0:2
3:0
- : -

FBC Dobruška - Sklo Bohemia Světlá n/S 6:2
12. Diana Peterová, 12. Michaela Ulbrichová, 15. Karolína Flidrová, 51. Diana Peterová, 57. Karolína Flidrová, 59. Kateřina Poláčková - 30. Petra Prouzová, 37. Eva Tichá; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Ondřej Vašátko; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 9 - Barbora Sadílková 45; po třetinách: 3:0, 0:2, 3:0;
60:00
Komentář trenérky hostí Nikoly Provazníkové: Dnešní výkon byl jednoznačně nejlepší za tuto sezonu. Výsledek mohl být. Naše chyby ale byly potrestány. Škoda naši koncovky. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do play off.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnešní zápas nezačal zle, ale ztroskotali jsme na postaveném betonu, který si na nás soupeř připravil. Ve druhé třetině nám chybělo i nasazení a zápas se zdál jako drama. Ve třetí části jsme zase zapnuli a rozhodli zápas. Díky za zápas a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
58:38
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Magdaléna Bašová (6:2).
56:08
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Karolína Flidrová, asistoval Patricie Březovská (5:2).
50:29
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Nikola Andršová (4:2).
40:00
40:00
36:39
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Eva Tichá bez asistence (3:2).
29:02
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Petra Prouzová z trestného střílení (3:1).
20:00
20:00
14:10
11:32
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Michaela Ulbrichová bez asistence (2:0).
11:02
06:33
Vyloučen hráč Eva Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čtvrtečka a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Nikola Provazníková, Tereza Kautská, Barbora Blažková, Kristýna Kukeňová, Adéla Sadílková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Michaela Ulbrichová, Magdaléna Bašová, Jitka Růžičková, Kateřina Poláčková