1:1
2:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FTC Vysoké Mýto 4:2
17. Lucie Romančáková, 32. Monika Macháčková, 57. Lucie Sokolová, 59. Lucie Romančáková - 8. Alena Sixtová, 36. Tereza Češková; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Kateřina Vyklická 17 - Anna Bartošová 21; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:0;
60:00
59:59
Komentář trenera hostů Aleše Dejdara: Dnes vyhrál šťastnější tým. Gratulujeme soupeři.
59:59
Komentář trenéra domácích: Chuť vyhrát nám na začátku scházela a soupeř toho využil. Celkem vyrovnané utkání jsme dokázali gólově získat na naší stranu a v posledním domácím utkání jsme vydřeli tedy 3 body. Děkujeme fanouškům a také soupeři za pěknou hru.
59:38
Vyloučen hráč Lucie Sokolová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
58:59
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková z trestného střílení (4:2).
58:08
Timeout FTC Vysoké Mýto
56:42
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Sokolová, asistoval Lucie Romančáková (3:2).
48:20
Vyloučen hráč Lenka Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
35:33
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Češková bez asistence (2:2).
31:21
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Monika Macháčková, asistoval Lucie Romančáková (2:1).
30:23
Vyloučen hráč Kristýna Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
16:08
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Denisa Kalousková (1:1).
07:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Alena Sixtová, asistoval Kristýna Minářová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Anna Bartošová; hráči v poli: Tereza Češková, Petra Slupecká, Veronika Bekeová, Lucie Svobodová, Alena Sixtová
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Kateřina Vyklická; hráči v poli: Denisa Kalousková, Lenka Blažeňáková, Kristýna Štěpánová, Lucie Sokolová, Lucie Romančáková