2:0
1:1
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 18:30 Kristýnka Otcovská, 24:58 Karolína Slavíková (Kristýnka Otcovská), 25:57 Kristýnka Otcovská (Laura Vytrhlíková), 57:19 Laura Vytrhlíková (Kristýnka Otcovská)
FBC Liberec
branky (asistence): 55:16 Kristýna Rondošová (Adéla Bernatová)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FBC Liberec 4:1
19. Kristýnka Otcovská, 25. Karolína Slavíková, 26. Kristýnka Otcovská, 58. Laura Vytrhlíková - 56. Kristýna Rondošová; rozhodčí: Lukáš Kešner - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 35 - Kateřina Dlouhá 32; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:1;
65:00
Petr Novák (FBC Liberec) - Tento víkend nás nezastihl v dobré náladě. Stejně jako včera jsme nezvládli první dvě třetiny, ale na rozdíl od včerejšího zápasu jsme s tím již nic neudělali ani v závěru. Odpočineme si a jedeme dál. Díky pořadatelům za dnešní zápas.
65:00
Vadim Všetula (SK Bivojky Litvínov) - Jakoby hymna a slavnostní oblečení strhl tým k fantastickému výkonu. Bojovali jsme jak československé legie. Útočili jako u Zborova, bojovali s přesilou jak u Bachmače, bránili se zuby nehty jak na kótě Dos Alto i emoce tu plály jak při Čeljabinském incidentu. Nakonec se i parník Bajkal podařilo potopit .Úžasný výkon proti silnému soupeři. Poklona týmu za tento statečný boj. Loučím se sokolským Nazdar !
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 12:15
60:00
59:13
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
58:43
Vyloučen hráč Andrea Sára Šulcová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
58:43
Vyloučen hráč Kristýna Rondošová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
58:10
Šulcová se pěkně proletěla přes mantinel když do ní vrazila Lenfeklová.
58:09
Vyloučen hráč Markéta Lenfeldová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:19
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Kristýnka Otcovská (4:1).
55:16
Timeout FBC Liberec
55:16
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Kristýna Rondošová, asistoval Adéla Bernatová (3:1).
53:34
Valešová vyslala z pravého křídla prudkou střelu kterou ani domácí gólmanka pořádně neviděla. Kotlanová se ale stihla včas postavit na správné místo a míček vyrazila.
51:23
Vytrhlíková s Tancošovou se dokázali rychle vrátit a zabránili Valešové v útoku.
49:16
Tancošová nedosáhla na krásnou přihrávku do brankoviště hostů. Ke slovu se tak dostává Liberec.
45:37
Domácí zatím nedokázali v přesilovce zatím vymysle žádnou pořádnou akci.
44:16
Vyloučen hráč Adéla Bernatová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
42:02
I přes to že Bivojky vedou 3:0 stále pokračují v tlaku na hosty. Hned ze začátku přidali další dvě střely na branku.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 14:13
40:00
35:25
Tancošová chtěla rychle rozehrát, ale zaskočila tím i svoje spoluhráčky a domácí tak nenavýšili svůj náskok.
31:52
Šalátová se snažila vymyslet něco před Libereckou brankou, ale brankářky byla pohotová a dokázala jí sebrat míček přímo z hokejky.
28:07
Slavíková z metru nedokázala překonat brankářku hostí.
27:53
Hráčky hostí nejsou schopny nic vymyslet a postupně se to podepisuje na jejich stylu hry, začínají být až moc agresivní.
26:41
Otcovská stále ukazuje svoje kvality a se svými třemi kanadskými body podporuje Bivojky.
25:57
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Laura Vytrhlíková (3:0).
24:58
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Kristýnka Otcovská (2:0).
23:03
Vytrhlíková dostala tvrdý hit od soupeřky a pěkně zbourala mantinely. Nic se jí ale nestalo a pokračuje dál ve hře.
21:20
Rozhodčí přerušila hru kvůli trestu, ale očividně udělala chybu a oba týmy tak pokračují v plném počtu.
20:43
Otcovská byla sama před brankou hostí, ale míček jí utekl od hokejky a tak nedokázala vystřelit.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 10:8
20:00
19:29
Liberečtí si to nechtějí nechat líbit a hned odstřelují branku Bivojek.
18:31
Tak jsem to zakřikl, Otcovská skvěle utekla všem hráčkám a bez problémů zakončila do branky.
18:30
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská bez asistence (1:0).
18:20
Necelé dvě minuty do konce a stále tu nebyla žádná velká akce.
16:36
Hra je hodně rozkouskovaná, míček je stále mimo hřiště.
15:08
Kotlanová zachránila Bivojky když vytáhla míček z brankové čáry.
11:31
Rondošová se uvolnila před brankou domácích, ale míček jí nesedl a vysoko přestřelila.
09:41
Špatné střídání Bivojek dostalo do šance Lenfeldovou, ale ta ji nedokázala využít.
07:36
Litvínov předvádí své standardní dlouhé přihrávky do předu na Otcovskou, ale zatím se nedostali do gólové šance.
04:16
Zatím nebyla vidět žádná velká šance, holky se pro začátek lehce oťukávají.
02:11
Domácí hráčky zatím ukazují své lepší postavení v tabulce a nepustí soupeřky k míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Dominika Plichtová, Aneta Voříšková, Adéla Bernatová, Aneta Abrtová, Klára Hanzelinová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Leona Tancošová, Monika Netušilová, Kristýnka Otcovská, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková