2:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 10:51 Kateřina Bícová (Lenka Zelingerová), 16:23 Lenka Zelingerová (Kateřina Bícová), 23:18 Kateřina Seemannová, 47:13 Karolína Judová (Klára Šulová), 54:43 Kateřina Seemannová (Kateřina Moravcová)
branky (asistence): 11:27 Petra Šebestová (Eliška Trojánková), 16:56 Veronika Balejová (Eliška Trojánková), 37:36 Veronika Balejová (Petra Šebestová), 51:12 Markéta Baťková (Kateřina Vachudová)

FBŠ Jihlava - Ivanti Tigers Jižní Město 5:4
11. Kateřina Bícová, 17. Lenka Zelingerová, 24. Kateřina Seemannová, 48. Karolína Judová, 55. Kateřina Seemannová - 12. Petra Šebestová, 17. Veronika Balejová, 38. Veronika Balejová, 52. Markéta Baťková; rozhodčí: Libor Štěcha - Jiří Kučera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Natálie Vančurová 25 - Adéla Malkusová 12; po třetinách: 2:2, 1:1, 2:1;
60:00
Komentář hostujícího vedoucího Lubomíra Vachudy: Dnešní zápas se nám nepovedl herně ani výsledkově. Gratulujeme soupeři a děkujeme za zápas.
60:00
Komentář domácího trenéra Michala Peterky: V emocích je hrzoně těžký hodnotit celé utkání. V úvodu jsme byli pod velkým tlakem, ale poměrně rychle jsme se vyrovnali s tempem dnešního utkání. Pak jsme dlouho hráli zodpovědnou a vyrovnanou partii. Na konci jsme měli trochu štěstí a udrželi jsme vedení. Holky zaslouží velkou pochvalu. Hrály skvěle, každá z nich!!!
60:00
59:58
Nepopsatelný závěr dnešního utkání. Snový výsledek pro Jihlavu. Obě družstva podala velmi slušné výkony.
59:58
Počet střel v III. třetině JIH 5 - TIG 6.
58:59
Minuta do konce dnešního napínavého utkání. Trenér Tigers nabádá své svěřenkyně k trpělivosti.
58:58
Timeout FBŠ Jihlava
58:31
Tigers jsou v 6!
58:16
To je škoda! Seemannová si brankářku položila, ale nedokázala přesně zakončit.
58:15
Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil Kateřina Seemannová.
58:15
Nájezd pro Jihlavu.
58:05
Míček teď poskakoval po čáře domácí branky.
56:18
Judová parádně zabojovala u mantinelu a zbrdila další útok Tigers.
54:43
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová, asistoval Kateřina Moravcová (5:4).
54:43
Pátá právě teď odbila! Seemannová prostřelila všechno živé, co jí stálo v cestě a vrací domácím vedení.
53:50
Zavolejte elektrikáře, neboť nám tu stoupá napětí!
53:09
Jedovatá střela Brossové.
51:12
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Markéta Baťková, asistoval Kateřina Vachudová (4:4).
51:12
A opět srovnáno. Kolikrát to ještě dneska budeme muset psát. Rozhodně se tu nenudíme!
50:41
Bícová připravila střeleckou pozici pro Brossovou, který ovšam opět minula.
50:01
Začala nám druhá polovina poslední třetiny. S přibývajícíma minutama se tempo hry neustále zvyšuje.
49:45
Krčálová dobře zasáhla u mantinelu.
48:31
Rachot, jaký fanoušci momentálně vydávají, musí být slyšet zcela jistě přes celou Dolní Cerekev.
47:13
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Karolína Judová, asistoval Klára Šulová (4:3).
47:13
Judová obkroužila branku jako Gagarin Zeměkouli a posílá Jihlavu opět do vedení.
46:26
Seemannová míří nad!
45:44
Jihlavačky si míčku zatím moc neužily.
44:44
Ale i Vančurová teď ukazuje, že je důležitým článkem svého družstva.
43:52
Další střelecký pokus Klusákové z velké vzdálenosti.
42:22
Malkusová na dvakrát zachránila svůj tým.
41:13
Tigers s poklidem drží míček. Bohužel pro ně, pouze na své vlastní polovině.
40:00
40:00
Počet střel v II. třetině JIH 8 - TIG 14.
40:00
39:59
I druhá třetina je již minulostí. Domácí se opět ujaly vedení a hráčky z Prahy opět srovnaly krok. Jihlavačky sice zvýšily počet střel, přesto na ně prohrály.
37:36
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Petra Šebestová (3:3).
37:36
Tak přeci jen dokázaly hráčky Tigers dotlačit míček za brankou čáru a opět máme skóre vyrovnané.
36:46
Vachudová pláchla po pravé straně a mířila dobře. Protí jejímu pokusu však bravůrně zasáhla Vančurová.
35:27
Vaří se to, vaří před jihlavskou brankou! Tak rychle větrat.
34:50
Uchytilová dobře vytlačila svojí soupeřku z nebezpečné pozice. Bohužel pro ní rozhdoční píská faul a tak přichází další standartka pro Tigers.
34:13
Z velkého zmatku vzešla střela Seemannové, která je ale zblokována.
32:57
A není to gól! Hráčky z Prahy teď byly velmi blízko dalšímu vyrovnání, ale při domácích teď stálo štěstí.
31:23
Střelu Šulové Malkusová vyráží do rohu.
30:00
Další zákrok Vančurové.
28:28
Kittlerová se ocitla osamocená za obranou Tigers jako lovec v tundře. Její střela branku poubohužel minula.
26:43
Ostrá střela Šebestové z úhlu. Domácí slečna v masce opět kryje.
25:21
Zelingerová dneska po hřišti doslova líta a způsoboje svým soupeřkám problémy s rozehrávkou.
25:05
Šmahelová teď ukázkově zapracovala na obou koncích hřiště.
23:18
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Seemannová bez asistence (3:2).
23:18
Třetí střela Seemannové a třetí branka Jihlavy. Domácí 10 vystíhla míček na středu hřiště a zamířila si to směr brána a přízemní střelou k tyči nedala brankářce Tigers šanci.
22:44
Klusáková vystihla další přihrávku hráček v bílém a vyslala vpřed Brossovou, která ještě hledala Ficovou, ta následně o míček přišla.
21:43
Jihlavačky do druhé třetiny vstoupily mnohem aktivnější a jsou i nebezpečnější směrem dopředu.
20:21
Dlouhý vysoký míček za obranu domácích. Klusáková zachraňuje a rovnou zakládá i další akoci domácích.
20:00
20:00
Počet střel v I. třetině JIH 4 - TIG 9.
20:00
19:59
První třetina u konce. Jihlava se překvapivě hned dvakrát ujala vedení, hráčky z Prahy ovšem pokaždé dokázaly srovnat krok a své soupeřky z Vysočiny přestřílely.
19:23
Trojánková stratila balanc a zůstala ležet na zemi, Klusáková na nic nečekala a svoji soupeřku přelezla a míček jí sebrala.
16:56
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Eliška Trojánková (2:2).
16:56
Tak ani toto vedení netrvalo dlouho. Klusáková poslala špatnou přihrávku na střed, kde ji vystihla Trojánková, která pak předložila míček Balejové a ta už měla snadnou práci.
16:23
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Lenka Zelingerová, asistoval Kateřina Bícová (2:1).
16:23
Aktérky první branky si teď prohodily role a Jihlava si bere vedení zpět.
16:01
Odvážné zakončení Bícové jednou rukou končí těsně vedle branky.
14:58
Střela Vachudové letěla nebezpečně blížko domácí branky.
14:14
Seemannová našla na středu hřiště volnou Judovou, která se tak dlouho chystala ke střele až se ocitla u mantinelu a tak z akce není nic.
13:31
Střela Klusákové od půlky těsně přeletěla branku.
11:52
Nahození Šulové se k Kittlerové nedostalo a tak Jihlava přichází o míček.
11:27
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Petra Šebestová, asistoval Eliška Trojánková (1:1).
11:27
Domácím vedení dlouho nevydrželo a hosté z pěkné akce rychle srovnávají.
10:51
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Lenka Zelingerová (1:0).
10:51
Bícová se dostává k dorážce a posílá domácí do vedení!
10:22
Brossová pláchla po pravém mantinelu. Bohužel pro ní pokračovala až do rohu, kde všechny šance skončily.
09:19
Trojánková se pěknou kličkou uvolnila od mantinelu a hledala lépe postavenou spoluhráčku.
08:53
Na druhé straně Seemannová jen těsně minula branku.
08:44
Zvoní tyč domácí svatyně!
08:08
Další dva jisté zákroky Vančurové.
07:20
Hráčky v bílém se usadily na obranné polovině domácích.
05:50
Domácí hráčky zatím dobře brání a nepouštějí své soupeřky z žádné větší šanci a samy hrozí z protiútoků.
04:41
Střela Brossové jen těsně minula vzdálenější tyč pražské brankářky.
04:02
Klusáková dobře vystoupila a zastavila rozehrávku Tigers.
03:39
Rychlý útok Tigers, kterž hasí Seemannová.
02:46
A nyní si i Jihlava připisuje první střelecký pokus. Autorem byla Káťa Seemannová.
02:11
Ficová se hnala dopředu a hledala na druhé straně postavenou Zelingerovou, přihrávka k ní však nedoputovala.
01:25
Hráčky z Prahy začaly zápas ve vysokém tempu a své soupeřky nenechávají ani chvilku vydechnout.
01:04
Střela Brossové od půlky zblkována.
00:40
Vančurová si s první a následně i druhou střelou poradila.
00:01
Vítáme Vás u dnešního utkání. Přejeme Vám příjemnou zábavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Natálie Balková, Markéta Baťková, Petra Šebestová, Eliška Trojánková, Veronika Balejová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Petra Klusáková, Klára Šulová, Kateřina Seemannová, Karolína Judová, Hanka Krčálová