0:6
0:3
- : -
branky (asistence): 14:19 Andrea Doležalová (Kateřina Poláková)
branky (asistence): 13:38 Sára Seevaldová (Kateřina Sedláčková), 16:54 Kateřina Sedláčková (Nikol Šobáňová), 17:37 Eva Urbášková (Sára Seevaldová), 22:52 Sára Seevaldová (Eva Urbášková), 24:47 Michaela Strnadová, 30:04 Sára Seevaldová (Eva Urbášková), 31:24 Barbora Maštalířová (Sára Jakubkovičová), 31:58 Michaela Strnadová (Sára Seevaldová), 36:33 Eva Urbášková (Nikol Šobáňová), 45:06 Kateřina Sedláčková (Sára Seevaldová), 47:48 Barbora Maštalířová (Sára Seevaldová), 57:30 Sára Seevaldová (Veronika Dědková)

Sklo Bohemia Světlá n/S - Florbal Vsetín 1:12
15. Andrea Doležalová - 14. Sára Seevaldová, 17. Kateřina Sedláčková, 18. Eva Urbášková, 23. Sára Seevaldová, 25. Michaela Strnadová, 31. Sára Seevaldová, 32. Barbora Maštalířová, 32. Michaela Strnadová, 37. Eva Urbášková, 46. Kateřina Sedláčková, 48. Barbora Maštalířová, 58. Sára Seevaldová; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Jan Beránek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Adéla Sadílková 62 - Veronika Ištvánková 55; po třetinách: 1:3, 0:6, 0:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Musím holky pochválit za bojovnost a předvedený výkon. Soupeř si zaslouží poděkovaní za pohledný zápas. I přes přesvědčivý výsledek je stále na čem pracovat.
59:59
Komentář trenérky Polákové: Opět nás zradila druhá třetina jako v zápase proti Třinci. I když jsme se dokázaly dostat k bráně nedokázaly jsme šance proměnit. Oproti minulému hracímu víkendu jsme vstřelily málo branek a to nás stálo lepší výsledek. Děkujeme soupeřům a přejeme štěstí do dalších zápasů.
57:30
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Veronika Dědková (1:12).
54:40
Obě tyčky teď zachránily gólmanku Světlé
51:30
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
51:30
Vyloučen hráč Markéta Martinková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.
47:48
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Sára Seevaldová (1:11).
47:47
Osamocená hráčka hostů s klidem trefuje místo v bráně
46:19
Výborný zákrok gólmanky hostů
45:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Sedláčková, asistoval Sára Seevaldová (1:10).
36:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Nikol Šobáňová (1:9).
36:10
Výborný zákrok Sadílkové
34:58
Vyloučen hráč Michaela Opicová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
32:52
Vyloučen hráč Eva Gajdošová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
32:00
Vsetín teď jasně dominuje
31:58
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michaela Strnadová, asistoval Sára Seevaldová (1:8).
31:24
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Sára Jakubkovičová (1:7).
30:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Eva Urbášková (1:6).
26:31
Domácí teď se štěstím neinkasovali další gól
24:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michaela Strnadová bez asistence (1:5).
17:37
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Sára Seevaldová (1:3).
17:36
Hráčka Vsetína se obtočila za bránou a prostrčila míček k tyčce brány domácích
16:54
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Sedláčková, asistoval Nikol Šobáňová (1:2).
14:19
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Kateřina Poláková (1:1).
14:18
Přesnou nahrávku Polákové využívá Doležalová
13:38
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Kateřina Sedláčková (0:1).
10:54
Oba týmy zatím hrají zodpovědně v obraně
07:46
Šance na obou stranách
03:48
Hosté vyslali přihrávku před bránu, naštěstí pro domácí hráčka Vsetína netrefila bránu.