1:3
1:0
2:4
- : -
branky (asistence): 12:32 Marek Weinelt, 27:09 Lukáš Kučera (Martin Haleš), 46:40 David Petržela (Lukáš Kučera), 49:00 Michal Smola (Dominik Czeszewski)
branky (asistence): 10:51 Jiří Halama (Matyáš Kůra), 12:36 Jiří Halama, 18:44 Zdeněk Malich (Adam Hemerka), 48:09 Zdeněk Malich, 54:15 Adam Hemerka (Adam Klimeš), 59:24 Adam Hemerka (Adam Klimeš), 59:31 Adam Hemerka

Sokol Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:7
13. Marek Weinelt, 28. Lukáš Kučera, 47. David Petržela, 50. Michal Smola - 11. Jiří Halama, 13. Jiří Halama, 19. Zdeněk Malich, 49. Zdeněk Malich, 55. Adam Hemerka, 60. Adam Hemerka, 60. Adam Hemerka; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Martin Haleš 17 - David Nečas 15; po třetinách: 1:3, 1:0, 2:4;
60:00
Střely ve 3. třetině - 6:9
60:00
Vyjádření trenéra hostů Jana Niznera: Z naší strany, s ohledem na včerejšek, dobré utkání. Podařilo se udržet sebevědomí, poctivou obranou a proměněním několika příležitostí jsme vybojovali důležité body. Děkuji soupeři za kvalitní hru.
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Když jsme měli ve druhé třetině dát branky, tak jsme selhali. Celkově takový nemastný neslaný. Potrénujeme a příště budeme lepší. Díky Brnu a šťastnou cestu domů.
60:00
59:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka bez asistence (4:7).
59:24
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
59:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Adam Klimeš (4:6).
58:59
Pardubice bez gólmana v 6.
58:51
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
58:00
Znovu samostatný výběh Brna! Tentokrát Haleš vyráží.
56:15
Hamalovu střelu Haleš vyráží za mantinely.
54:15
53:40
Kohoutkova prudká střela z půlky hřiště minula branku Brna.
51:48
Po faulu domácích rozehrávají hosté standartku přímo před brankou Pardubic.
49:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Smola, asistoval Dominik Czeszewski (4:4).
48:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich bez asistence (3:4).
48:09
Po chybě domácích osamocený Malich neminul.
46:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Lukáš Kučera (3:3).
46:40
Napoprvé Petrželovu střelu golman vyrazil, podruhé už skončila v brance.
45:35
Czeszewkého střela letěla úplně mimo.
44:40
Šmerákovi stačilo doklepnout míček do odkryté branky, ale míček vůbec nestrefil.
43:25
Hemerka se prodral přes celé hřiště, jeho střelu zlikvidoval Haleš.
40:01
Úvodní buly poslední třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 6:6
40:00
39:48
Bartoš vyhazuje na druhou polovinu hřiště.
39:18
Právě probíhá poslední minut 2. třetiny a hosté jsou na míčku.
37:32
Běhá se nahoru a dolů, velké šance momentálně nepřicházejí.
36:52
Hra je často stopována kvůli drobným faulům a nepřesnostem. Pro diváky tento zápas určitě atraktivní není.
33:10
Lukáš Kučera po přihrávce zpoza branky ve velké šanci, avšak minul.
32:01
Hosté šli do útoku, Macek jim míček uzmul.
31:10
Bartošovu střelu zblokoval Kůra před brankou.
30:45
Hosté rozehrávají po faulu Součka.
29:43
Domácí rozehrávají na své útočné polovině.
27:09
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Martin Haleš (2:3).
26:40
Hosté v plném počtu.
26:30
Petržela po nahrávce L. Kučery těsně minul.
24:36
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
23:55
Petržela poslal míček před branku hostí, ale tam byl připraven Maleček.
22:20
Macek florbalkou odrazil míček mimo ohrožení branky.
21:30
Kůrovu střelu Haleš vyrazil rukou.
20:01
Na začátku druhé třetiny jsou v držení míčku Pardubice.
18:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Adam Hemerka (1:3).
18:25
Olšákova střela letěla mimo.
17:20
Hosté v plném počtu. Domácí přesilovku také nevyužívají.
16:20
Druhou Kalužovu střelu zblokoval Maleček.
16:10
Kalužovu střelu golman vyráží.
15:01
Vyloučen hráč Matěj Lang družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
15:01
I domácí si už v první třetině zahrají přesilovku.
14:12
Míček právě těsně minul domácí branku.
13:28
Pardubice šly do útoku, ale Novák nestihl zpracovat balonek.
12:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama bez asistence (1:2).
12:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Weinelt z trestného střílení (1:1).
10:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Matyáš Kůra (0:1).
10:20
Verner právě nahrál Malichovi přímo na florbalku a ten mohl jít do rychlého protiútoku. Branku však netrefil.
09:17
Trenér domácích právě dostal dělovou ránu míčkem do zad.
07:48
Domácí v plném počtu.
07:28
Střela Brna letěla mimo ohrožení branky.
05:48
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
05:17
Kohoutek vystřelil, ale jeho střelu zblokovali dva bránící protihráči.
04:52
Zatím zápas probíhá v poklidu. Ani jeden tým zatím neměl žádnou šanci.
02:20
Po outu mají domácí rozehrávku na své útočné polovině.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Jakub Maleček, Adam Klimeš, Petr Olšák, Jiří Halama, Zdeněk Malich
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Filip Novák, David Petržela, Lukáš Kučera, Marek Weinelt