácí tým střídá pouze dvě útočné tria
42:38
Po krásné individuální akci zakončuje Sedláčková.
40:53
Hosté po krásné kombinaci netrefují bránu.
40:07
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Markéta Martinková, asistoval Sára Seevaldová (1:3).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině Domácí: 6¨ Hosté: 11
39:30
Hostující hráčka s číslem 12 hrubě přehodila Bednářovou po zásahu rozhodčího.
37:45
Hostující tým má stále velké šance před domácí brankou, ale žádná střela nemíří mezi tři tyče.
33:45
Urbášková se z poza brnky snažila předvést freestyle tríček, ten jí ovšem nevyšel a na balónek se dostává domácí družstvo
31:42
Při nadcházející šanci se domácímu celku nepodařilo srovnat skóre.
27:26
Domácí tým se snaží vybojovat míček na své obranné polovině.
26:51
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Kateřina Sedláčková (1:2).
25:15
Domácí tým čím dál tím více fauluje a tím zvyšuje možnost skórovat hostujícímu týmu.
23:31
Hosté hrají kombinační hru a poprvé střílí, ale přímo golmanky.
22:54
Vyloučen hráč Kateřina Bednářová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
19:10
Hosté se snažili překvapit domácí tým rychlou střelou tu však blokuje Boháčková.
18:15
Oba týmy stále přidávají na tempu a hra se stálé přelévá ze strany na stranu.
16:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Michaela Boháčková (1:1).
16:15
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Tereza Goláňová (0:1).
14:05
Hostující hráčka po krásné otočce zakončila, ale tuhle střelu s přehledem golmanka chytá.
12:41
Vyloučen hráč Iva Váňová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
11:50
Hosté se začínají dostávat do tempa a tak se hra začíná přiostřovat.
11:00
Běhounková předvedla ukázkový golmanský zákrok na střídačce.
09:00
Domácí tým se v přesilové hře skoro nedostal na balónek a tak je na ukazateli stále nerozhodný stav.
07:34
Vyloučen hráč Markéta Martinková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hra rukou.
04:00
Hosté se konečně dostali na balónek a snaží se o první střelecké pokusy, ty ale stále nepřicházejí.
02:15
Syslová vysílá nebezpečnou střelu, tu ale golmanka sráží těsně vedle brány.
01:00
Domácí tým rozehrával z boku hřiště a podařilo se jim vystřelit, avšak tato střela kočí vedle brány.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Sára Jakubkovičová, Tereza Goláňová, Markéta Martinková, Sára Seevaldová, Barbora Maštalířová
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Martina Svobodová, Tereza Sedláčková, Kateřina Bednářová, Anna Korešová