3:0
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - FbŠ Bohemians 9:4
6. Klára Šulová, 15. Terezie Brossová, 24. Kateřina Seemannová, 24. Simona Kittlerová, 25. Kateřina Seemannová, 29. Petra Klusáková, 48. Karolína Judová, 52. Kateřina Seemannová, 57. Karolína Judová - 2. Karla Batíková, 30. Eliška Knetlová, 31. Kristýna Dvořáková, 34. Zuzana Tuncelová; rozhodčí: Lenka Křiklánová - Eliška Hnojnová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 14 - Anežka Bakočová 16; po třetinách: 2:1, 4:3, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostí T.Grigara: Výpadek v koncentraci ve druhé třetině nás bohužel stál další zápas. Když jsme se z toho oklepali tak hra vypadala dobře. Jihlava měla velmi efektivní koncovku a proto vyhrála. Nás zítra čeká další utkání a na něj se musíme teď soustředit. Díky soupeři za utkání a našim rodičům za dopravu a podporu.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Peterky: Věděli jsme do čeho jdeme a po většinu času jse dokázali plnit plán. V polovin utkání jsme polevili a to pustilo Bohemku do zápasu. V závěru to byl tuhý boj, ale to je v pořádku. Díky všem za utkání.
60:00
58:18
Klusáková poslala další soupeřku přes mantinel a od místa činu odchází ve stylu "Já nic".
58:00
Timeout FBŠ Jihlava
56:40
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Judová bez asistence (9:4).
56:40
Judová zvýšila otáčky, pláchla své soupeřce a s ledovým klidem zakončuje.
55:29
Utkání se teď už spíše dohrává. Bohemians se sice snaží ještě s výsledkem něco udělat, ale Jihlava kontroluje hru.
51:59
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Petra Klusáková (8:4).
51:59
Za takový projektil by se nemusel stydět leda jaký ostrostřelec. Seemannová nic nevymýšlela a od půlky trefuje přesně do horního růžku.
51:51
Domácí tým v plném počtu.
49:47
Vyloučen hráč Hanka Krčálová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:47
Krčálová netrefila míček, nýbrž svojí soupeřku, která zůstává otřesená ležet na zemi.
48:48
Dobrý blok Uchytilové před vlastní brankou.
47:06
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Judová, asistoval Kateřina Seemannová (7:4).
47:06
Seemannová vytáhla po mantinelu a přihrávkou vzduchem našla nabíhající Judovou.
46:39
Jihlava své soupeřky napadá opět velmi vysoko a ty mají problém se dostat dopředu.
44:39
Brossová křižnou přihrávkou hledala Kittlerovou. Na ní byla ovšem přihrávka příliš dlouhá a nestihla ji.
42:24
Před kličkou Klusákové musela soupeřka doslova lehnout ,jak byla dobrá.
41:43
Vančurová byla sice překonána, zvládla však ještě vystřelit nohu a míček vyrazit.
41:11
Tak ani Jihlava nebyla v přesilovce o moc úspěšnější než Bohemians.
40:34
Zvoní tyč! Jihlava teď byla blízko.
40:00
40:00
39:34
Seemannová našla křižnou přihrávkou Zelingerovou. Ta bránu o nějaký ten metr přestřelila.
39:11
Nyní je řada na Jihlavě, aby si vyzkoušela přesilovku.
39:10
Vyloučen hráč Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:26
Pohledných akcí značně ubylo a i hra samotná se nese ve značně uvolněném tempu.
33:59
V dolnocerekevské hale začíná býti zima, to však v ničem nebraní fanouškům obou družstvem a bez přestání podporují své oblíbenkyně.
33:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Zuzana Tuncelová bez asistence (6:4).
33:25
Naprosto zbytečná hrubka při jihlavské rozehrávce a Tuncelová uklízí míček tam, kam patří.
32:51
Jihlava se konečně dostala opět do tempa a rozjíždí kolotoč okolo branky Bohemians.
31:42
Seemannová se vymotala z obležení soupeřek a už, už se chystala ke střele. Na poslední chvíli jí však míček sjel a tak z pohledné individuální akce není nic.
31:00
Teď naopak domácí přestaly hrát a Bohemians toho využívají.
30:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Dvořáková bez asistence (6:3).
30:26
Vančurová skvělým zákrokem ve stylu Dominika Haška vytěsnila míček, který mířil do branky.
29:49
A rovnou po buly přichází ostrá střela Klusákové.
29:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Knetlová, asistoval Andrea Plavcová (6:2).
28:51
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková, asistoval Lenka Zelingerová (6:1).
28:51
Nádherně sehraná akce v podání Klusákové a Zelingerové. Na malém prostoru si své soupeřky krásně vyťukaly a Klusákové už pak stačilo jen přesně zamířit.
28:36
Klusáková se pěkně obtočila od mantinelu a vyslala pokus směr brána. Těsně ovšem minula.
27:02
Domácí už 2 minuty drží své soupeřky v jejich obranném pásmu. Z tlaku však ne a ne padnout tolik tížená branka.
24:34
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Hanka Krčálová (5:1).
24:34
Seemannová se dostala k míčku a naprosto nekompromisně jej zametla do svatyně hostí.
24:10
Uchytilová nádherně našla Zelingerovou. Její střela už však tak oslnivá nebyla.
23:49
Stačí trocha nepozornosti v obraně Bohemians a Jihlava hned dvojnásobně trestá.
23:25
Timeout FbŠ Bohemians
23:24
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Simona Kittlerová, asistoval Barbora Šmahelová (4:1).
23:16
23:16
To byla lahůdka! Seemannová naznačila střelu a vymetla víko!
22:38
Zelingerová se lekla prázdné brány a tak ji raději minula.
21:58
Zelingerová přiběhla a z první vyslala jedovatou střelu. Brankářka měla co dělat.
21:30
Míček teď nebezpečně procestoval brankovištěm Jihlavy.
19:08
Nahoru, dolu. Na obou stranách chybějí vždy jenom milimetry.
17:59
Jako by se oslabení ani nestalo a domácí pokračují ve vysokém napadání.
17:38
Jihlava v plném počtu.
16:28
Jihlavská čtyřka zatím zvládá oslabení na jedničku a své soupeřky do ničeho nepouštějí.
15:40
Bohemians si vyzkoušejí přesilovku.
15:38
Vyloučen hráč Hanka Krčálová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
15:24
Seemannová naservírovala míček Krčálové. Ta ovšem z výborné pozici trestuhodně minula.
14:12
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Terezie Brossová bez asistence (2:1).
14:12
Tam je vymeteno! Brossová to vzala na sebe, utekla všem protihráčkám a z úhlu trefila přesně.
13:29
Seemannová se dobře vrátila a vybojovala v souboji míček. Navíc ještě vybojovala volný úder pro svůj tým a tak může jít zaslouženě střídat.
12:49
Krčálová teď přitlačila svoji soupeřku na mantinel a tak je opět ke slyšení píšťalka.
11:33
Brossová skvělým pressingem vybojovala míček v rohu a naservírovala jej před branku naprosto volné Kittlerové. Proti ní však opět skvěle zasáhla brankářka Bohemians.
09:43
Seemannová hledala nabíhající si Krčálovou. Přihrávka však byla příliš pomalá.
08:05
Projektil Brossové jen těsně minul branku Bohemians.
07:42
Standartka pro Bohemians ve velmi nebezpečné pozici.
07:02
Jihlava po delší době na míčku.
06:47
Ficová dobře vybojovala míček a řítila se na branku hostů. Brankářka však vytáhla pohotový zákrok a míček končí za mantinelem.
06:08
Bícová hodila svojí soupeřku přes mantinel jako pytel brambor do sklepa.
05:03
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Klára Šulová, asistoval Petra Klusáková (1:1).
05:03
A Jihlava srovnává krok! Šulová zamířila přesně k tyči.
04:10
Bícová se vykroužila do dobré střelecké pozice, její pokus byl však zblokován.
03:21
Šmahelová předvedla dobrý obranný zákrok za vlastní brankou a rozjíždí další akci.
02:48
Uchytilová vyvezla míček zpoza své branky a hledala spoluhráčku na středu hřiště. Té bohužel pro Jihlavu míček utekl a tak z akce není nic.
02:09
Střela jihlavské 10 jen těsně minula branku Bohemians.
01:39
První ostrý zákrok Klusákové u mantinelu. Rozhodčí po právu pískají faul.
01:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Karla Batíková, asistoval Kristýna Dvořáková (0:1).
01:08
Batíková se krásně protáhla hned kolem čtyř protihráček a nekompromisně zakončila!
00:40
První zákrok domácí Vančurové.
00:01
Vítejte u zápasu 9. kola první ligy juniorek mezi Fbš Jihlava a Fbš Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Křiklánová a Eliška Hnojnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Anežka Bakočová; hráči v poli: Lucie Hernandézová, Veronika Mandíková, Eliška Knetlová, Andrea Plavcová, Lucie Reinšteinová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Petra Klusáková, Klára Šulová, Kateřina Seemannová, Karolína Judová, Hanka Krčálová