3:3
1:3
2:2
- : -
branky (asistence): 07:23 Lucie Svobodová (Klára Minářová), 08:42 Lucie Svobodová (Kristýna Minářová), 11:53 Denisa Jechová, 38:06 Lucie Svobodová (Barbora Zahradníková), 41:46 Veronika Štěpánská (Eva Juříková), 47:39 Denisa Jechová (Veronika Štěpánská)
branky (asistence): 05:53 Diana Peterová (Magdaléna Bašová), 13:11 Kateřina Poláčková (Nikola Remešová), 18:28 Vanesa Bašová (Magdaléna Bašová), 20:11 Diana Peterová (Magdaléna Bašová), 25:22 Michaela Ulbrichová, 27:50 Diana Peterová, 49:21 Magdaléna Bašová (Michaela Ulbrichová), 49:55 Kateřina Poláčková (Jitka Růžičková)

FTC Vysoké Mýto - FBC Dobruška 6:8
8. Lucie Svobodová, 9. Lucie Svobodová, 12. Denisa Jechová, 39. Lucie Svobodová, 42. Veronika Štěpánská, 48. Denisa Jechová - 6. Diana Peterová, 14. Kateřina Poláčková, 19. Vanesa Bašová, 21. Diana Peterová, 26. Michaela Ulbrichová, 28. Diana Peterová, 50. Magdaléna Bašová, 50. Kateřina Poláčková; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 28 - Dominika Flídrová 19; po třetinách: 3:3, 1:3, 2:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Pěkný zápas z obou stran, jsem rád, že jsme se vrátili do zápasu, když jsme prohrávali a otočili jsme nepříznivé skóre.. Těžký víkend a jsem rád že pro nás za důležitých šest bodů. Díky soupeři za zápas a našim fanouškům za celý víkend povzbuzování.
59:59
Komentář trenéra domácích: Smolné utkání. Individuální chyby nás stály zápas, ale musím před holkama smeknout, jak se zvedly a srovnaly nepříznivý vývoj skóre. Herně jsme odehráli nejlepší zápas sezóny. Gratulujeme soupeři.
59:41
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká hokejka.
59:08
Krásná střela domácích, krásný zákrok hostující gólmanky.
59:02
Power play domácích.
57:35
Mýto si time out vzít nemohlo, proto musíme pochválit trenéra domácích, za brilantně vymyšlený tah.
56:25
Mýto se ubránilo a může připravovat závěrečný tlak.
55:20
Mýto zatím dobře brání, Dobruška se nedostala k ničemu vážnějšímu.
54:25
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
54:25
Po nějaké delší době, uvidíme něco zajímavého, bohužel pro domácí- přesilovou hru hostů.
52:29
Utkání tady v hale sleduje 75 diváků. Děkujeme
50:22
Po klidné části jsme byli svědky zajímavých situací, které v případě Dobrušky skončili gólem.
49:55
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Jitka Růžičková (6:8).
49:21
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Michaela Ulbrichová (6:7).
47:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Denisa Jechová, asistoval Veronika Štěpánská (6:6).
47:39
Po šťastném odrazu v brankovišti a po důrazu clonící hráčky Mýto srovnává.
45:37
Po dobré "bombě" od hostující hráčky zvoní tyč.
43:40
Mýto zkouší něco vymyslet, Dobruška však napadá dost vysoko.
41:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Eva Juříková (5:6).
41:46
Po nedůrazné obraně na straně hostí, Mýto snižuje na rozdíl jediné branky.
41:12
Třetí třetina nám začala asi nejospaleji. Zatím bez větších šancí.
40:00
40:00
39:15
Zajímavá situace před brankou hostí, která však tak úspěšně jako ta předchozí nedopadla.
38:06
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Barbora Zahradníková (4:6).
38:05
Mýto oživuje sestavu a posílá do hry čerstvé hráčky ze střídačky.
35:46
Obraz přesilové hry je stejný jako té první- Dobruška brání celkem slušně takže Mýtu nic víc než příhry po mantinelu nepovoluje.
35:09
Vyloučen hráč Tereza Rešková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání.
35:09
Další přesilová hra pro domácí.
32:00
Až v tuto dobu se Mýtu podařilo pořádně vystřelit na bránu, bohužel pro Mýto, uspávání hostující gólmanky nepřineslo ovoce.
31:03
Po té co si Dobruška odpykala trest za špatné střídání, zase tlačí na Mýto aby navýšila svůj náskok.
30:24
Hosté v plném počtu. Mýto bez výraznější šance.
28:45
Mýto tlačí hosty, ti se zatím dobře brání.
28:24
Vyloučen hráč Karolína Flidrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání.
27:50
Timeout FTC Vysoké Mýto
27:50
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová bez asistence (3:6).
25:22
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Michaela Ulbrichová bez asistence (3:5).
25:22
I pořadatelský stolek se shodnul, že tato gólová akce stála za to, bohužel pro domácí.
24:10
Další horní tyč, tentokrát na straně domácích.
23:45
Lehce aktivnější hosté. Mýto se zatím dobře brání.
22:03
Aktivní hra z obou stran ze začátku třetiny.
20:11
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Magdaléna Bašová (3:4).