1:3
0:0
SK Jihlava

Florbal Vsetín - SK Jihlava 6:5pn
22. Barbora Sedláčková, 23. Barbora Maštalířová, 26. Kateřina Sedláčková, 32. Barbora Maštalířová, 57. Eva Urbášková, N Barbora Sedláčková - 8. Kristýna Syslová, 9. Denisa Bártová, 45. Kristýna Syslová, 45. Denisa Bártová, 51. Aneta Federselová; rozhodčí: Petr Stoklásek - Vu Pham Anh; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 14 - Martina Miksová 32; po třetinách: 0:2, 4:0, 1:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Monika Mikšíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Kateřina Bednářová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Tereza Sedláčková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jihlava hráč Kristýna Syslová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč Barbora Sedláčková a vstřelil rozhodující gól (6:5).
70:00
Komentář trenéra hostů___Se zápasem můžeme být spokojení až na 2. třetinu kde jsme udělali plno individuálních chyb které ovlivnilo průběh zápasu gratulujeme soupeři za utkání.
70:00
Komentář trenéra domácích Patrika Seevalda___Děkujeme soupeři divákům rozhodčím za utkání a přejeme šťastné a veselé vánoce a hodně štěstí zdraví do nového roka.
57:00
Jašková v obrovské šanci ve velkém brankovišti neproměnila.
56:07
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková z trestného střílení (5:5).
56:07
Urbášková krásným beckendem proměňuje z trestného střílení.
53:54
Jašková opět poslala k zemi Rozehnalovou.
52:38
Sedláčková Barbora přestřeluje.
50:55
Jašková poslala tvrdě k zemi Rozehnalovou.
50:52
Hosté si berou vedení zpět.
50:32
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Federselová, asistoval Kristýna Syslová (4:5).
45:18
Dva útoky dva gooly Jihlavy.
44:39
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Denisa Bártová, asistoval Kateřina Bednářová (4:4).
44:39
Nikdo nechápe co se děje.
44:25
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Michaela Boháčková (4:3).
39:30
Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy se snaží hrát na jistotu.
35:33
Dědková zabránila goolu hostů.
34:26
Jaškové nesedla střela, škoda.
31:51
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Eva Urbášková (4:2).
31:51
Střelu Urbáškové velkým důrazem uklidila do branky Maštalířová.
28:56
Na dnešní utkání je nádherné jak jsou sestry Sedláčkovy sehrané.
25:24
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Sedláčková bez asistence (3:2).
25:24
Máme tady obrat sezoony o který se postarala Sedláčková Kateřina.
22:45
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Tereza Goláňová (2:2).
22:13
Sestry Sedláčkovy předvedli nádhernou akci a snižují.
21:41
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Kateřina Sedláčková (1:2).
21:10
Sedláčková Barbora minula.
20:00
20:00
19:59
Jihlava jde do šaten s dvougolovým náskokem.
19:59
Střely po 1. třetině__9:5.
18:28
Rozhodčí gol neuznal z důvodu, že byla vysoká hůl.
18:27
Goláňová snižuje.
17:03
Dědkova nevinným nahozením na bránu trefila horní tyčku.
11:37
Sedláčková Barbora nekompromisně poslala za mantinel jednu z hostujících hraček a jde na 2 min za vrážení.
11:24
Urbášková opět perfektní průnik a dokázala i vystřelit.
10:38
Domácí drží hosty pod tlakem, snad ten tlak využijí.
08:28
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Denisa Bártová, asistoval Aneta Federselová (0:2).
08:28
A máme tady druhý gool Jihlavy.
07:52
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Denisa Bártová (0:1).
07:52
Ištvánková nedosáhla na míček po střele Syslové a míček končí v bráně Ištvánkové.
05:54
Ištvánková bez chyby.
04:33
Hosté drží domácí pod tlakem.
03:04
Urbášková se prokličkovala přes celé hřiště, ale k zakončení se nedostala.
02:00
Střelu Mikšíkové zblokovala hostující hráčka.
01:38
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:37
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:01
Vážení sportovní příznivci, rádi bychom vás přivítali na dnešním utkání 1.ligy žen mezi týmy Florbal Vsetín a SK Jihlava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stoklásek a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Eliška Nedvědová, Aneta Rozehnalová, Michaela Boháčková, Kristýna Syslová
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Eva Urbášková, Monika Mikšíková, Barbora Maštalířová, Tereza Goláňová, Gabriela Mandíková