2:0
- : -
SK Jihlava

Bulldogs Brno - SK Jihlava 6:3
7. Karolína Garguláková, 17. Linda Detková, 24. Simona Némethová, 34. Aneta Koláčková, 42. Nikol Hunkařová, 55. Monika Zamazalová - 15. Kateřina Bednářová, 17. Tereza Sedláčková, 25. Michaela Boháčková; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Jakub Cigl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Markéta Marková 25 - Martina Miksová 35; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes na 100% odehrané utkání. Holky udržely po celý zápas koncentraci a plnily , co dostaly zadáno. Šest chyb, šest gólů. Děkujeme soupeřkám za zápas a budeme se těšit na další utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích: Letos nejtěžší utkání, po první třetině jsme byli rádi za vyrovnaný stav. Dělala nám problémy především důsledná osobní obrana. Tato taktika se, ale nedá hrát v deseti celých 60 minut a tak jsme od druhé třetiny převzali otěže zápasu, soupeře jsme do dobrých šancí pouštěli minimálně a sami jsme si nějaké vytvořili a také proměnili. Děkujeme soupeřkám za kvalitní utkání.
54:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Monika Zamazalová, asistoval Gabriela Komínková (6:3).
48:40
Bachratá krásně prokroužila hřiště, kolem dokola a krosově nahrávala Francúzové - ta však nebyla připravena střílet
46:48
Pohlodková krásně protančila hřištěm, drží míček na hokejce a zkracuje tak čas oslabení jejího týmu
45:41
Vyloučen hráč Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
45:36
Hložanková padá za mantinel a s úsměvem se zvedá a pokračuje ve hře
42:43
Babáčková neměla komu, tak střílela sama, bohužel bez gólu, dále Komínková stejná situace
41:53
Vyloučen hráč Kateřina Bednářová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
41:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Nikol Hunkařová, asistoval Nikola Domonkosová (5:3).
39:46
Francúzová zkoušela pozornost hostující brankářky, ta ovšem chvílema nevěděla, kde je míček, ale gól nepadl
36:22
Zblokovaná střela Koláčkové
34:57
Vyloučen hráč Aneta Kastnerová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
34:22
Dnešní utkání sleduje 65 diváků, děkujeme!
33:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Aneta Koláčková bez asistence (4:3).
33:10
Středem jako blesk proběhla Koláčková, bohužel do gólmanky, ale druhou nepromarnil a vstřeluje gól
30:28
Knotková pěkně zneškodnila šanci nabíhající hráčky hostů
29:42
Kastnerová zblokovala střelu Babáčkové
28:52
Bachratá kolem mantinelu proběhla celé hřiště a ze středu hřiště střílí, bohužel mimo
27:29
Detková krásně nahrála před branku, kde bohužel nikdo nečekal
24:19
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michaela Boháčková, asistoval Tereza Sedláčková (3:3).
24:19
Domácí hráčky neměly obsazenou Boháčkovou a ta s přehledem vstřeluje gól
23:20
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Simona Némethová, asistoval Linda Detková (3:2).
23:20
Detková našla před brankou nabízející se Némethovou a ta míček umísťuje do brány hostů
22:44
Dlouhý výhoz hostující hráčky, který zastavila Pohlodková
21:59
Hostující hráčka zkoušela vystřelit backhandem, ale míčku se nakonec zmocnily opět domácí hráčky
18:48
Hložánková teď vypíchla v oslabení míček hostujícím a běžela na gólmanku, bohužel neproměnila
18:08
Vyloučen hráč Nikola Domonkosová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
16:54
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Aneta Kastnerová (2:2).
16:54
Secvičená akce dvojice Kastnerová - Sedláčková rozehraná z rohu skončila gólem
16:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Simona Némethová (2:1).
14:54
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Tereza Sedláčková (1:1).