2:1
3:4
- : -

FBC Texas Longhorns - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  7:6
1. Kateřina Vránová, 12. Michaela Blovská, 23. Michaela Blovská, 36. Klára Kozlová, 52. Barbora Nosková, 57. Jana Kadlecová, 58. Michaela Blovská - 13. Tereza Bočková, 23. Tereza Bočková, 46. Šárka Houzarová, 48. Šárka Houzarová, 49. Tereza Bočková, 53. Anna Fáberová; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 21 - Simona Werbynská 24; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:4;
60:01
Komentář vedoucí týmu hostí Hašlové: Co k tomu říct, zápas nahoru dolů a opět prohra o gól. Jednou soupeř, jednou my. Jestli musíme něco zlepšit, tak dávat z šancí góly. Teď se musíme koncentrovat na zítřejší utkání. Děkujeme soupeři za hru, a také za pytlíček plný bonbónů, kterým jsme v přátelské atmosféře nakrmily i celý pořadatelský tým.
60:01
Komentář asistenta trenéra domácích Petra: V závěru ubojované tři body, které se rozhodně budou hodit. Bohužel po zbytečně nevyrovnaném výkonu kdy dobré pasáže střídaly ty hluché. Musíme pracovat na tom, abychom zvládali hrát celých 60 minut a nepouštěli soupeře zbytečnými chybami zpět do zápasu. Díky soupeři za utkání a přeji bezproblémovou cestu domů.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Texas - 10, Týn - 8
59:59
Střely celkem: Texas - 31, Týn - 27
59:51
Vyloučen hráč Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:26
V hale nikdo nedýchá, tohle je drama!
57:56
Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
57:56
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Kateřina Vránová (7:6).
57:56
Texas tuhle divokou přestřelku opět otáčí na svou stranu! Vránová zapisuje čtvrtou asistenci v zápase, když připravila pozici Blovské, která kompletuje hattrick!
56:48
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Jana Kadlecová, asistoval Kateřina Vránová (6:6).
56:48
Kadlecová se ukázala jako pravá kapitánka a nachytala Werbynskou na hruškách, když ji nasadila ukázkové jesličky.
56:12
Timeout FBC Texas Longhorns
56:12
Trenér domácích Hrma srší na hráčky při oddechovém čase taktiku na závěrečné necelé čtyři minuty!
55:13
Na jedné straně neuspěla Hašlová, na druhé podobně subtilní Rosáková.
53:02
Šímová pohrdla možností navýšit náskok a míjí odkrytou branku.
52:09
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Anna Fáberová, asistoval Denisa Příhodová (5:6).
52:09
Další nedůraz domácích hráček a Týn jde opět do vedení. Fáberová ke dvěma asistencím přidává branku.
51:13
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Barbora Nosková, asistoval Kateřina Vránová (5:5).
51:13
Texas vrací do hry Nosková, která se objevila sama před prázdnou brankou a uklidila míček do sítě.
50:15
Tohle není Maky Černá, jak ji známe z dřívějška. Sama před brankou se ve stoprocentní šanci unáhlila a zády backhandem netrefila zařízení.
48:09
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Anna Fáberová (4:5).
48:09
Texas v posledních minutách naprosto přestal bránit a Dračice se poprvé dostávají do vedení. Kolaříková pochytala asi tři tutovky, ale na další dorážku už neměla nárok.
47:01
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Šárka Houzarová, asistoval Tereza Bočková (4:4).
47:01
Další branka Houzarové a máme tu vyrovnáno. Bude to drama až do konce?
46:18
Střelu Fáberové vyráží Kolaříková rukou.
45:07
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Šárka Houzarová, asistoval Anna Fáberová (4:3).
45:07
Před brankou Texasu byla nejdůraznější Dračice Houzarová a stahuje náskok domácích na nejnižší možný rozdíl.
44:14
Kozlové střela a následné dorážky Blovské a Noskové kýžený pátý gól nepřinesly.
43:20
Bočková je nejaktivnější hráčkou hostí. Poprvé minula a podruhé ji zastavila vytyčená noha Kolaříkové.
40:25
Kadlecová se teď se střelou možná trochu unáhlila. Měla úplně volno, ale trefila hostující brankářku do hrudi.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina skončila stejným výsledkem jako ta první. Texas je tak v tomto vyrovnaném utkání napřed o dvě branky a do třetí části půjde ve výhodné pozici.
39:59
Střely ve 2. třetině: Texas - 9, Týn - 8.
39:55
Kolaříková si před utkáním Tusarovi stěžovala, že přibrala. Teď se jí kila navíc hodila, protože při brejku Hašlové zabrala takovou část branky, že hostující hráčka vyvedená z míry svatyni domácích úplně minula!
38:38
Kadlecová blokuje jeden míček za druhým. Cenná defensivní práce texaské kapitánky.
37:50
Hašlová dvakrát v krátkém sledu po sobě zkoušela nachytat Kolaříkovou, ale ta si pouze vylepšuje procentuální úspěšnost zákroků.
36:38
Kozlová je všude! Další šance ze slibné pozice, ale tentokrát střela končí na rameni Werbynské.
35:23
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Klára Kozlová bez asistence (4:2).
35:23
Kozlová to konečně zkusila po zemi a hned je z toho gól. Nová hokejka pokřtěná, Texas navyšuje náskok!
33:49
Fotbalová vložka Mirečky Novákové. Ronaldo by se mohl učit!
32:35
Blovská předložila Vránové před prázdnou branku a ta trefuje...tyč!
32:15
Kolaříková si trochu s problémy poradila se střelou Staškové a následnou dorážkou Hašlové.
31:01
Utkání se nám přehouplo do druhé poloviny a bohužel je tu další hluchá pasáž. Střel jako šafránu.
30:38
Krásný individuální průnik Vránové, ale nic z toho.
26:15
Kolaříková si opět počíhala na střelu Staškové a drží Texas ve vedení.
25:50
Důrazná Rosáková vybojovala v útočném pásmu balonek a předložila ho na střelu z první Vavrochové. Té to zatím letos moc nelepí, což potvrdila, když netrefila branku.
22:40
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Michaela Bezpalcová (3:2).
22:40
Dvojité B opět zasahuje! Stejně jako v první třetině Blovská navýšila náskok Texasu, aby na druhé straně Bočková stáhla ztrátu na jediný gól. A tentokrát to stihla za pouhých 7 vteřin! 3:2.
22:33
22:03
Jílková někam do výšky rugbyového háčka.
20:51
Velký klobouček dolů před hostující brankářkou Werbynskou. To byl solidní save!
20:50
Další pokus Kozlové o vingl. Příště už to musí vyjít!
20:10
Kolaříková ihned v permanenci.
20:00
20:00
19:59
V první třetině jsme sledovali vyrovnané utkání. Texasanky vstřelily o jednu branku navíc a zatím tak vedou 2:1.
19:59
Střely na branku v 1. třetině: Texas - 12, Týn - 11
19:20
Ve dvou šancích Blanche Rosáková,ale bez úspěchu...
19:02
Z hostujícího týmu je nejvíce vidět Bočková, ale tentokrát proti Kolaříkové neuspěla.
18:26
Střela Míši Blowské těsně vedle branky.
17:35
Nevypadlo mi připojení, ale nějak se nic dlouho neděje, přátelé.
15:10
Máca zeď! Tenhle semafor hlásí červenou!!!
15:04
Sekec mazec Mirečky Novákové a hosté mají volný úder z dobré pozice.
12:00
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Lucie Krátká (2:1).
12:00
Dva rychlé góly po sobě. Nejprve si centr Blovské nešťastně za vlastní záda srazila hostující brankářka, na druhé straně pak snížila volná Bočková.
11:19
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Jana Kadlecová (2:0).
10:13
Na jedné straně neuspěla Jílková a z dorážky Kozlová, hra se rychle přesunula na druhou stranu a tam problém uhasila Kolaříková.
09:40
Kozlové je plné hřiště. Opět to zkoušela nadějně přes osu, ale nové koště zatím nemete tak, jak by si přála.
09:21
Chybičku Kozlové v rozehrávce napravila famózním obranným zákrokem Kadlecová.
07:38
Kozlík šikula málem zavěsil. Rameno Werbynské zamezilo Klářinému krásnému gólu do šibenice!
05:58
Po měsíci se do sestavy Texasu vrátila uzdravená Rosáková a málem okořenila comeback gólem! Šancí bude určitě ještě mnoho!
04:07
Kostrbatá standardní situace Novákové a Purkrábkové málem skončila brankou dotěrné Jílkové.
03:10
Po vedoucí brance domácích převzaly otěže hostující hráčky a ve větší permanenci je Kolaříková. Teď betonem vyrazila střelu Staškové.
01:58
Bočková sama před Kolaříkovou, ta s přehledem chytá.
01:11
V první velké šanci Dračice! Střela do prázdné branky skončila na noze blokující Černé.
00:24
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Michaela Blovská (1:0).
00:24
Tak to byl start vážení přátelé! Sotva Tusar zahájil v onlinu zápas, už svítilo pomyslné červené světlo za hostující brankářkou! Elitní formace Texasu otevírá skóre.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Nella Stašková, Karolína Hašlová, Michaela Bezpalcová, Anna Fáberová, Markéta Šímová
00:00
Line-up domácích FBC Texas Longhorns: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Klára Kozlová, Jana Kadlecová, Barbora Nosková, Michaela Blovská, Kateřina Vránová
00:00
Vítejte u online přenosu dnešního utkání západní skupiny 1. ligy žen mezi Texasem a Týnem. Oba týmy jsou v tabulce bezprostředními sousedy. Texasankám patří pátá pozice, když v osmi zápasech posbíraly 12 bodů za 4 výhry a stejný počet porážek. Rudý dračice jsou šesté s osmi body. Mírným favoritem utkání je domácí Texas, tak se pohodlně usaďte a užijte si dnešní bitvu pomocí online přenosu páně Tusara!