0:1
1:7
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - IBK Hradec Králové 2:9
3. Monika Macháčková, 59. Veronika Vacková - 18. Markéta Dohnalová, 31. Ivana Kohoutová, 41. Lucie Hock, 45. Eliška Buchalová, 47. Monika Pešková, 54. Lucie Hock, 54. Eliška Buchalová, 57. Ivana Kohoutová, 58. Eliška Buchalová; rozhodčí: Martin Halousek - Jan Čečetka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Veronika Čubová 28 - Tereza Tománková 16; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:7;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: " Čekali jsme od soupeře aktivnější hru a díky tomu, jsme dokázali hrát s nimi dvě třetiny vyrovnané utkání. Ve třetí třetině už jsme odešli fyzicky a Hradec dokázal urvat body na svou stranu. Děkujeme za pěkný zápas a přejem štěstí v další části sezóny.
59:59
Komentář trenéra hosti: "Dnes to byl nejhorší výkon v sezóně. Neplnili jsme ani ty nejjednodušší úkoly a soupeř se tím držel dlouho ve hře. Díky Rtyni za lekci a my se musíme do dalších zápasů oklepat a ukázat co v nás opravdu je."
59:30
Hradec útočí do posledních vteřin
58:09
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Veronika Vacková, asistoval Lucie Romančáková (2:9).
57:59
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Markéta Dohnalová (1:9).
56:47
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Ivana Kohoutová, asistoval Eliška Buchalová (1:8).
54:40
Rtyně poněkud využívá při obraně víc hokejek než by se mělo dělat a Hradec má nárok na trestné střílení
53:39
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová z trestného střílení (1:7).
53:31
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lucie Hock, asistoval Denisa Drahokoupilová (1:6).
48:55
Na hřišti se objevují znaky fair play, kdy Rtyňská hráčka uznává svůj teč na balónku
48:09
Zdá se, že Rtyně poněkud zpomalila zatímco přitvrzuje u soubojů na mantinelech
47:52
Míček se stále drží na polovině Rtyně
46:52
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Monika Pešková, asistoval Anna Miholová (1:5).
45:51
Hradec chce navyšovat svůj gólový náskok a zahlcuje Čubovou střelami
45:13
Z tribuny se ozývá zvuk bubnu od Hradeckého fanouška
44:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (1:4).
37:52
Rtyně sama ujíždí na bránu Hradce, bohužel se po hale rozeznívá pouze zvuk tyčky
36:30
Tým hostí je v plném počtu
36:26
Rtyně bohužel přesilovou hru nezvládá dle svých představ a moc se na míček nedostává
35:38
Hradec opět zakončuje do brány Rrtyně, avšak z vysoké hole, čímž místo gólu obdrží dvouminutový trest
34:30
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:29
Na míčku se nyní drží převážne Hradec
30:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Ivana Kohoutová, asistoval Lucie Hock (1:2).
21:47
Hráčka Rtyně přišla při souboji o svou jednu botu, zvládá však míček ještě přihrát své spoluhráčče a utéct na střídačku
17:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Eliška Buchalová (1:1).
16:34
ze střídaček obou týmů se ozývají rady a povzbuzování
15:28
Hradec má teď co dělat při obraně své brány
13:37
Zdravotník míří k bráně domácích, kde golmanka řeší problém úderu čepele do své ruky
12:29
Hradec čím dál tím víc používá při soubojích florbalky, bývají z toho standartní situce pro Rtyni
11:22
Hradec musí podstupovat nápor Rtyně, úspěšně odolává
10:25
Rtyně úspěšně zastupuje hráčky ve své obranné polovině a nepouští ani střely přes střed hřiště
09:24
Objevila se situce, kdy míček poletoval u domácí brány a žádná z hráček netušila jeho polohu. Boj ukončilo zahození obrany Rtyně