2:5
0:4
- : -

FBC Texas Longhorns - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:12
15. Anna Jílková, 30. Michaela Blovská, 36. Kateřina Vránová - 7. Nikola Bursová, 7. Radka Kylarová, 8. Anežka Dobisiková, 23. Anežka Dobisiková, 25. Anežka Dobisiková, 28. Tereza Trunečková, 28. Kristýna Vejvodová, 32. Nikola Hamerníková, 41. Anežka Dobisiková, 49. Nikola Bursová, 49. Radka Kylarová, 53. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Josef Kubát - Svatopluk Čech; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 15, Jana Soldátová 14 - Eliška Kuchyňková 19; po třetinách: 1:3, 2:5, 0:4;
60:00
Střely ve 3. třetině 5:18
60:00
Komentář trenéra domácích: Kvalita soupeře se projevila. Potřebujeme více takových zápasů, na kterých se můžeme zlepšovat. Děkujume za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme střídali slabší pasáže s těmi kvalitnějšími. V určitých částech zápasu nám to tam příjemně napadalo a ulehčilo utkání. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00
54:25
Vyloučen hráč Kateřina Vránová družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
52:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová bez asistence (3:12).
48:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radka Kylarová bez asistence (3:11).
48:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Nikola Hamerníková (3:10).
40:56
Vyloučen hráč Markéta Černá družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za bránění ve hře.
40:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková, asistoval Nikola Hamerníková (3:9).
35:22
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Michaela Blovská (3:8).
35:22
Oau! Krásný gól. Tyčka-gólmanka-tyčka-gól. Vránová snižuje.
33:58
Vyloučen hráč Adéla Skalická družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
33:58
Texaský holky si teď vyzkouší taky přesilovku. Pojďme holky!!
32:00
Nedaří se to. Ale Texasanky stále bojují. Bohužel SKV postačí bránit a jednou za čas vyslat jednu z hráček do brejku.
31:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Hamerníková, asistoval Barbora Sladkovská (2:8).
29:35
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Jana Kadlecová (2:7).
29:35
Aleee přeci se to povedlo. Krásný únik a je z toho gól.
29:02
Texas teď prožívá opravdu černou třetinu. Nedostávají se vůbec k míčku a když už, tak z toho není žádná střela.
27:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Nikola Hamerníková (1:7).
27:38
Bohužel je to další gól. Pro ty co sledují tento onlajn se omlouvám. Než to všechno v tomhle systému naklikám tak už se hraje. Tudíž jsem neviděl jak to tam spadlo.
27:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková, asistoval Kristýna Vejvodová (1:6).
26:00
Chtěl jsem holky pochválit jak krásně brání. Ale bohužel :/
25:53
Vyloučen hráč Barbara Livorová družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
25:53
A bude se vylučovat
25:53
První vyloučení v zápase. Livorová sekala zezadu a rozhodčím to neuniklo.
25:27
Vránová teď nebezpečně dorážela, chyběli centimetry. Texas bude rozehrávat z rohu
24:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková, asistoval Kristýna Vejvodová (1:5).
24:00
Tentokrát induviduální akce Dobisíkové, která se dokličkovala z rohu až před bránu a je z toho další gól v síti domácích.
22:16
22:16
Krásná kombinace SKV, dvě přesné přihrávky a přesná střela a je to gól
20:44
Něco je špatně M. Černá teď za pomoci svých spoluhráček opouští hrací plochu. Snad bude v pořádku.
20:20
Texas teď v šanci. Ale španá rozehrávka a SKV hrozilo v akci 3 na 2. Neštěstí Kolaříková zasahuje.
20:00
Máme tady prosbu ať pozdravujeme Míru Purkrábka který teď cestuje po Balkáně. Ten je teď jistě v těžké situaci kdy neví komu fandit. V Texasu hraje jeho sestra a v SKV působí u mužského A-týmu jako asistent trenéra. Kdo zvítězí? Rodina nebo chlebodárce?
20:00
19:00
Opět Nováková pod tlakem SKV za bránou v problémech, ale zvládla to dobře. Vinohrady dne presují opravdu vysoko.
17:40
Hra se nám zrychluje, Teď v šanci Dobisiová, ale krásný zákrok který proti její střele vystřihla Kolaříková.
16:00
SKV opět hrozilo z brejku, ale Bursová netrefuje skákavý balónek.
14:40
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Anna Jílková, asistoval Markéta Černá (1:3).
14:40
A je z toho gól.Jílková doklepává do branky a Texas je opět ve hře.
14:10
Teď Jíllková krásně předvedla svojí rychlost ve sprinterském souboji který vyhrála.
12:49
Texas i když je více na míčku ´, tak si nedokáže vytvořit větší šanci. Zato SKV zkušeně čeká na svojí příležitost. Hrozí protiútoky.
12:00
Nováková zkoušela nahozovat z půlky, ale bohužel moc dlouhé. rozehrávat tedy budou holky z Vinohrad.
11:00
SKV nedokázalo opět rozehrát a tak míček má zase Texas. V posledních minutách teď SKV spíše fauluje a kouskuje hru.
10:40
Texasanky jsou teď více na míčku.
10:10
Další standartka texasu. M. Černá zkoušela střelu z otočky, ale střela byla zblokovaná.
10:00
Nic z toho. Druhý pokus ze standartky z prostředku hřiště a opět nic. Je ale vidět že domácí chtějí hrát a co nejrychleji vyrovnat.
08:50
Teď ale v šanci Texas. Rozehrávka z pravého rohu od branky hostí.
08:00
Hned po rozehrávce texasanky ztratili míček a byl z toho brejk kdy Kyralová nedala šanci gólmance domácích a byl to jednoduchý gól. Třetí gól tam spadnul také hned pár vteřin po rozehrávce, Takto si začátek zápasu holky z Texasu nepředstavovali.
07:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková bez asistence (0:3).
06:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radka Kylarová, asistoval Lenka Kalistová (0:2).
06:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Alena Žižková (0:1).
06:07
Těď ale nepřehledná situace na malém brankovišti Texasu. A je z toho gól.
05:10
Nic z toho ale nebylo.
05:00
SKV teď budou po faulu Vránové rozehrávat ze půlky
04:00
I přes to se podařilo texasankám dostat na soupeřovo půlku a Nováková vyzkoušela bdělost gólmanky hostů.
03:30
Texasanky s míčkem na svém straně, ale SKV presují vysoko.
02:00
Zatím hra nahoru dolů. Prozatím jsme neviděli větší šanci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Svatopluk Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Barbora Sladkovská, Tereza Trunečková, Kristýna Vejvodová, Nikola Hamerníková, Anežka Dobisiková
00:00
Line-up domácích FBC Texas Longhorns: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Klára Kozlová, Kateřina Vránová, Jana Kadlecová, Barbora Nosková, Michaela Blovská