0:2
1:2
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  3:6
5. Veronika Vacková, 8. Monika Macháčková, 51. Lucie Romančáková - 16. Petra Drápalová, 16. Klára Jahodová, 33. Klára Jahodová, 35. Veronika Králová, 48. Petra Drápalová, 52. Sabina Mátlová; rozhodčí: Martin Halousek - Martin Preclík; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Veronika Čubová 9 - Tereza Harčárová 20; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra týmu hostí: "Pěkné bojovné utkání z obou stran, holky musím krom bojovnosti pochválit za předvedenou konbinační hru v útočném pásmu a dodržování taktických pokynů. Děkuji soupeřům,divákům,pořadatelům a rozhodčím."
59:59
Komentář týmu domácích:" Náš pěkný začatek nám ztížil náš fyzický stav v průběhu hry, z čehož dokázaly protivnice udžet míček na svých čepelích. Přejeme štěstí do dalších zápasů a děkujeme za hru."
59:05
Hráčka Štibořic utržila míček do obličeje, nevypadá to ale naštěstí na nic vážného
58:11
Brána Rtyně opět prázdná
57:50
Rtyně zkouší na malou vteřinun i powerplay kdy Čubová utíká z brány, ihned se však vrací
54:16
Vyloučen hráč Lenka Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:46
Rtyně má pěkné gólové šance, které však nevyužívá
51:45
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Sabina Mátlová, asistoval Pavla Buráňová (3:6).
50:12
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Lucie Hejnová (3:5).
47:50
Čubová si nepohlídala prostor svých nohou a Rtyně byla potrestána gólem
47:34
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Sabina Mátlová (2:5).
46:39
Rtyně uskutečňuje nebezpečnou střelu ze standartní situace. Střelu však vychytává golmanka
41:25
Vyloučen hráč Sabina Mátlová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nesportovní chování.
41:03
Rtyně se ihned dostává k míčku a zkouší proměnit v gól
40:00
40:00
39:38
Rtyně získává míček a snaží se dostat se do útoku.
38:05
Jakmile se Rtyně dostává k míčku ihned ho ztrácí a nezvládá dostat se do útočné formace
36:31
Štobořice bojují o míček a chtějí navyšovat svoje skóre
34:44
Rtyně je překvapená s předcházejících dvou gólů a nedaří se jí držet míček
34:03
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Králová bez asistence (2:4).
32:52
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Petra Ondráčková (2:3).
31:52
Neviditelnou a nebezpečnou střelu nyní vychytala Čubová
31:15
Útočnice Rtyně si nyní proběhla veškeré hráčky a mířila na bránu. Její střela však skončila mimo.
28:39
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:33
Rtyně zvyšuje útočnost
25:48
Rtyně tlačí a střílí nebezpečně na bránu Štibořic při kterých v tuhle dobu stojí štěstí
15:32
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová bez asistence (2:1).
15:32
Štibořice plně využívaji svou přesilovou hru
15:32
14:53
Vyloučen hráč Lenka Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání.