3:0
1:0
1:2
- : -
branky (asistence): 01:23 Lenka Kalistová (Radka Kylarová), 07:09 Kristýna Vejvodová (Michaela Nejmanová), 13:34 Kristýna Vejvodová (Tereza Trunečková), 32:51 Michaela Nejmanová (Lenka Kalistová), 57:58 Lenka Kalistová (Michaela Nejmanová)
branky (asistence): 43:59 Eliška Horáková (Martina Lamblová), 45:15 Irena Palatínusová (Eliška Mrázková)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbalová akademie MB 5:2
2. Lenka Kalistová, 8. Kristýna Vejvodová, 14. Kristýna Vejvodová, 33. Michaela Nejmanová, 58. Lenka Kalistová - 44. Eliška Horáková, 46. Irena Palatínusová; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 30 - Radka Höflerová 18; po třetinách: 3:0, 1:0, 1:2;
60:00
Střely: SKV 6 - MB 12. Celkem: SKV 23 - MB 32
60:00
Komentář vedoucího domácích P. Doubka: Velmi náročné utkání v kterém jsme předvedli dobrý výkon. Ve třetí třetině nás soupeř místy přehrával ale naštěstí netrefoval své šance. Po brance v přesilovce jsme už utkání dohráli ke třem bodům. Díky soupeři za utkání a divákům za to že přišli.
60:00
Komentář trenéra hostí R. Sovy: Takových utkání bychom si v sezoně přáli více. Pochvala holkám za nasazení a bojovnost. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za utkání
60:00
59:42
Už je to jasné. SKV si připisuje další šestibodový víkend. Hezkým výkonem dnes zasloužené vítězí
57:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lenka Kalistová, asistoval Michaela Nejmanová (5:2).
57:31
Vyloučen hráč Kristýna Sobotková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
55:05
V rozhodující fázi Bursová sekla a jde si sednout. Teď dvě minuty pro hostující hráčky
55:04
Vyloučen hráč Nikola Bursová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
54:11
Za chvíli jdeme do poslední pětiminutovky. SKV do ní vstupuje na míčku.
53:40
Několik šancí měly domácí hráčky, ale v konové fázi netrefily buď balón nebo bránu
51:47
Vyloučen hráč Irena Palatínusová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
48:47
Teď tu je docela atmoška. Probouzí se to málo diváků co tu je a domácí si berou timeout.
47:20
Pokua Zelené blokuje Kalistová. SKV hodně chybuje a nabízí tím šance MB
46:40
Hezký pokus Bartošové ještě zkoušela dorážet Bursová. Neúspěšně. Vinohrady by potřebovaly vstřelit branku.
45:16
Nedorozumění v obraně domácích využívá Palatínusová a tady to bude možná ještě zajímavé
45:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová, asistoval Eliška Mrázková (4:2).
44:30
Vinohrady se nezalekly a hrnou se do útoku.
44:00
Protečovanou střelou se konečně prosazují i hosté
43:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Martina Lamblová (4:1).
43:00
Na druhé straně zahrozila Palatínusová. Jen do připravené Kuchyňkové.
42:37
Zajímavá standartní situace před brankou hostí. Nejmanová netrefila mezírku ve zdi
37:30
Boleslav včera taky vedla 4:0 a nakonec prohrála. Snad se tento scénář nebude dnes opakovat.
37:00
Iniciativu opět přebralo SKV. Tady opět není o čem a musím říct, že SKV si zápas hlídá.
34:07
Mrázková teď mohla snížit, otevřela se jí úplně celá brána. Ale neskutečně netrefila. To by snad dal i slepej.
32:52
Pěkný hřebík zasadila Nejmanová a je to o čtyři branky. Střelkyně asi bude od svého manži řádně pochválena.
32:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Nejmanová, asistoval Lenka Kalistová (4:0).
32:30
Kalistová teď šla sama, ale nedokázala přelstít brankařku MB. Škoda! To mohlo vysvobodit SKV.
30:30
Pokus Fellerové mimo.
29:30
Pěkná šermovačka před bárnou hostí, kde mohla zakončovat Žižková. Na druhé straně hned zahrozily hostující hráčky. Lítá to všechno kolem brány.
29:00
Lehčí ztrátu koncentrace při střídání mohla využít Trunečková, její střela ale končí na helmetu brankařky MB.
28:40
Vinohrady se většinou dostávají z pásma dlouhým balónem, který ale nemá moc adresáta.
28:00
Námaz Skalické z SKV mohla využít Horáková. Nestalo se tak. Nicméně Bolka stále v tlaku
26:40
Vinohrady se teď nemohou moc dostat do hry. Důležité ale je, že nedělají zbytečné chyby. Momentálně jsou ale slabším týmem na hřišti.
26:00
Na hřišti je úplně jiná Boleslav než v první části. Smrdí to trochu gólem
25:10
Kuchyňková v bráně se teď musí činit. Zatím si vede dobře.
23:10
Aktivní přístup hráček dělá ze zápasu zajímavou podívanou. I Boleslav přistupuje lépe a je rázem těžkým soupeřem pro domácí.
22:30
Pohledná akce Truneškové s Vejvodovou jen těsně vedle brány.
21:30
V šatně hostí bylo o přestávce asi malé bububu. Hrají o poznání lépe a aktivněji.
20:30
První lajna MB se ihned pouští do útoku.
20:00
20:00
Střely: SKV 12 - 11 MB
20:00
18:50
Klasický obrázek. Vinohrady na vlastní půlce chystají akci. Momentálně se však do žádné nedostali
17:58
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Tereza Kabátová.
17:49
Důsledná obrana domácích dobře přistupuje k soupeřkám. Tutovou šanci jsme od hostů neviděli zatím žádnou.
17:00
Bartošová pěkně vybruslila ze skrumáže a připravuje další akci.
16:00
Horáková vystřelila a střelu kryje opět Kuchyňková. Na druhé straně hned hrozí Dobisíková. Zblokováno.
15:50
Pěkný zákrok Kuchyňkové. Brankařka Vinohrad zatím spolehlivě drží svůj tým.
15:15
Zatímco se domácí trochu vysunou na soupeřovu polovinu, Boleslav má problém s rozehrávkou.
14:00
Zatím hostující tým nesplňuje očekávání. SKV jasně lepší a nebezpečnější.
13:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Tereza Trunečková (3:0).
13:25
Vejvodová on fire! Druhým gólem posílá SKV do tříbrankového vedení.
13:00
Kylarová z SKV zkoušela ohrozit hostující branku. Bohužel vedle. Vzápětí střela do brankářky
12:00
Sobotková z MB vystřelila. Kuchyňková v bráně však připravena.
11:09
Teď hostující hráčky zatlačily domácí na jejich půlce. Nicméně z toho opět nic nebylo. Chybí tomu nějaká střela a zakončení. Domácí tým se do zakončení dostává poměrně snadněji.
10:05
Domácí tým hraje v plném počtu. Boleslav nezahrozila.
09:00
Domácí zatím brání statečně oslabení. Hostujícímu týmu chybí klid na hokejkách a příprava šancí.
08:05
Vyloučen hráč Tereza Trunečková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
07:19
Zatím to vypadá, že aktivnější je domácí tým. Hraje více v pohybu a drží Boleslav zkrátka. Zasloužené vedení žlutých srdíček.
07:10
Ohromná rána Vejvodové po nahrávce Nejmanové končí v síti. Hosté budou muset dotahovat již dvoubrankový rozdíl!
07:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Michaela Nejmanová (2:0).
07:00
Elitní přesilovková lajna Vinohrad kombinuje na půlce hostů a snaží se vypracovat šanci.
06:10
A máme tu přesilovku domácích, která vyplynula ze zlostného zákroku Kabátové na Vejvodovou.
06:00
Přehlednou hrou připravila Nejmanová akci pro Trunečkovou. Nemělo to však úspěšný cíl.
05:57
Vyloučen hráč Tereza Kabátová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:30
Boleslavská brankářka v permanenci. Několikrát na ní vypálila Žižková.
03:40
Vinohrady zatím diktují tempo hry. Občasné pokusy mají i hosté. Jejich střely hráčky domácího týmu úspěšně blokují.
02:33
Aktivní začátek zápasu přináší hezké souboje. Domácí točí tři pětky. Zatím se hraje vysoké tempo.
01:24
Nepřesnou rozehrávku zachytila Kylarová a Kalistová její přihrávku nekompromisně využívá.
01:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lenka Kalistová, asistoval Radka Kylarová (1:0).
01:05
První momenty zápasu jsou v rychlém tempu. Na míčku spíše Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Monika Žapková, Tereza Kabátová, Eliška Mrázková, Irena Palatínusová, Kristýna Sobotková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Kristýna Jiříčková, Barbora Sladkovská, Anežka Dobisiková, Kristýna Vejvodová, Tereza Trunečková