1:1
2:3
0:0
FBC Liberec
branky (asistence): 10:19 Berenika Vrzalová (Elena Nygrýnová), 15:08 Eliška Vrzalová, 39:39 Eliška Poláková (Eliška Vrzalová), 48:24 Adéla Kubíková (Eliška Poláková), 48:48 Berenika Vrzalová (Eliška Vrzalová), rozhodující nájezd Klára Mečířová
FBC Liberec
branky (asistence): 19:52 Klára Hanzelinová, 32:43 Markéta Valešová (Markéta Lenfeldová), 51:40 Natálie Hroudová (Klára Hanzelinová), 52:44 Markéta Valešová (Kristýna Rondošová), 57:50 Markéta Valešová

Florbal Ústí - FBC Liberec 6:5pn
11. Berenika Vrzalová, 16. Eliška Vrzalová, 40. Eliška Poláková, 49. Adéla Kubíková, 49. Berenika Vrzalová, N Klára Mečířová - 20. Klára Hanzelinová, 33. Markéta Valešová, 52. Natálie Hroudová, 53. Markéta Valešová, 58. Markéta Valešová; rozhodčí: Jan Černý - Josef Heřmánek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Aneta Linhartová 29 - Alžběta Hánová 32; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Markéta Valešová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Eliška Vrzalová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Klára Hanzelinová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Klára Mečířová a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Karolína Nováková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Berenika Vrzalová , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: Florbal Ústí - 2, FBC Liberec- 4
65:00
Vyjádření trenéra týmu Florbal Ústí: Pokračujeme ve sbírání zkušeností, chvilková panika nás stála ztrátu dobře rozehraného utkání. Děkujeme soupeři a těšíme se na další zápas.
65:00
Vyjádření trenéra týmu FBC Liberec: Komentovat budu pouze 3. třetinu za kterou smekám oboum týmům. Krásný rychlý florbal hodný Extraligy Juniorek, z dovolením 1. a 2. třetinu komentovat nebudu. Holky si šáhly nadno a tak by to mělo být každý zápas v jejich věku. Zítra nás čeká nelehký zápas v Litvínově. Díky za zápas.
65:00
63:18
Hlavni pořadatel převedl skvěly zákrok, díky Radime!
57:50
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová bez asistence (5:5).
53:31
Vyloučen hráč Karolína Nováková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
52:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Kristýna Rondošová (5:4).
51:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Natálie Hroudová, asistoval Klára Hanzelinová (5:3).
49:20
Ústí se dostává do pohodlného vedení
48:48
Timeout FBC Liberec
48:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Eliška Vrzalová (5:2).
48:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Eliška Poláková (4:2).
47:00
hra se přelévá ze strany na stranu
44:22
Momentálně zažíváme dilema, zda je trenér domácích na lavičce nebo v hledišti, protože rady, které přichází z hlediště jsou k nezaplacení
43:00
Probíhá první přesilová hra utkání
42:39
Vyloučen hráč Aneta Voříšková družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
39:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Eliška Poláková, asistoval Eliška Vrzalová (3:2).
39:39
neskutečná no-look přihrávka, jako by ji zahrával samotný mistr no-look přihrávek Pavel Vlček, našla čekající Polákovou a Ústí je ve vedení
37:59
Lenfeldová zůstává ležet na zemi
37:19
Ztráta Vrzalové nepřinesla žádně větší úskalí
35:55
Zápas se trochu uklidnil, oba týmy se snaží držet balonek na vlastních hokejkách
32:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Markéta Lenfeldová (2:2).
31:00
Zákrok na kriminál byl posouzen jako amnestie pro Vrzalovou, Kubíková poté byla před prázdnou bránou, golmanka ale předvedla neskutečný save
19:52
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Klára Hanzelinová bez asistence (2:1).