1:4
0:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Florbal Vsetín 2:8
14. Lucie Sokolová, 21. Lucie Romančáková - 1. Monika Mikšíková, 1. Eva Urbášková, 14. Barbora Maštalířová, 23. Renata Jašková, 29. Eva Gajdošová, 30. Eva Urbášková, 39. Renata Jašková, 42. Renata Jašková; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Doležal; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Kateřina Vyklická 17 - Veronika Ištvánková 21; po třetinách: 1:3, 1:4, 0:1;
60:00
59:59
komentář trenéra hostí: Jedním slovem KATASTROFA. Děkujeme soupeři, rozhodčím a pořadatelům za férové utkání.
41:18
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Renata Jašková bez asistence (2:8).
40:00
40:00
38:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Renata Jašková z trestného střílení (2:7).
38:18
Vyloučen hráč Tereza Goláňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
29:17
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Barbora Maštalířová (2:6).
28:08
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Gajdošová, asistoval Nikol Šobáňová (2:5).
22:59
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Renata Jašková bez asistence (2:4).
20:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Monika Macháčková (2:3).
20:00
20:00
15:57
Vyloučen hráč Martina Joudalová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
13:57
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Sokolová bez asistence (1:3).
13:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Nikol Šobáňová (0:3).
00:52
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Kateřina Sedláčková (0:2).
00:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Monika Mikšíková, asistoval Tereza Goláňová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Martin Doležal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Veronika Dědková, Eva Urbášková, Monika Mikšíková, Barbora Maštalířová, Tereza Goláňová
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Kateřina Vyklická; hráči v poli: Monika Macháčková, Lucie Sokolová, Denisa Kalousková, Lucie Romančáková, Lucie Hejnová