2:3
1:3
2:7
- : -
branky (asistence): 14:22 Daniel Šebela (Milan Všetečka), 16:20 Daniel Šebela (Matyáš Bachmaier), 33:54 Milan Všetečka (Filip Molhanec), 47:49 David Burda (Matěj Vencl), 58:11 Mikuláš Plášek
branky (asistence): 04:17 Jakub Hofštetr, 10:52 Jiří Suchomel (Tomáš Zoubek), 18:15 Jan Zbořil (Milan Ducar), 25:11 Milan Ducar (Jan Zbořil), 31:06 Jan Zbořil, 32:44 Jiří Suchomel (Tomáš Zoubek), 40:31 Kryštof Indruch (Milan Ducar), 42:07 Milan Ducar (Kryštof Indruch), 43:34 Jan Zbořil (Jan Procházka), 46:07 Jiří Suchomel (Jan Procházka), 48:53 Jiří Suchomel (Tomáš Zoubek), 57:41 Filip Kozák (Jiří Suchomel), 59:41 Filip Kozák (Kryštof Indruch)

Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:13
15. Daniel Šebela, 17. Daniel Šebela, 34. Milan Všetečka, 48. David Burda, 59. Mikuláš Plášek - 5. Jakub Hofštetr, 11. Jiří Suchomel, 19. Jan Zbořil, 26. Milan Ducar, 32. Jan Zbořil, 33. Jiří Suchomel, 41. Kryštof Indruch, 43. Milan Ducar, 44. Jan Zbořil, 47. Jiří Suchomel, 49. Jiří Suchomel, 58. Filip Kozák, 60. Filip Kozák; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 7:2; využití: 1:3; diváků: 11; zásahy brankářů: Marek Pospíšil 14, Radek Veselý 5 - Radek Šafář 18; po třetinách: 2:3, 1:3, 2:7;
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Jandy: Děkuji soupeři i rozhodčím za utkání, které bylo na můj vkus ze strany soupeře trochu moc tvrdé. Nicméně chápu, že na to bude mít soupeř jiný názor. Jsem rád za počet vstřelených branek a děkuji hráčům, že makali až do konce.
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Buka: Dnes jsme měli menší chuť vyhrát než soupeř. Dělali jsme zbytečné chyby a darovali hostům množství gólů. Navíc jsme neustáli metr rozhodčích. Rozhodně umíme hrát líp a věřím, že to zítra předvedeme.
59:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Filip Kozák, asistoval Kryštof Indruch (5:13).
58:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek bez asistence (5:12).
57:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Filip Kozák, asistoval Jiří Suchomel (4:12).
55:01
Lukáš Molhanec blokuje střelu.
54:00
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
53:26
Kladno je opět v 5 hráčích.
52:28
David Burda aktivně napadá.
50:55
Vyloučen hráč Daniel Šebela družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
50:32
Matyáš Bachmaier zachytil Brněnský protiútok.
49:46
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
48:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Tomáš Zoubek (4:11).
48:53
Gullivers Brno vstřelilo gól nádhernou kombinací do prázdné brány.
47:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda, asistoval Matěj Vencl (4:10).
47:49
David Burda vstřelil gól na vzdálenější tyč.
46:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Jan Procházka (3:10).
46:07
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Veselý družstva Kanonýři Kladno
45:30
Na dnešní zápas se přišlo podívat neuvěřitelných 32 diváků. Děkujeme.
44:03
Kladenský golman chytá střely i dorážky jako o život.
43:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil, asistoval Jan Procházka (3:9).
43:02
Ne proměněná Brněnská standartní situace.
42:38
Kladno vyvíjí tlak na obránce.
42:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Kryštof Indruch (3:8).
40:31
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Indruch, asistoval Milan Ducar (3:7).
40:12
Vojta Balvín nebezpečně ohrozil bránu.
40:00
40:00
38:14
Vyloučen hráč Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:01
Kladenský protiútok byl zachycen hráčem s čísle 32.
35:34
Brněnský hráč blokuje střelu.
33:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka, asistoval Filip Molhanec (3:6).
32:44
32:36
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
31:49
David Burda těsně míjí branku.
31:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil bez asistence (2:5).
31:06
Brno střílí branku ze standartní situace.
30:38
Milan Všetečka vystřelil z nulového úhlu.
29:10
Matěj Vencl zachycuje Brněnský protiútok.
27:42
Kladenský golman obětavě skáče po míčku.
26:52
Zazvonila Kladenská tyč.
26:18
Vyloučen hráč Tobiáš Chromý družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
25:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Milan Ducar, asistoval Jan Zbořil (2:4).
25:11
Brno okamžitě využilo přesilové hry a vstřelilo gól.
25:09
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
24:11
Brněnský hráč s číslem 46 nahazuje míček na bránu.