2:0
2:4
- : -

Banes Florbal Soběslav - Florbal Chomutov 8:4
1. Markéta Kabešová, 5. Veronika Šraierová, 6. Adéla Kubátová, 9. Markéta Kabešová, 22. Veronika Šraierová, 36. Andrea Dostálová, 46. Markéta Kabešová, 54. Markéta Kabešová - 46. Petra Malecká, 51. Nikol Manlíková, 52. Petra Malecká, 53. Lucie Kopýtková; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1 + Markéta Kabešová 5:2; využití: 1:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová 24 - Aneta Blahníková 38; po třetinách: 4:0, 2:0, 2:4;
60:00
Komentář domácího trenérá Martina Bělohlava: O výsledku utkání rozhodla první třetina ve které se nám podařil nástup. Zbývající část utkání byla pod naší kontrolou. Děkuji soupeři za utkání holkám za předvedený výkon skvělím divákům a výborně organizaci.
60:00
Komentář trenéra hostí: Pro nás velmi těžké utkání, které se rozhodlo v první polovině zápasu. Dnes nám vůbec nic nevycházelo co jsme měli připraveného. Děkujeme soupeři za utkání a krásný nástup. Hlavně děkujeme divákům.
60:00
59:31
Diváci opakují hokejové Nagáno a tleskají ve stoje hráčkám odpočítávají poslední vteřiny utkání.
59:06
Domácí Amálie Šťastná si chtěla taky dát svou branku ovšem Chomutovská hráčka ji odstavila.
58:00
Domácí Veronika Šraierová nekompromisně vystřelila a jen označila tyč.
56:16
Chomutov se opět probouzí a Eliška Hnojnová má plné ruce práce,
54:59
Dvojnice Foresta Gumpa Markéta Kabešová opět předvedla krásný únik.
53:40
Soběslavští trenéři Martin Bělohlav s Tomášem Mendlem dali holkám nejspíš živou vodu. Opět předvádějí pěknou hru.
53:19
Útočné duo Kabešová, Vacková je velmi aktivní a sehrané.
53:14
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Lucie Vacková (8:4).
53:14
Oddechový čas se pro Soběslav velmi vyplatil.
52:28
Domácí diváci se snaží probudit Soběslavské hráčky.
52:24
Timeout Banes Florbal Soběslav
52:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Helena Cimrmanová (7:4).
52:24
Zápas bude ještě velmi zajímavý.
51:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Malecká bez asistence (7:3).
51:37
Petra Malecká z Chomutova vybojovala míček ve středovém kruhu a nemilosrdně se vrhla na domácí Elišku Hnojnovou.
50:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Nikol Manlíková bez asistence (7:2).
50:37
Chomutovské holky dostali chuť dávat góly.
49:50
Opět se hraje v plném počtu a opět se tvrdě bojuje.
49:11
Veronika Šraierová vymýšlí nějakou akci s Andreou Dostálovou bohužel branka nepadla.
48:00
Diváci ženou domácí holky kupředu dalšímu gólu.
47:38
Vyloučen hráč Karin Binková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
46:16
Po Chomutovském gólu se domácí hráčky opět probraly a Lucie Vacková křižně přihrála Markétě Kabešové, která si vstřelila svůj třetí gól utkání.
45:49
45:25
Chomutovská Petra Malecká po samostatné akci oběhla branku Elišky Hnojnové a zakončila k brance.
45:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Malecká bez asistence (6:1).
44:51
Soběslavská Barbora Michalová zabojovala v rohu o míček.
43:31
Celá hala doufá, že odpočinek Soběslavských hráček se nevymstí a neobdrží první branku.
42:11
Na Soběslavi je viditelná únava a hrají na své obranné polovině.
41:22
Chomutovská hráčka Helena Cimrmanová označkovala Soběslavskou tyč.
40:11
Před začátkem třetí třetiny předala kapitánka Soběslavi Adéla Kubátová poukaz v hodnotě 12 200kč. Dětskému domovu v Radeníně.
40:00
40:00
Poměr střel po druhé třetině stále vyhrává Soběslav v počtu 11:8
40:00
39:59
V posledních vteřinách Soběslav pokoušela vstřelit další branku bohužel to nepadlo.
39:20
Soběslav je po dlouhém vyloučení v plném počtu.
38:59
I ve čtyřech tlačí statečně Chomutov.
38:58
Soběslav hraje svůj životní zápas.
36:20
Domácí Adéla Kubátová se zapojila do hry velmi aktivně a ihned po výběhu z tréstné lavice přihrála Andree Dostálové, která nemilosrdně zakončila a dala další branku.
35:44
Soběslav hraje velmi bojovně i v oslabení.
35:41
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Adéla Kubátová (6:0).
35:03
Soběslav statečně odolává.
34:24
Před Soběslavskou brankou bude nyní velmi horko při hře ve třech. Po zásahu Markéty Kabešové hokejkou do obličeje jedné z Chomutovských hráček jde na 5 minut na trestnou.
34:14
Vyloučen hráč Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 5 minut za sekání.
33:45
Hra je velmi divoká.
33:23
Vyloučen hráč Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
32:56
Trenérské duo Soběslavi silně povzbudili domácí hráčky a opět bojují.
31:51
Soběslav polevila a hráčky Chomutova na dlouhou dobu zatlačili Soběslav do kouta.
30:44
Lucie Kopýtková z Chomutova stála před prázdnou brankou naštěstí byla střelecky nepřesná.
28:21
Chomutov opět vystrčil drápy, ale zas trefa mimo.
27:47
Ve hře se objevují velmi tvrdé zákroky, ale Adéla Kubátová je neskutečný tvrďák a všem ranám statečně odolává i s míčkem na hokejce.
27:23
Eliška Juhaňáková zahodila svou životní střelu.
26:35
Stále se bojuje u branky Chomutova.
24:12
První velká šance hostů! Ale zazvonila tyč.
22:26
Ve 3 minutě druhé třetiny se obrázek hry nemění a domácí mají výraznou převahu.
22:16
Markéta Kabešová raketově přeletěla celou hrací plochu, avšak zakončit nestihla.
21:25
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Veronika Šraierová bez asistence (5:0).
20:25
Začala druhá třetina hráčky dobili energii a snad budou bojovat jako v první třetině.
20:00
20:00
Poměr střel po první třetině 22:6 pro Soběslav.
20:00
19:51
Vyloučen hráč Nikol Manlíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
18:28
Zápas trochu polevil na obrátkách. A domácím hráčkám se nyní příliš nedaří skórovat.
15:44
Markéta Kabešová bojuje o svou třetí branku utkání.
14:27
Chomutovská Petra Malecká velmi znepříjemňuje Soběslavským obráncům život.
13:34
Domací Adéla Kubátová vymýšlela nějakou kulišárnu za branku hostí ovšem to nyní necinklo.
11:54
Ač chtěli hosté po Timeoutu změnit obraz hry. Stále se jim příliš nedaří dostat před domácí branku. Soběslav hraje velmi důrazně.
10:52
Nečekaný obrat před branku Soběslavské gólmanky naštěstí ukončilo přerušení od rozhodčích.
08:36
Veronika Šraierová nahrála Markétě Kabešové, která po krásné otočce přidala další zářez do Chomutovského chrámu.
08:27
Timeout Florbal Chomutov
08:27
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Veronika Šraierová (4:0).
08:27
Nečekané brankové hody!
07:02
Plná tribuna Soběslavských diváků hráčky žene kupředu a předvádějí neuvěřitelný výkon. Doufáme, že jim to vydrží celé utkání a neztratí energii.
05:57
Markéta Kabešová nechtěně strefila Chomutovskou Petru Malečkovou.
05:04
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová bez asistence (3:0).
05:04
Adéla Kubátová podnikla sebevražednou akci a golmanka Chomutova byla bez šance.
04:57
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Veronika Šraierová, asistoval Hana Kostečková (2:0).
04:18
Hráčka s číslem 88 Petra Malečkové trochu znepříjemnila sobotní večer Soběslavské golmance Elišce avšak to dopadlo dobře.
03:15
Domácí drží hosté z Chomutova v obranném pásmu a nedávají jim moc příležitostí.
00:55
Po samostatném úniku Markéty Kabešové otevřela skóre utkání.
00:50
Dnešní utkání je pojato pro dobrou věc a je to vidět i podle diváků a soběslavská hala je plně zaplněná.
00:34
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Klára Svobodová, Dominika Kratochvílová, Natálie Janouchová, Petra Malecká, Lenka Čiháková
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Markéta Kabešová