0:0
3:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  5:1
4. Radka Kylarová, 19. Tereza Trunečková, 45. Nikola Hamerníková, 47. Nikola Hamerníková, 56. Lenka Kalistová - 19. Nella Stašková; rozhodčí: Martin Pavlík - Michal Větrovec; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 15 - Simona Werbynská 26; po třetinách: 2:1, 0:0, 3:0;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: 13-6. Celkový počet střel: 31-16.
60:00
Komentář vedoucí hostujícího týmu Karolíny Hašlové: "Celý zápas jsme odbránily, měly jsme pár šancí, které jsme ovšem neproměnily. Zápas jsme pustily ve třetí třetině. Ale myslím si, že se nemáme za co stydět. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů."
60:00
Dámy a pánové, děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek víkendu.
60:00
Komentář domácího kouče Jonáše Sigla: "Udělali jsme si hezký gólový víkend s jistým výkonem ve hře dozadu. Jsme moc rádi za šest bodů. Děkujeme soupeři, že to nevzdával po celých šedesát minut."
60:00
59:59
A zápas je u konce!
59:33
Žižková drží míček u brány Týna, poté přihrává Bartošové, která střílí těsně vedle.
57:40
Střelu Staškové blokuje Jiříčková.
55:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lenka Kalistová bez asistence (5:1).
55:07
Kalistová předvádí krásnou individuální akci a střílí gól!
54:02
Bartošová nahrává Bursové, ta však střelou ze středu netrefuje bránu.
53:01
Rozehrávka Týna na půlce Vinohrad - střela z dálky vypadala nebezpečně, ale gól to není.
51:24
Týn hraje v pěti, Vinohrady přesilovku nevyužily.
50:24
Trunečková i Kalistová zkusily vystřelit, ale brankářka Dračic zatím svůj tým drží.
49:24
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
49:24
Vinohrady čeká přesilovka, rozehrává se na půlce Rudých Dračic.
48:42
Zimová posílá lobem míček před vinohradskou branku, ke střele se ale Dračice nedostaly.
46:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Hamerníková, asistoval Kristýna Jiříčková (4:1).
46:55
Znovu Hamerníková - krásná střela z dálky mířila přímo do horního rohu branky Rudých Dračic.
44:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Hamerníková bez asistence (3:1).
44:52
Po dlouhé době jsme se dočkaly gólu - pro pěkné individuální akci zvyšuje skóre Vinohrad Hamerníková.
43:20
Hráčky Týna se snažily znovu zaútočit, střela Staškové šla bohužel vedle brány, stejně jako nyní střela hráčky SKV Bartošové.
41:58
Střela Bočkové letí na vinohradskou bránu.
40:28
Bursová přihrává zpoza brány na střed Bartošové, ta střílí, ale brankářka Dračic připravena.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: 6-8
40:00
39:46
Opět vidíme střelu Týna - nyní ohrozila vinohradskou branku Hašlová.
37:59
Vyrobíková si po několika minutách opět sáhla na míček, střelu Dračic chytila bez problému.
37:28
Rozehrávka Vinohrad na půlce Týna nekončí gólovou šancí.
36:27
Nebezpečná přihrávka Bočkové před vinohradskou branku na poslední chvíli zachycena obranou.
34:25
Žižková chtěla přihrávat na střed Bartošové, ale brankářka Dračic jé v tom zabránila.
33:10
Útok Rudých Dračic zastavuje Sladkovská a Vinohrady se pokouší o protiútok.
31:30
Střela Jiříčkové těsně míjí bránu. Druhá třetina tedy pořád bez gólu.
29:33
Dobisíková teď krásně přihrála před bránu Dračic, přihrávka ale zůstala nevyužitá.
29:01
Týnu se nepodařila rozehrávka z rohu vedle vinohradské branky a SKV jde do protiútoku.
27:53
Kylarová šikovně zachytává přihrávku hostujících hráček a míček nyní drží Vinohrady.
26:10
Hráčka Rudých Dračič Krátká zkouší vystřelit z dálky, ale rána letí nad bránu.
25:05
Vinohrady vyvíjí tlak, doplácí však na nepřesnost přihrávek před brankou soupeřů.
23:42
Hostující Hašlová střílí z dálky, ale těsně míjí branku SKV.
22:58
Míček létá ze strany na stranu, ale nevidíme žádné gólové šance.
20:48
Dračice si v útoku úplně nerozuměly a Vinohrady toho využívají rychlým protiútokem. Střela Šádkové ale nesedla.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: 13-2
20:00
18:53
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková bez asistence (2:1).
18:53
Hostující Týn také odpovídá gólem.
18:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková, asistoval Kristýna Vejvodová (2:0).
18:35
A je tu konečně gól! Po rychlém útoku Vejvodové dorážela Trunečková do prázdné brány.
17:30
Hraje se především před brankou Týna a míček mají pod kontrolou Vinohrady.
15:55
Střela Dobisíkové, skóre však pořád 1:0.
15:20
Brankářka Rudých Dračic chytá do ruky míček, který se Trunečková snažila přihrát na střed.
14:42
Jiříčková střílí, ale ani tato střela nekončí v bráně.
10:42
Bursová přihrává na střed Žižkové, tak však střílí přímo do brankářky Rudých Dračic.
09:55
Týnu se nepodařilo rozehrávky využít a míček už zase drží SKV.
09:18
Týn má rozehrávku na půlce Vinohrad.
08:35
Střela Lenky Kalistové míří přímo do těla brankářky.
06:42
SKV drží míček na půlce hostů, bohužel se ale nedostávají ke střele, aby ohrozily soupeřovu branku.
03:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radka Kylarová, asistoval Lenka Kalistová (1:0).
03:55
Zpoza branky přihrávka na střed a je z toho první gól domácích.
01:42
Hráčka domácích Hamerníková trefuje tyčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Michal Větrovec.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Lucie Krátká, Eliška Zimová, Karolína Hašlová, Michaela Bezpalcová, Nella Stašková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Barbora Sladkovská, Kristýna Vejvodová, Tereza Trunečková, Anežka Dobisiková, Anna Kutnarová