1:2
4:0
1:2
- : -
branky (asistence): 19:53 Andriyana Kris, 24:36 Veronika Kopecká (Lucie Želízková), 25:13 Andriyana Kris (Katka Nádeníková), 25:54 Michaela Mechlová (Alice Hejzlarová), 34:30 Mariana Býčková (Markéta Žbánková), 55:06 Markéta Žbánková (Lucie Želízková)
branky (asistence): 13:58 Viktorie Martináková, 16:35 Denisa Hyršová (Alexandra Glasová), 47:28 Eva Barvíková (Sabrina Moravcová), 58:09 Michaela Kubečková (Viktorie Martináková)

PSN Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:4
20. Andriyana Kris, 25. Veronika Kopecká, 26. Andriyana Kris, 26. Michaela Mechlová, 35. Mariana Býčková, 56. Markéta Žbánková - 14. Viktorie Martináková, 17. Denisa Hyršová, 48. Eva Barvíková, 59. Michaela Kubečková; rozhodčí: Petr Bína - Jaroslav Verner; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 18 - Viktorie Karasová 29; po třetinách: 1:2, 4:0, 1:2;
65:00
Komentář trenéra domácích pana Michálka: Konečně velké vítězství. Musím svůj tým dnes opravdu pochválit. K vidění bylo atraktivní utkání, které jsme na svou stranu překlopili ve druhé třetině. Velmi těší zlepšená obrana. Věřím, že nám tato výhra může do sezóny opravdu pomoci. Děkuji soupeři za zápas a skvělým divákům za atmosféru.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Kubečky: Děkuji soupeři a našim hráčkám za atraktivní utkání ve vysokém tempu. Není dobrou vizitkou našeho útoky, když je nejlepší hráčkou soupeře brankářka. Musím však děvčata pochválit za předvedenou hru. Zaspali jsme bohužel nástup do druhé třetiny a to rozhodlo. Pochvala celému týmu za bojovnost a vůli porvat se o výsledek až do samotného závěru,.Když zapracujeme na koncovce, bute toto družstvo opět úspěšné!
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Tatran - 8, Vítkovice 3
58:09
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
58:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Viktorie Martináková (6:4).
57:25
Ačkoliv se blíží konec zápasu, Želízková má ještě dostatek sil na to, aby napadala obranu Vítkovic
55:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Lucie Želízková (6:3).
54:40
Janglová v brance doslova čaruje
54:06
Vyloučen hráč Michaela Kubečková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
53:00
Skvěle hrající Kubečková si teď obehrála Mechlovou, ovšem po chvilce byl na míčku zase Tatran
51:02
Vítkovice pálí jednu šanci za druhou
49:16
Fousová šla sama na Karasovou, ovšem z tohoto souboje vyšla vítězně brankářka Vítkovic
48:30
Tatran opět předvádí výkon z 1. třetiny a je velmi nejistý na balónku
47:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Sabrina Moravcová (5:3).
45:49
Vítkovice přežili oslabení a hrají na balónku
43:43
Vyloučen hráč Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vražení zády.
43:43
Toto byl ohavný zákrok na Žbánkovou, která se naštěstí v pořádku zvedá.
40:20
Blíží se nám konec tohoto zápasu, uvidíme zda se Vítkovicím podaří dohnat Tatran a zdramatizovat tak 3. třetinu utkání
37:45
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
36:50
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
34:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Markéta Žbánková (5:2).
25:55
Vypadá to, že Tatran se po horší 1. třetině probral a nedává Vítkovicím nic zadarmo
25:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Alice Hejzlarová (4:2).
25:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Andriyana Kris, asistoval Katka Nádeníková (3:2).
25:13
Kris útočí má velmi dobře nahnáno na hráčku zápasu po bezchybné střele pod břevno
24:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (2:2).
24:20
Žbánková to schytala míčkem přímo do hlavy
23:40
Vyloučen hráč Karolina Moravcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
19:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Andriyana Kris bez asistence (1:2).
19:53
Kris dnes pálí ostrýma. Tahle střela měla perfektní parametry
16:36
Mechlová dnes nemá svůj den, a dělá jeden fatál za druhým
16:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Alexandra Glasová (0:2).
16:25
Moravcová zahodila tutovku z velkého brankoviště
15:30
,,Tatran hraje bídu",říká odborník Viktor Mochan
13:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková bez asistence (0:1).