4:1
2:4
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 10:19 Eliška Juhaňáková (Andrea Dostálová), 20:36 Markéta Kabešová (Lucie Vacková), 25:03 Markéta Kabešová (Lucie Vacková), 27:38 Markéta Kabešová (Eliška Juhaňáková), 33:07 Markéta Kabešová, 43:42 Táňa Pospíšilová (Lenka Křiklánová), 48:09 Lucie Vacková (Táňa Pospíšilová)
TJ Turnov
branky (asistence): 32:51 Kristýna Bednářová (Leona Müllerová), 50:51 Leona Müllerová (Kristýna Bednářová), 52:34 Barbora Bajerová (Lucie Veselá), 59:32 Kateřina Vlková, 59:45 Barbora Červová (Karolína Koťátková)

Banes Florbal Soběslav - TJ Turnov 7:5
11. Eliška Juhaňáková, 21. Markéta Kabešová, 26. Markéta Kabešová, 28. Markéta Kabešová, 34. Markéta Kabešová, 44. Táňa Pospíšilová, 49. Lucie Vacková - 33. Kristýna Bednářová, 51. Leona Müllerová, 53. Barbora Bajerová, 60. Kateřina Vlková, 60. Barbora Červová; rozhodčí: Jiří Kučera - Vojtěch Matuška; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Jana Pavlíková 14 - Eva Horáková 23; po třetinách: 1:0, 4:1, 2:4;
60:00
Komentář trenéra TJ Turnov: Zápas se nevyhrává v poslední třetině. Bohužel jsme začali plnit taktické pokyny až ve třetí třetině. Děkujeme soupeři za hru.
60:00
Komentář trenéra Banes Florbal Soběslav: Děkujeme soupeři za utkání. Dnes jsme podali svědomitý výkon, který byl po zásluze odměněn vítězstvím. Jedinou kaňkou utkání je poslední desetiminutovka. Děkuji holkám za hru, divákům za podporu a taky pořadatelům.
60:00
59:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Barbora Červová, asistoval Karolína Koťátková (7:5).
59:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vlková bez asistence (7:4).
52:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Barbora Bajerová, asistoval Lucie Veselá (7:3).
50:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Leona Müllerová, asistoval Kristýna Bednářová (7:2).
48:09
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lucie Vacková, asistoval Táňa Pospíšilová (7:1).
43:42
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Táňa Pospíšilová, asistoval Lenka Křiklánová (6:1).
41:44
Vyloučen hráč Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Poměr střel po druhé třetině je 13:7.
40:00
39:36
Vyloučen hráč Michaela Pekařová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
33:07
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová bez asistence (5:1).
32:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kristýna Bednářová, asistoval Leona Müllerová (4:1).
29:00
Turnov teď zažívá horké chvíle.. Kanonáda Soběslavi je nenechá odpočinout...
27:38
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Eliška Juhaňáková (4:0).
25:03
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Lucie Vacková (3:0).
23:18
Vyloučen hráč Johana Fišerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
20:36
20:00
20:00
Poměr střel po první třetině je 7:4. Celá třetina se odvíjela poměrně svižně. Oba celky hrají výrazně tvrdě a můžeme očekávat zajímavý zápas
20:00
14:42
Domácí jsou v plném počtu, obrovský nátlak vydrželi
12:42
Vyloučen hráč Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za blokování hokejky.
10:19
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Vojtěch Matuška.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Eva Horáková; hráči v poli: Johana Fišerová, Kateřina Vlková, Barbora Bajerová, Lucie Veselá, Kateřina Vacíková
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Jana Pavlíková; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Markéta Kabešová