1:2
1:1
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBC Texas Longhorns 2:5
23. Monika Hrnečková, 45. Markéta Kabešová - 3. Kateřina Vránová, 18. Markéta Černá, 31. Kateřina Vránová, 39. Anna Jílková, 43. Anna Jílková; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Václav Paletář; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 16 - Martina Kolaříková 14; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostů:Bojovné utkání v bouřlivé atmosféře, které se nám povedlo vyhrát. I když naše hra nebyla ideální, tak musím hráčkám poděkovat. Velkou kaňkou je zranění třech hráček. Děkujeme soupeři za zápas, uvidíme se příště u nás. Komentář trenéra domácích: Gratuluji soupeři k vítězství. Dnes se nám nedařilo především v koncovce. Děkuji holkám za předvedený výkon a divákům za podporu.
60:00
58:23
Timeout Banes Florbal Soběslav
45:27
Vyloučen hráč Karolína Křivánková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání.
44:30
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Adéla Kubátová (2:5).
42:50
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Anna Jílková bez asistence (1:5).
40:11
Vyloučen hráč Kateřina Vránová družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
Poměr střel 5:6
40:00
38:28
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Anna Jílková, asistoval Kateřina Vránová (1:4).
30:36
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Jana Kadlecová (1:3).
22:58
Vyloučen hráč Nikol Vypior družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za bránění ve hře.
22:22
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Jana Vránková (1:2).
20:00
20:00
Poměr střel 3:9
20:00
17:40
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Markéta Černá, asistoval Miroslava Nováková (0:2).
02:47
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Kateřina Vránová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kohnheiser a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas Longhorns: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Jana Kadlecová, Barbora Nosková, Michaela Blovská, Nikol Vypior, Kateřina Vránová
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Amálie Šťastná, Petra Kabešová, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Markéta Kabešová