0:2
2:10
1:2
- : -
branky (asistence): 30:11 Kateřina Havlová (vlastní branka), 39:29 Andrea Doležalová, 42:05 Lucie Kunstmüllerová (Eva Tichá)
branky (asistence): 02:51 Adéla Šibrová (Vendula Copanidisová), 19:31 Petra Bieleszová, 22:22 Vendula Copanidisová (Vladimíra Skalíková), 23:09 Adéla Šibrová (Vladimíra Skalíková), 24:35 Lucie Mišúnová (Kateřina Havlová), 24:53 Petra Bieleszová (Michaela Gibiecová), 27:02 Kateřina Havlová, 28:30 Petra Bieleszová (Michaela Gibiecová), 28:43 Adéla Šibrová (Jana Nogawczyková), 37:57 Petra Bieleszová, 38:52 Adéla Šibrová (Jana Nogawczyková), 39:05 Klára Petrovičová (vlastní branka), 44:22 Kateřina Havlová (Jana Nogawczyková), 53:36 Petra Bieleszová

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBC Ossiko Třinec 3:14
31. Kateřina Havlová, 40. Andrea Doležalová, 43. Lucie Kunstmüllerová - 3. Adéla Šibrová, 20. Petra Bieleszová, 23. Vendula Copanidisová, 24. Adéla Šibrová, 25. Lucie Mišúnová, 25. Petra Bieleszová, 28. Kateřina Havlová, 29. Petra Bieleszová, 29. Adéla Šibrová, 38. Petra Bieleszová, 39. Adéla Šibrová, 40. Klára Petrovičová, 45. Kateřina Havlová, 54. Petra Bieleszová; rozhodčí: Jan Máca - Jiří Vrána; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Adéla Sadílková 62 - Martina Szwanczarová 29; po třetinách: 0:2, 2:10, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra Tomáše Žvaka: Až na herně nepovedenou první třetinu, holky předvedly dobrý výkon, za který bych jim chtěl poděkovat a doufám, že předvedenou hru předvedou i zítra. Chtěl bych poděkovat soupeřům za skvělý výkon a přeji hodně úspěchů do dalších zápasů.
59:59
Komentář trenérky Polákové: Nepovedená druhá třetina nás stála výsledek. Ale jinak dobrý týmový výkon. Děkujeme soupeřkám a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech.
58:38
Domácí v plném počtu.
56:38
Vyloučen hráč Andrea Doležalová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
55:38
Tvrdý souboj u mantinelu.
53:36
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová bez asistence (3:14).
53:19
Sadíllková v nepřehledné situaci, ale míček má pod kontrolou.
50:11
Hráčky hostů zamykají domácí.
44:22
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Jana Nogawczyková (3:13).
42:05
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Lucie Kunstmüllerová, asistoval Eva Tichá (3:12).
40:00
40:00
39:56
Třinec ve druhé třetině předvácí střeleckou kanonádu.
39:29
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová bez asistence (2:12).
39:05
Vlastní branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Klára Petrovičová (1:12).
38:52
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Jana Nogawczyková (1:11).
37:57
37:28
Třinec kombinuje a nepouští Světlou k míčku.
32:53
Neskutečný zákrok Sadílkové!
32:16
Hráčka Třince přeběhla celé hříště, ale branku nedává.
31:35
Gólmanka domácích předvedla krásný zákrok nohou.
31:02
Poláková jde sama na branku, ale netrefuje ji.
30:11
Vlastní branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová (1:9).
28:43
28:30
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Michaela Gibiecová (0:8).
27:35
Hosté nepouští domácí k míčku.
27:02
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová bez asistence (0:7).
25:21
Nepřesná přihrávka domácích přímo na hráčku hostů. Střela šla mimo.
24:53
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
24:53
24:35
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Kateřina Havlová (0:5).
23:45
Poláková běží sama, ale její přihrávka na Doležalovou je zastavena.
23:09
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Vladimíra Skalíková (0:4).
22:22
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vendula Copanidisová, asistoval Vladimíra Skalíková (0:3).
21:56
Krásná přihrávka od Šánové. Ale gólová šance je neproměněna.
21:19
Poláková! Ale její střela je zblokována.
20:00
20:00
19:31
17:55
Doležalová jde sama, střílí! Gólman to má bezpečně ve svých rukách.
16:01
Doležalová střílí...gólman vyráží
15:15
Třinec je na míčku. Prázdná brána! Ale střela jde vysoko nad bránu.
12:00
Tichá běží sama na bránu, ale je zastavená.