1:6
1:7
- : -

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:17
11. Veronika Mandíková, 37. Aneta Kubištová, 47. Andrea Plavcová - 7. Michaela Kubečková, 8. Vlaďka Maděrová, 12. Michaela Kubečková, 19. Eva Barvíková, 21. Dominika Buczek, 26. Dominika Buczek, 29. Michaela Kubečková, 35. Dominika Buczek, 38. Dominika Buczek, 39. Veronika Janáčková, 44. Eva Barvíková, 44. Dominika Buczek, 46. Vlaďka Maděrová, 47. Michaela Kubečková, 53. Dominika Buczek, 56. Laura Prusková, 58. Veronika Janáčková; rozhodčí: Jaroslav Verner - Petr Bína; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Terezie Čiháková 11, Anežka Bakočová 7 - Simona Pytlíková 24; po třetinách: 1:4, 1:6, 1:7;
60:00
Střely ve třetí třetině: 7:12
60:00
Komentář trenéra domácích (Tomáš Grigar): V zápase byl vidět velký rozdíl v zakončení jednotlivých hráček. Vytvořili jsme si velké množství šancí proti týmu, který má velkou kvalitu, bohužel je nedáme a soupeř bez milosti trestá. Díky soupeři za utkání!
60:00
komentář trenéra hostí (Jan Šebesta): Dnešní zápas výsledkově vypadá jednoznačně, ale první třetina nebyla za mě OK. Potom jsme se rozjeli a potvrdili roli favorita. Vyspat se a zítra pokračujeme. Děkuji soupeři za utkání !
60:00
59:56
Zápas byl od obou týmů hezký, plný soubojů a střel.
58:59
Začíná poslední minuta zápasu
57:42
Špičáková skončila za mantinelem a odjíždí do nemocnice nejspíš s lehkým otřesem mozku, doufáme že bude v pořádku
57:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Janáčková, asistoval Alexandra Glasová (3:17).
55:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Laura Prusková, asistoval Dominika Buczek (3:16).
55:01
Mandíková využila špatné nahrávky ale netrefuje branku
52:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Laura Prusková (3:15).
51:50
Plavcová probíhá neskutečnou rychlostí celé hřiště, její střela ale míří mimo
49:00
Bakočová předvedla dvá fantastické zákroky přímo za sebou
46:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Plavcová, asistoval Karla Batíková (3:14).
46:03
Timeout FbŠ Bohemians
46:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Dominika Buczek (2:14).
46:03
Střídání brankáře. Nový brankář Anežka Bakočová družstva FbŠ Bohemians
45:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Viktorie Martináková (2:13).
44:30
Bukvajová vybojovala na středu míček, její střelu ale blokuje Glasová
43:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Nikola Liberdová (2:12).
43:42
Lehký výpadek Bohemians
43:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Viktorie Martináková (2:11).
39:56
Vyloučen hráč Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Janáčková, asistoval Denisa Hyršová (2:10).
37:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Dominika Buczek, asistoval Michaela Kubečková (2:9).
37:36
Buczek nádherně prošla mezi dvěma protihráčkami a zakončila backhandem do volné brány
36:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aneta Kubištová, asistoval Eliška Knetlová (2:8).
28:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Nikola Liberdová (1:7).
26:55
Mandíková se rvala středem jako lev, Glasová ji na poslední chvíli zablokovala
25:38
24:40
Střela Glásové a následnou dorážku Čiháková kryje.
24:12
Střela Vítkovic se do branky
23:40
Vítkovice točí Bohemians.
21:30
Hurníková mimo, následný útok Neubergerová nepoměnila.
18:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Sabrina Moravcová (1:4).
18:16
Saravíková se prohnala středem jako raketa a zvyšuje brankový rozdíl o 3 góly.
17:57
Hra se odehrává v obranném pásmu Bohemky
16:00
Vítkovice se usadily na polovině Bohemians.
13:46
Bohemians zbytečně ztrácí balony a pak nejsou schopné ho získat zpět.
13:00
Vyloučen hráč Tereza Chlupatá družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
11:37
Kubečková vymetla pavučinku.
11:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Sabrina Moravcová (1:3).
10:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Mandíková bez asistence (1:2).
10:00
A přináší to své ovoce! Nechytatelná pumelice Mandíkové.
09:52
Je vidět, že se teď Bohemians snaží ze všech sil.
08:58
Buly v rohu hřiště
08:09
Tuncelová teď dvakrát prověřila Pytlíkovou.
07:48
07:17
Vyloučen hráč Tereza Chlupatá družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
06:48
05:00
Vítkovice se snaží promýšlet svoji rozehrávku, střelou na bránu to však moc nekončí.
03:30
Vítkovice teď překombinovaly svoji útočnou akci a nic z toho nebylo.
00:50
Batíková nejprve nastřelila míček do protihráčky, následný protiútok sama zastavila a už se zase řítila na banku hostí.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Petr Bína.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Eva Barvíková, Michaela Kubečková, Nikola Liberdová, Dominika Buczek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Terezie Čiháková; hráči v poli: Lucie Reinšteinová, Veronika Mandíková, Lucie Hernandezová, Andrea Bukvajová, Andrea Plavcová