2:0
4:2
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:2
12. Kristina Zlatníková, 19. Kristina Zlatníková, 27. Eliška Chudá, 28. Kateřina Vachudová, 47. Markéta Baťková, 57. Petra Šebestová, 60. Veronika Balejová, 60. Nikola Hrabánková - 48. Michaela Středulová, 52. Kristýna Kupcová; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jaroslav Váňa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Lucie Špačková 16 - Martina Schoupalová 23; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:2;
79:59
Komentář trenéra hostí: Dnes těžké hodnotit, v první třetině jsme přes převahu soupeře měli dost šancí, ale bez úspěchu. Ve druhé části jsme úplně vypadli z tempa a nehráli nic, Ve třetí třetině jsme se dokázali vrátit k tomu, co jsme v posledních týdnech trénovali, ale nedůrazy a změtky v naší obraně určily výsledek. Díky za utkání.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: domácí 12, hosté 7. Střely celkem: domácí 31, hosté 18.
60:00
59:59
Komentář trenérky domácích:Dvě třetiny neměl zápas potřebné tempo, dozadu jsme dnes odehraly velice slušně a děkujeme soupeři za zápas .
59:24
V poslední minutě se ještě 2x prosazují domácí hráčky. Nejdříve krásnou střelu domácí kapitánky dorazila Veronika Balejová, a hned y akce po buly z brejku 2 na 1 zakončuje Niky Hrabánková.
59:23
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hrabánková, asistoval Petra Šebestová (8:2).
59:17
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Anna Marešová (7:2).
56:22
Péťa Šebestová vyhání pavouky z šibenice ostravské branky, rychlou a přesnou střelou nedala golmance hostí sebemenší šanci.
56:21
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Petra Šebestová, asistoval Markéta Baťková (6:2).
55:30
Po průniku Veroniky Balejové zakončovala Barbora Havlíčková těsně mimo.
51:26
Zmatky domácích při střídání, kdy na hřišti chvíli zůstaly 3 hráčky, využívá Kristýna Kupcová a snižuje na roydíl 3 branek.
51:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristýna Kupcová, asistoval Klára Kuřítková (5:2).
49:53
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
47:01
Prakticky hned po buly se prosazují nejnebezpečnější ostravské hráčky a Středulová snižuje na 1:5.
47:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (5:1).
46:53
Po nebezpečné akci Kačky Vachudové, kterou ještě hostující hráčky nakonec ubránily, se prosazuje přesnou střelou Markéta Baťková.
46:52
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Markéta Baťková bez asistence (5:0).
45:31
Ostrava navyšuje tempo a momentálně má více ze hry, zatím bez gólového efektu.
42:50
Hra konečně trochu dostává spád a šance se střídají na obou stranách.
42:40
A hned z protiútoku v obrovské šanci Veronika Balejová, ale i tentokrát brankařka úspěšnější.
42:20
Úplně volná Michaela Středulová na velkém brankovišti netrefila ideálně balonek a přestřeluje.
41:22
V další velké šanci Niky Hrabánková, ale brankařka hostí svůj tým podržela.
40:30
Hned v úvodních vteřinách poslední třetiny nebezpečné situace před oběma brankami.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: domácí 9, hosté 6.
40:00
39:42
Nebezpečná situace před brankou hostí, standardní situaci na hraně velkého brankoviště vyřešila brankářka hostí.
36:20
Drzý průnik až před branku předvedla hráčka hostí M.Polášková, střela těsně minula horní tyčku.
33:53
Několik nebezpečných situací před brankou domácích s přehledem řeší Špačková.
32:20
Hráčka hostí Vendula Maroszová se neprosadila přes dvojici bráních domácích a ztratila balonek za brankou Tigers.
30:15
Po dlouhé době předvedla pěkný a jistý zákrok brankařka domácích Barbora Špačková.
29:33
Kačka Vachudová je po vstřeleném gólu při chuti, předvedla sólo z vlastního rohu až před branku soupeřek, její střela byla v poslední chvíli zblokována.
27:09
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Natálie Balková (4:0).
27:09
Vzápětí se střelou z první prosazuje Kačka Vachudová a domácí zaslouženě vedou 4:0.
26:34
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Veronika Balejová (3:0).
26:34
Veronika Balejová vybojovala v rohu balonek a shodila ho před branku na Elišku Chudou, která chladnokrevně zavěsila do horního rohu branky.
23:10
Po delší době předvedly pohlednou akci i ostravské hráčky zakončené střelou Kláry Kuřítkové.
20:23
Krásná akce domácích na jeden dotek, kterou ve 23. vteřině zakončila hráčka s číslem 23 Eliška Trojánková.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: domácí 10, hosté 5
20:00
19:20
V závěru třetiny se ostravské hráčky snaží zkorigovat nepříznivý stav, výsledkem této snahy jsou dvě střely na branku, se kterými si brankařka domácích snadno poradila.
18:06
Petra Šebestová dlouho trápila celou pětku domácích a nakonec předložila Kristýně Zlatníkové přihrávku před prázdnou branku a ta nezaváhala.
18:05
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Petra Šebestová (2:0).
16:16
Po delší době zamkla Ostrava Tigers na jejich půlce, tlak skončil střelou do připraveného bloku.
14:30
Tigers postupně utahují šrouby, hraje se převážně na polovině Ostravy.
13:10
Hezky rozehraná standardní situace ze strany domácích končí střelou Aničky Marešové těsně vedle branky.
11:11
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková, asistoval Markéta Baťková (1:0).
11:11
Z nenápadné akce se prosazuje Kristýna Zlatníková.
08:43
Tigers zatím zkouší postupný útok, \ostrava hrozí z rzchlých brejků, ale nebezpečných akcí je poskrovnu.
06:40
Závar před brankou FBC Ostrava přinesl dvě střely v rychlém sledu za sebou, z protiútoku zahrozily i ostravské hráčky.
05:30
Standardní situace Tigers končí střelou do první hráčky.
04:30
Po delší době prošla nebezpečná rána z hole K. Andrlové na branku hostí,
02:44
Ostrava napadá royehrávku Tigers ve třech hráčkách a zatím účinně brání útočné snahy domácích.
00:01
Úvodní buly pro hosty, ale první šance na straně Tigers po střele Eliškz Chudé
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jaroslav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Michaela Středulová, Sandra Kostková, Vendula Maroszová, Anna Dobešová, Terezie Šešulková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Barbora Paletářová, Eliška Trojánková, Eliška Chudá, Anna Marešová, Veronika Balejová