3:2
3:3
0:1

FBC Texas Longhorns - Banes Florbal Soběslav 6:7p
22. Jana Kadlecová, 29. Michaela Blovská, 40. Kateřina Vránová, 45. Michaela Blovská, 47. Michaela Blovská, 60. Michaela Blovská - 4. Monika Hrnečková, 32. Monika Hrnečková, 40. Andrea Dostálová, 46. Bára Michalová, 49. Markéta Kabešová, 56. Adéla Kubátová, 63. Andrea Dostálová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 19 - Jana Pavlíková 30; po třetinách: 0:1, 3:2, 3:3, 0:1;
65:00
Střely v třetí třetině: Texas 14 - Soběslav 8
65:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Mendla: Děkuji soupeři za utkání. O výsledku utkání rozhodly šťastnější koncovky. Děkuji holkám za předvedený výkon a divákům.
65:00
Nejlepšími hráčkami byly zvoleny za Texas Michaela Blovská a za Soběslav Lucie Vacková
65:00
Střely celkově: Texas 36 - Soběslav 26
65:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Hrmy: Mnohem lepší hra na balónku než ve včerejším zápase, bohužel jsme nedokázali náš tlak přetavit v góly a z vlastních chyb jsme inkasovali. Díky tomu dospělo utkání až do prodloužení, ve kterém se přiklonilo štěstí na stranu soupeře. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme bohatého Ježíška a vše nejlepší do roku 2019.
62:44
62:44
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Adéla Kubátová (6:7).
60:00
60:00
59:43
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Kateřina Vránová (6:6).
58:05
Timeout FBC Texas Longhorns
55:18
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Markéta Kabešová (5:6).
48:24
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Markéta Kabešová, asistoval Lucie Vacková (5:5).
46:38
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Barbora Nosková (5:4).
45:11
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Bára Michalová bez asistence (4:4).
44:15
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Texas 12 - Soběslav 7
40:00
39:49
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Monika Hrnečková (3:3).
39:20
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Jana Kadlecová (3:2).
34:10
Vyloučen hráč Adéla Kubátová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
31:57
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková bez asistence (2:2).
28:51
27:59
Vyloučen hráč Amálie Šťastná družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou.
21:14
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Jana Kadlecová, asistoval Michaela Blovská (1:1).
20:00
20:00
Střely po první třetině: Texas 10 - Soběslav 11
20:00
03:05
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Monika Hrnečková, asistoval Andrea Dostálová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Jana Pavlíková; hráči v poli: Amálie Šťastná, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Markéta Kabešová, Jana Vránková
00:00
Line-up domácích FBC Texas Longhorns: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Klára Kozlová, Kateřina Vránová, Jana Kadlecová, Barbora Nosková, Michaela Blovská