0:0
0:1
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Florbalová akademie MB 3:2
2. Laura Vytrhlíková, 7. Kristýna Otcovská, 10. Karolína Slavíková - 13. Adéla Jirková, 56. Marie Jirková; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 0:1 + Adéla Jirková 5; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Tereza Soukupová 12 - Karolína Špačková 26; po třetinách: 3:1, 0:0, 0:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: J.Kárník : První třetinu jsme asi byli ještě v autobusu. Náš tradiční problém. Než začneme hrát, soupeřky si vystřílejí náskok a my pak honíme výsledek. Blahopřeji domácím a přeji brzké uzdravení nezaviněně zraněné hráčce.
60:00
Vadim Všetula:První třetinu to byl chvílemi masakr, ovšem to, co se dělo od druhé třetiny bych nazval Nanebevzetí Panny Marie. To, co předváděla hostující golmanka, bylo z říše snů. Zákroky ala Hašek a to kdy pseudolapačkou vykryje prázdnou klec je z kategorie nemožnosti. Za mě ale pochvala týmu. Navázali jsme na ostravský víkend, takže super. Věřím, že formu udržíme i nadále. Šťastnou cestu škodovačky.
55:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Marie Jirková, asistoval Kristýna Bauerová (3:2).
53:08
Vyloučen hráč Adéla Jirková družstva Florbalová akademie MB na 5 minut za vysoká hokejka.
50:17
v průběhu přesilovky nepůjčily Bivojky míček soupeřkám, ale vytěžily jen 2 střely, z toho jedu zblokovanou
48:12
Vyloučen hráč Barbora Doležálková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování hokejky.
47:11
Otcovská dobře našla Slavíkovou před brankou, ale její střela vyblokována obranou MB
43:51
Týna Otcovská dostala přihrávku dopředu před branku, tam byla tísněna, tak zvolila střelu z otočky kolem bránící hráčky, Špačková na svém místě
36:48
mladičká Kundertová měla dobré střídání, zavezla míček do útočného pásma a dlouho držela míček pod kontrolou
16:52
Špačková teď vytáhla parádní zákrok po spolupráci Otcovské a Vytrhlíkové, kdy prvně jmenovaná dala přesnou přihrávku na opačnou stranu těsně před branku. To byl skoro tutový gól.
15:01
první útok Bivojek zase drtil pětici z Boleslavi, ta se pak dostala do rychlého protiútoku. Oboustranně bez gólového efektu
12:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Adéla Jirková bez asistence (3:1).
12:52
Jirková trefuje prostor nad pravým ramenem Soukupové
12:12
Tancošová rozehrála ven z hřiště, tak dostává míček k rozehrávce MB
09:03
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýna Otcovská (3:0).
09:03
další gól mezi nohy, tentokrát je autorka Kája Slavíků
07:30
Netušilová nahazuje z půlky, ale trefuje jen Otcovskou stínící před brankou MB
06:01
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Otcovská, asistoval Karolína Slavíková (2:0).