2:6
1:2
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Ossiko Třinec 4:11
10. Lucie Romančáková, 21. Lucie Romančáková, 22. Lucie Romančáková, 53. Lucie Romančáková - 9. Petra Stará, 11. Lenka Šnajdrová, 19. Kateřina Havlová, 22. Vladimíra Skalíková, 27. Tereza Martynková, 29. Tereza Martynková, 33. Lucie Mišúnová, 36. Kateřina Havlová, 37. Petra Stará, 46. Adéla Šibrová, 57. Eliška Zetková; rozhodčí: Tomáš Knejp - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Veronika Čubová 35 - Martina Szwanczarová 14; po třetinách: 1:3, 2:6, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenérů hostí: Milion kilometrů v autobuse se projevilo v naší hře. Uděláme všechno pro to, abychom se zítra zase naši hrou bavili. Děkuji soupeřům za zápas a přeji hodně úspěchu v dalších bojích.
59:59
Komentář trenéra domácích: Opět jsme dokázali začátek utkání držet se soupeřem krok, ale konec jsme nezvládli. Děkujeme soupeři za utkání a ať se daří v další části sezóny.
56:48
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Eliška Zetková, asistoval Petra Bieleszová (4:11).
53:48
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
52:53
Ukázkovou střelu předvedla Romančáková Lucie, která z přihrávky od Hejnové našla místo mezi gólmankou a levou šibenicí.
52:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Lucie Hejnová (4:10).
52:10
Silný důraz od hostů před domácí bránou. Rytně má co dělat, aby ubránila
50:00
Rtyně bojuje ze všech sil. Většinu třetiny bojuje před bránou hostí
48:03
Domácí tým v plném počtu. Hostům ne nepodařilo přesilovku proměnit ve svůj prospěch a ještě nechali Rtyni hrát na své polovině.
46:02
Vyloučen hráč Lucie Sokolová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:10
Šibrová si sebere balonek za mantinelem a jen tak ho hodí do brázdné domácí brány.
45:08
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Petra Stará (3:10).
42:48
Domácí tým v plném počtu. Hostům se nepodaří přesilovku využít
40:48
Vyloučen hráč Lucie Hejnová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
38:07
Pár minut do konce druhé třetiny. Rtyně většinu času drží míček pro sebe. ovšem z pár nepovedených nahrávek dají možnost hostům
36:26
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Stará, asistoval Vladimíra Skalíková (3:9).
35:07
Šnajdrová krásně najde nepohlídanou Havlovou před bránou domácích, která s totální přesností střelí míček do brány.
35:06
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Lenka Šnajdrová (3:8).
32:10
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová bez asistence (3:7).
32:01
Sokolová jde střílet sama na bránu hostí, míček však zůstane v náručí hostující gólmanky
29:58
Romančáková Lucie prokličkuje mezi třemi hráčkami hostí. Konečná nahrávka na Sokolovou, která stojí sama před bránou se jí nepodaří
28:54
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Petra Bieleszová (3:6).
26:02
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Eliška Zetková (3:5).
24:24
Duo Sokolová Romančáková spolu čarují před bránou hostí. ovšem míček do brány ne a ne spadnout
21:58
Tým Hostů však na sebe nenechá dlouho čekat a střelou přes víc jak polovinu hřiště navyšuje Skalíková
21:57
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimíra Skalíková, asistoval Radka Dembská (3:4).
21:43
Domácí tým dorovnává
21:42
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Lucie Sokolová (3:3).
20:39
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková bez asistence (2:3).
20:00
20:00
18:44
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Adéla Šibrová (1:3).
17:56
Nahrávka před domácí bránou od Martynkové pro Bieleszovou. Prázdná brána ovšem střela jde mimo
17:00
Nahrávka Sokolové od Romančákové, střela a gol nepadne
14:50
Na střídačce domácích to jenom vře. Domácí mají přesilovku a nedaří se jim jí proměnit
13:13
Vyloučen hráč Adéla Šibrová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
11:58
Veronika Vacková se dostává i s míčkem do vedení, ovšem prorazit obranu hostí se jí nepodaří
10:39
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lenka Šnajdrová, asistoval Michaela Martynková (1:2).
09:00
08:51
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Stará, asistoval Lucie Mišúnová (0:1).
06:56
Skalíková Vladimíra střílí střelou z otočky ovšem střelu Čubová Veronika zpozoruje a připisuje si zákrok
04:00
Hráčka hostí, Stará Petra, beží na bránu v seskupení 3 na 2. Pokusí se několikrát nahrát, ale její pokusy zmaří Ondráčková Lenka
02:45
Gibiecová Michaela zkouší nahrávku před bránou domácích, ale její pokus překazí Lucie Romančáková
02:00
Sokolová Lucie padá úřes mantinel
01:39
Hejnová Lucie zkouší střelu na bránu hostí, ale míček jede po zemi.
00:01
Úvodní buly vyhrálo Ossiko Třinec
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Michaela Gibiecová, Eliška Zetková, Tereza Martynková, Petra Bieleszová, Vendula Copanidisová
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Čubová; hráči v poli: Monika Macháčková, Lucie Sokolová, Lucie Romančáková, Lucie Hejnová, Denisa Kalousková