1:0
1:0
- : -

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:1
36. Karolína Hašlová, 45. Markéta Šímová - 7. Lenka Kalistová; rozhodčí: Dominik Harman - Tomáš Mareš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Simona Werbynská 22 - Eliška Kuchyňková 22; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:0;
60:00
vyjádření p. Doubka /SKV/ : Dnes by jsme potřebovali asi tisíc dalších šancí na vstřelení vyrovnávací branky.. nebo nedejbože nějakých dalších. Proti nahecovanému soupeři to dnes nebylo opravdu jednoduché. Gratulujeme Rudým Dračicím a těšíme se na brzkou odvetu. Díky také za návštěvu skvělým divákům. Takovou atmosféru na ženském florbalu jen tak nezažijete. Díky.
60:00
vyjádření domácích: Po včerejšku jsme si jednoduše spravili chuť. Hráli jsme úplně jiný florbal, s takovými soupeři, jako jsou Vinohrady, je radost hrát. Kombinační hra, napětí, stoprocentní nasazení od všech hráček, fair play. Obrovské díky patří našim úžasným divákům, týnský kotel jak se patří. Děkujeme soupeři za super zápas, budeme se těšit na další vzájemné zápasy. Přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
58:12
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:12
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
49:59
Vyloučen hráč Kristýna Vejvodová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká hokejka.
44:58
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Markéta Šímová, asistoval Aneta Paďourková (2:1).
40:00
40:00
35:57
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Markéta Šímová (1:1).
34:39
Vyloučen hráč Eliška Zimová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
06:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lenka Kalistová, asistoval Kateřina Bartůňková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Harman a Tomáš Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Barbora Sladkovská, Tereza Trunečková, Kristýna Vejvodová, Kristýna Jiříčková, Anežka Dobisiková
00:00
Line-up domácích Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Denisa Příhodová, Michaela Bezpalcová, Eliška Zimová, Anna Fáberová, Markéta Šímová