4:3
1:3
- : -

FTC Vysoké Mýto - Sklo Bohemia Světlá n/S 6:9
14. Lucie Svobodová, 22. Iveta Záhorková, 23. Barbora Zahradníková, 30. Lucie Svobodová, 39. Barbora Zahradníková, 42. Tereza Češková - 2. Barbora Blažková, 2. Michaela Opicová, 11. Andrea Doležalová, 24. Michaela Opicová, 34. Barbora Blažková, 36. Aneta Tichá, 50. Aneta Tichá, 54. Petra Němcová, 58. Kateřina Poláková; rozhodčí: Martin Halousek - František Košňar; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 15 - Barbora Sadílková 20; po třetinách: 1:3, 4:3, 1:3;
60:00
59:59
Střely pro domácí 8 hosté 6. Hra se nesla ve stejném duchu jako druhá třetina. Děkujeme divákům za kulisu.
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA DOMÁCÍCH ALEŠE DEJDARA: Trápili jsme se v koncovce. Soupeř odehrál dobré utkání a zaslouženě vyhrál.
59:59
NEJLEPŠÍ HRÁČKA HOSTÍ: (6) Opicová Michaela
59:59
NEJLEPŠÍ HRÁČKA DOMÁCÍCH: (4) Tereza Češková
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRÁ HOSTÍCH BÁRA BLAŽKOVÁ: Bojovné utkání z obou stran dopadlo lépe v náš prospěch. Velké množství individuálních chyb neproměněných šancí na obou stranách udělalo z utkání velké drama. Děkujeme soupeřům a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
57:41
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
57:41
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Kateřina Poláková, asistoval Petra Němcová (6:9).
56:35
Timeout FTC Vysoké Mýto
55:40
Jechová Denisa (17)-FTC střílí do okryté části brány. Skvělým zákrokem se uvedla gólmanka hostí.
54:55
Tyč!
53:55
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Petra Němcová, asistoval Barbora Sadílková (6:8).
53:55
Mohli jsme vidět individuální chybu v rozhrávce, poté podcenění gólmanky Ondrové. Hostí potvrzují gólový rozdíl.
52:00
Mýto se usilovně snaží o vyrovnání. Zatím marně.
50:56
Češková Tereza (4) -FTC z bezprostřední blízkosti netrefila odkrytou bránu. Střela končí za mantinelem.
49:40
Hra je rychlá.
49:20
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Aneta Tichá bez asistence (6:7).
49:20
Sklo Bohemia se ujímá vedení.
46:40
Mýto mělo velkou šanci.
42:00
Třetí třetina začla ve stejném duchu jako druhá.
41:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Češková, asistoval Zuzana Šatníková (6:6).
41:00
Úvodní buly třetí hrací části získali hostí.
40:00
40:00
39:59
Střely pro domácí 10 hosté 8. Druhá třetina se nesla v jiném duchu než první.
39:00
Poslední minuta je v režii hráček z Vysokého Mýta.
38:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Barbora Zahradníková, asistoval Veronika Štěpánská (5:6).
38:31
Krásnou střelou snižuje Zahradníková.
36:48
Dnešní utkání sleduje 45 diváků. Děkujeme.
35:22
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Aneta Tichá, asistoval Petra Němcová (4:6).
34:30
Vyloženou šanci neproměnila hráčka s číslem 18 Chládová Kateřina.
33:45
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Barbora Blažková, asistoval Kateřina Poláková (4:5).
29:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Iveta Záhorková (4:4).
28:30
Hra se nám přesouvá na středu hřiště. Oba týmy hrají hodně útočně.
27:54
Diváci ve Vysokomýtské hale mohou sledovat dvě odlišné třetiny.
23:52
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Michaela Opicová bez asistence (3:4).
23:52
Po ztrátě v rozehrávce vrací svému týmu vedení Michaela Opicová (6).
22:40
Domácí hráčky vlétly do druhé hrací části jako uragán.
22:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Barbora Zahradníková, asistoval Eva Juříková (3:3).
21:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Iveta Záhorková bez asistence (2:3).
21:24
Po individuální akci se prosadila Iveta Záhorková (10).
21:00
Mýtské hráčky obsadily polovinu soupeře.
20:00
20:00
19:59
V první třetině jsmem mohli vidět vyrovnáný zápas. Na střely pro domácích 8 pro hostí 9.
18:50
Po zbytečných ztrátách domácích se dostávájí hostí do vyložených šancí bez gólové tečky.
17:50
Hra se přelává z jedné strany na druhou.
14:50
V dnešním zápase jednoznačně rozhoduje produktivita obou týmů.
13:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Andrea Šedová (1:3).
13:36
Mýto snižuje.
11:20
Mýto si zahraje svoje druhé oslabení.
11:19
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
10:31
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Kateřina Poláková (0:3).
10:31
Rychlý protiútok hostích zvyšuje jejich dosavadní skóre.
07:36
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
07:36
První přesilová hra utkání v podání hostích.
02:00
Míček představuje horký brambor.
01:52
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Michaela Opicová, asistoval Petra Němcová (0:2).
01:18
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Barbora Blažková bez asistence (0:1).
01:18
Hostí se ujímají vedení.
00:01
Úvodní buly získávají hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a František Košňar.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Klára Petrovičová, Tereza Šánová, Petra Němcová, Michaela Opicová, Aneta Tichá
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Aneta Suchomelová, Barbora Zahradníková, Denisa Jechová, Eva Juříková, Veronika Štěpánská