2:2
4:1
5:3
- : -
branky (asistence): 02:06 Vojtěch Balvín (Michael Šiška), 16:06 Matyáš Bachmaier, 24:10 Lukáš Molhanec (Mikuláš Plášek), 25:11 Erik Papež (Lukáš Molhanec), 26:23 Mikuláš Plášek, 31:56 David Burda (Filip Molhanec), 40:17 Matyáš Bachmaier (Vojtěch Pfaur), 47:33 Erik Papež (Vojtěch Novák), 48:07 Daniel Šebela (Milan Všetečka), 50:37 Matěj Vencl (Lukáš Molhanec), 57:44 Mikuláš Plášek (Erik Papež)
branky (asistence): 03:02 Filip Antel (Jan Černovický), 06:31 Oliver Gold (Tibor Taibl), 32:46 Dominik Sláma (Zdeněk Bajnar), 43:59 Jan Černovický (Oliver Gold), 47:03 Zdeněk Bajnar (Oliver Gold), 56:24 Jan Černovický (Antonín Lavička)

Kanonýři Kladno - Bulldogs Brno 11:6
3. Vojtěch Balvín, 17. Matyáš Bachmaier, 25. Lukáš Molhanec, 26. Erik Papež, 27. Mikuláš Plášek, 32. David Burda, 41. Matyáš Bachmaier, 48. Erik Papež, 49. Daniel Šebela, 51. Matěj Vencl, 58. Mikuláš Plášek - 4. Filip Antel, 7. Oliver Gold, 33. Dominik Sláma, 44. Jan Černovický, 48. Zdeněk Bajnar, 57. Jan Černovický; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Radek Veselý 26 - Jaroslav Šlagor 13; po třetinách: 2:2, 4:1, 5:3;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra: Nedůraz v soubojích a nepokrytí středního pásma nás stálo výhru v tomto utkání. Děkujeme soupeři.
59:59
Komentář domácího trenéra: Hráli jsme dobře na míčku a většinu zápasu se drželi toho, co fungovalo. Konečně jsme doma byli i produktivní.
59:59
Ve třetí třetině dopadly střely v poměru 10:11 pro hostující celek.
57:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek, asistoval Erik Papež (11:6).
57:02
Antel se provinil útočným faulem.
56:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Černovický, asistoval Antonín Lavička (10:6).
56:15
Molhanec vyváží míček z útočného zámku Brna.
54:59
Vyloučen hráč Vojtěch Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
54:59
Brno začíná velmi napadat.
50:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vencl, asistoval Lukáš Molhanec (10:5).
50:37
Vencl proměňuje standartní situaci Kladna.
49:47
Veselý neuvěřitelným zákrokem chytá prázdnou branku.
48:07
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Daniel Šebela, asistoval Milan Všetečka (9:5).
47:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Erik Papež, asistoval Vojtěch Novák (8:5).
47:33
Vojta Novák skvěle našel na zadní tyči Papeže, který zakončoval do prázdné branky.
47:29
Burda přes celé hřiště přihrál a našel Balvína v útočném rohu hřiště.
47:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Zdeněk Bajnar, asistoval Oliver Gold (7:5).
46:57
Trefená tyč Kladenské brány.
46:23
Sochor obstál v obranném souboji a získává tak Kladnu míček a klid na rozehrávku.
45:01
Kladno se snaží napadat hostující.
43:59
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Černovický, asistoval Oliver Gold (7:4).
43:05
Při buly v rohu se provinil faulem Mikuláš Plášek. Brno proto tedy bude rozehrávat.
42:31
Balvínovu kličku naposlední chvíli vykopl hostující brankář.
40:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Vojtěch Pfaur (7:3).
40:00
40:00
39:59
V druhé třetině dopadli střely v poměru 4:9 pro hostující tým.
39:09
Vyloučen hráč Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
37:47
Kladno si podrží míček na vlastní polovině, aby si mohlo vystřídat.
34:53
Balvín skákavou přihrávkou dává na Burdu a ten těsně netrefuje míček.
32:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma, asistoval Zdeněk Bajnar (6:3).
32:45
Výborný blok Šebely.
31:56
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Burda, asistoval Filip Molhanec (6:2).
30:08
Skvělí kros Kladna a ještě lepší obranný blok, o který se postaral Lavička Antonín.
29:00
Šlagor skvěle chytil Bachmaierovu střelu do poloodkryté branky.
27:11
Valachovič z úhlu vystřelil na domácího brankáře, který ovšem chytá a zklidňuje hru.
26:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Mikuláš Plášek bez asistence (5:2).
26:22
Bachmaier vyzkoušel pozornost brankáře hostujících střelou z půlky hřiště. Gól však nepadl.
25:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Erik Papež, asistoval Lukáš Molhanec (4:2).
25:06
Burda ve středním pásmu skvěle odebral míček.
24:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Molhanec, asistoval Mikuláš Plášek (3:2).
23:49
Sochor skvělým čistým soubojem odebral balón a posílá Kladno do protiútoku.
22:55
Skvělý Lukášův Molhance důraz před brankou ,ale ovšem nekončí gólem.
21:37
Všetečkovu střelu likviduje Brněnský brankář.
20:00
20:00
19:59
V první třetině dopadli střely v poměru 10:12 pro hostující celek.
19:00
Hezká kombinace Brna končí u brankáře Veselého.
17:42
Pohledná a rychlá kombinace Kladna končí zblokovanou střelou z první od Šebely.
16:55
Skvělý blok Mikuláše Pláška.
16:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier bez asistence (2:2).
15:20
Všetečkovi naposlední chvíli sjela střela.
13:40
Vyloučen hráč Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
13:10
Rozhodčí ponechává výhodu hostujícím, protože Kladno půjde na dvě minuty na vyloučení.
13:00
Zazvonila tyč Kladenské brány.
12:28
Bajnar z úhlu těsně netrefuje Kladenskou bránu.
10:58
Burda David těsně minul hostující branku.
10:01
Vencl skvěle vystihl přihrávku a dostává Kladno z Brněnského nátlaku.
08:35
Bachmaier trefuje boční síť hostující brány.
06:31
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Tibor Taibl (1:2).
06:31
Taibl využil Brněnský protiútok a vstřeluje gól.
05:51
Skvělý Veselý vykopl s hole míček Brněnskému hráči.
04:00
Pfaurovi přeskočil míček hůl a proto Brno bude rozehrávat standartní situace na půlce hřiště.
03:24
Sochor se provinil obranným faulem.
03:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Antel, asistoval Jan Černovický (1:1).
02:08
Hostující budou po výborném presu rozehrávat z rohu Kladna.
02:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Michael Šiška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jaroslav Šlagor; hráči v poli: Jan Černovický, Martin Sedláček, Zdeněk Bajnar, Tomáš Jedlička, Filip Antel
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Radek Veselý; hráči v poli: Filip Molhanec, Vojtěch Novák, Daniel Šebela, Milan Všetečka, Matyáš Bachmaier