3:1
4:0
- : -

Florbal Vsetín - FTC Vysoké Mýto 10:2
7. Kateřina Sedláčková, 8. Sára Seevaldová, 11. Sára Seevaldová, 31. Sára Seevaldová, 37. Renata Jašková, 39. Michaela Strnadová, 41. Barbora Maštalířová, 46. Renata Jašková, 56. Barbora Maštalířová, 59. Barbora Husková - 19. Veronika Štěpánská, 23. Veronika Štěpánská; rozhodčí: Petr Stoklásek - Vu Pham Anh; vyloučení: 0:2 + Klára Minářová OS; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 22, Michaela Juráková 19 - Tereza Ondrová 8; po třetinách: 3:1, 3:1, 4:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích___Čekali jsme těžké utkání plné osobnich soubojů, což se nám potvrdilo jsme rádi že mamé co nejmíň zranění o zisku 3 bodů rozhodla naše individuální kvalita hráček a proměněné akce dekuji soupeři za utkání
59:59
Komentář trenéra hostů__Soupeř zaslouženě vyhrál, gratulujem k vítěztví a děkuji.
59:59
Střely po 3. třetině__15:8
58:40
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Husková, asistoval Veronika Dědková (10:2).
58:40
Husková krásnou střelou dává 10 gool.
57:02
Goláňové opět nesadla střela, za dnešní výkon by si zasloužila gol.
55:18
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Sára Seevaldová (9:2).
55:18
Maštalířová krásnou tečí navyšuje skore.
54:25
Timeout Florbal Vsetín
50:42
Vyloučen hráč Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
50:42
Vyloučen hráč Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest.
50:23
Goláňové nesedla střela.
48:35
Jaškové chybělo velmi málo aby dala hattrick.
47:23
Famozní zákrok Jurákové.
45:57
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Renata Jašková, asistoval Barbora Husková (8:2).
45:57
Životní zápas Jaškové.
45:00
Dnešní utkání sleduje 35 diváků.
42:34
Seevaldová přestřelila úplně prázdnou bránu.
40:38
Seevaldová přihrála Maštalířové která pálí do prázdné.
40:34
40:00
40:00
39:59
Střely po 2: třetině__10:5
39:50
Domácí slečny dohrály závěr třetiny v poklidu.
38:22
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michaela Strnadová, asistoval Nikol Šobáňová (6:2).
38:22
Strnadová se dnes konečně prosazuje a zvláštní přizemní střelou navyšuje skóre na rozdíl 4 branek.
37:50
Hostující hráčky nechtějí zápas prohrát a tak stále podnikají nebezpečné útočné výpady.
37:14
U stolku časoměřičů panuje jako vždy velmi dobrá nálada.
36:26
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Renata Jašková, asistoval Markéta Martinková (5:2).
36:26
Jašková se orosazuje ořed brankou a navyšuje náskok domácích.
36:05
Asisitent domácího trenéra domlouvá svým svěřenkyním a snaží se je vyburcovat k ještě lepším výkonům.
35:29
Hra je jako na houpacím koníkovi - tam a zpět.
35:07
Přibývá nám osobních soubojů v rozích.
33:50
Domácí hráčky se neustále snaží dobýt hostující branku, hosté však poctivě brání.
30:15
Domácí střídají brankáře, šanci dostala Juráková.
30:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Barbora Maštalířová (4:2).
30:14
Střídání brankáře. Nový brankář Michaela Juráková družstva Florbal Vsetín
30:14
Maštalířová přesnou přihrávkou našla Seevaldou která si připisuje hattrick.
29:33
Seevaldová z otočky pálí do středu brany.
27:44
Husková si zlámala hokejku.
25:30
Domácí drží hosty pod tlakem ale nedaří se jim vstřelit gool.
22:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Veronika Štěpánská, asistoval Barbora Zahradníková (3:2).
22:46
Hosté snižují po zmatku před Ištvánkovou.
21:22
Minářová sama před Ištvánkoovu která ji bez problémů vychytala.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině___18:6.
19:10
Hosté snižují po nečekané střele Štěpánské.
18:19
17:07
Ištvánková opět bez chyby.
16:34
Domácí nevyužily první přesilovku.
15:16
Po nádherné kombina.ci domácích Seevaldová trefuje horní tyč. .
14:10
Maštalířová přestřeluje.
13:55
Vyloučen hráč Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
10:57
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Tereza Goláňová (3:0).
10:57
Goláňová našla před bránou neobsazenou Seevaldovou která pálí do prázdné.
10:50
Mandíková špatně došlápla a už je ošetřována zdravotnicí Strnádovou.
07:21
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová bez asistence (2:0).
07:21
Seevaldová vybojovala míček a zvyšuje na 2:0.
06:23
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Sedláčková, asistoval Nikol Šobáňová (1:0).
06:23
Sedláčková otevíra skoore po přesné přihrávce od Šobáňové, Ondrová neměla šanci.
04:23
Šobáňová si z hostujících hráček udělala tréninkové kužely.
03:45
Ištvánková si připisuje první úspěšný zákrok.
02:30
Hosté jsou pod tkalem .
01:50
První Vsetínský útok končí na obrané linii Mýta.
00:01
Vážení sportovní příznivci rádi bychom vás přivítali na dnešním utkání 1.ligy žen mezi tými Florbal vsetín a Vysoké Mýto.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stoklásek a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Aneta Suchomelová, Barbora Zahradníková, Eva Juříková, Denisa Jechová, Veronika Štěpánská
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Markéta Martinková, Barbora Maštalířová, Tereza Goláňová, Barbora Husková, Sára Seevaldová