1:4
4:1
1:0

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC Česká Lípa 9:8p
4. Lada Flachsová, 6. Vendula Bártová, 7. Jana Arazimová, 37. Daniela Kornalíková, 41. Lenka Svobodová, 48. Lada Flachsová, 53. Lenka Svobodová, 60. Lenka Svobodová, 62. Lenka Svobodová - 1. Petra Pavlíková, 4. Petra Pavlíková, 17. Kateřina Boleslavová, 25. Lenka Ševčíková, 27. Lenka Ševčíková, 27. Martina Gembecová , 40. Martina Gembecová , 41. Petra Pavlíková; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Veronika Ziegelbauerová 39 - Veronika Rákosníková 20; po třetinách: 3:3, 1:4, 4:1, 1:0;
65:00
Petr Globočník (SK Bivojky Litvínov) - Jsme rád, že jsme úvod zápasu, který byl jak ze špatného snu, a šílenou druhou třetinu dokázali vynulovat a vrátit se zpátky do zápasu. Jako tým nás dnešní vítězství doufám nakopne k lepším výkonům, stále hrajeme pod své možnosti. Děkuji soupeřkám za férové utkání a přeju jim šťastnou cestu domů
65:00
Jiří Stožický (FBC Česká Lípa) - Po divokém začátku se hra trochu urovnala. Škoda ztraceného náskoku, musíme hrát celých 60 minut. Blahopřeji soupeřkám.
61:26
61:26
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Lada Flachsová (9:8).
59:44
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Tereza Urbášková (8:8).
59:31
Timeout FBC Česká Lípa
58:49
Bivojky v šesti!
57:53
Bivojky v posledních minutách pořádně zabrali a jsou ve značné přesile. Dokáží ještě vyrovnat?
55:46
Boleslavová krásně myslel přihrávku před branku domácích, ale nenašla tam žádnou ze svých spoluhráček.
52:39
50:54
Cháberová dostala tvrdý hit od Urbáškové a přeletěla mantinel.
47:05
Tentokrát se Kornalíkové nepodařilo z poloviny vstřelit gól, ale Flachsová míček dokázala bezpečně dorazit do branky.
47:04
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová, asistoval Daniela Kornalíková (6:8).
44:54
Flachsová zkoušela něco vymyslet zpoza branky, ale byla neúspěšná.
42:27
Urbášková nahazovala z pravého křídla a hned na to zakopla a přepadla přes mantinel.
40:55
40:17
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková, asistoval Martina Gembecová (4:8).
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 12:24
40:00
39:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Martina Gembecová bez asistence (4:7).
36:56
Kornalíkové konečně vyšla střela z poloviny a snižuje tak ztrátu.
36:55
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Daniela Kornalíková, asistoval Denisa Pechánková (4:6).
36:01
Domácí gólmanka nahazovala dopředu na Urbáškovou, ale tam sama nezvládla souboj proti dvoum protihráčkám.
33:51
Bivojky mohli jít do útoku ale Flachsová zbytečně vyhodila míček na polovinu soupeřek.
31:02
Vyloučen hráč Daniela Kornalíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:46
Urbášková to tentokrát zkoušela po pravé straně, ale opět byla zablokována.
26:37
Vypadá to že hráčky hostí o přestávku správně domluvili taktiku a Bivojky nemají proti ní žádnou šanci.
26:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Martina Gembecová , asistoval Kateřina Boleslavová (3:6).
26:11
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková, asistoval Markéta Cháberová (3:5).
24:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková, asistoval Petra Pavlíková (3:4).
22:57
Urbášková byla sama na pravém křídle, ale už neměla moc sil takže míček jen tak lehce nahodila na brankářku Lípy.
20:26
Pechánková zkoušela střílet z levého křídla, ale obránkyně hostí střelu tečovala nad branku.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 8:11
20:00
18:20
Ševčíková z ostrého úhlu nastřeluje tyčku domácí branky.
17:06
Flachsová zkoušela své štěstí od modré čáry, ale střela byla zblokována obranou České Lípy.
16:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kateřina Boleslavová, asistoval Petra Pavlíková (3:3).
14:51
Hráčky na obou stranách hrají velmi aktivně, myslím se že dnešní zápas toho ještě hodně nabídne.
12:06
Arazimová krásně vykryla střelu jedné z hráček Lípy a Bivojky mohou jít do útoku.
10:11
Flachsová se Svobodovou kombinovali dopředu ale Svobodové na pravém křídle utekl míček.
09:45
Vyloučen hráč Karolína Bisová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
06:12
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Jana Arazimová, asistoval Petra Prosná (3:2).
06:01
Domácí si to nenechávají líbit a vyrovnávají skóre zápasu. Krásnou střelou se prosadila Bártová.
05:51
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Vendula Bártová bez asistence (2:2).
05:18
Hosté hrají pouze na dvě lajny, takže potřebují nasázet co nejvíce gólů než jim dojdou síly.
03:40
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová, asistoval Lenka Svobodová (1:2).
03:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková, asistoval Kateřina Boleslavová (0:2).
00:13
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková, asistoval Karolína Bisová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Veronika Rákosníková; hráči v poli: Markéta Cháberová, Karolína Bisová, Martina Gembecová , Kateřina Boleslavová, Petra Pavlíková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Veronika Ziegelbauerová; hráči v poli: Daniela Kornalíková, Denisa Pechánková, Tereza Urbášková, Lenka Svobodová, Lada Flachsová