2:4
0:2
- : -

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:13
5. Nikola Hrabánková, 22. Lucie Hernandézová, 29. Nikola Hrabánková - 2. Eva Řeháková, 4. Michaela Středulová, 15. Terezie Šešulková, 15. Klára Kuřítková, 20. Michaela Klvaňová, 20. Michaela Středulová, 20. Barbora Greiplová, 35. Eva Řeháková, 37. Michaela Středulová, 39. Kristýna Kupcová, 40. Kristýna Kupcová, 55. Michaela Středulová, 59. Michaela Středulová; rozhodčí: Daniel Fišer - David Hertz; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Terezie Čiháková 4, Štěpánka Neumanová 21 - Pavla Lišková 13; po třetinách: 1:7, 2:4, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Luďka Paseckého: Dnes první venkovní zápas, kdy jsme si poradili s cestováním a zvládli dobře první třetinu. Pak už se zápas dohrával hodně v dorosteneckém stylu nahoru dolů. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenérky domácích Terezy Blažkové: Hrubě se nám po individuální stránce nevydařila první třetina, a to v podstatě rozhodlo o tom, jak bude vypadat zbytek zápasu. Jsem ráda, že to ale holky nezabalily a kondičně zvládly běhavé utkání. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Střely ve třetí třetině: 5:12
60:00
59:59
Vteřina do konce z největší pravděpodobností se stav již nezmění.
59:00
Poslední minuta poslední třetiny
58:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Vendula Maroszová (3:13).
58:06
Sice na poslední chvíli, ale gól je tam
57:22
Ostravská brankářka se očividně v brance nudí, zatím se hra odvíjí pouze na půlce Bohemky
56:09
Vyloučen hráč Kristýna Dvořáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:09
Je tu 1. přesilovka Bystroně Ostravy, uvidíme co vymyslí
55:03
Ostrava rozehrává z rohu u bohemácké branky, výhodu jim to nepřináší, míček získává Bohemka a snaží se protlačit dopředu
54:03
Timeout FbŠ Bohemians
54:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Eva Řeháková (3:12).
49:20
Vyloučen hráč Sandra Kostková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:20
Kristýna Dvořáková letí za mantinel a hráčka č. 19 si jde odpočinout na trestnou lavici
49:01
Hráčka č.44 je na tom stejně a také vysoko nad
46:41
Zuzana Tuncelová střílí - vysoko nad
45:55
Andrea Bukvajová se snažila několikrát za sebou zakončit, střely vždy končí na lýtkách hráček v žlutomodrých dresech
45:00
Karla Batíková je skolena v rohu, ale nevzdává to a jde znovu do hry
43:41
Lucie Reinšteinová si poradila a protlačila se mezi dvě hráčky Ostravy, bohužel těsně před brankou je zastavena
42:22
Hráčka 39 padá v rohu na zem, naštěstí se jí nic nestalo, zvedá se a hra pokračuje dál
40:40
Je vidět že hráčka Ostravy č.7 má opravdu přehled na hřišti, hru tvoří a připravuje spoustu šancí pro Ostravu, naštěstí pro Bohemku se občas taky někdy netrefí
40:01
Buly vyhrává Bohemka
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině FBŠ Bohemians x FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:15
40:00
39:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristýna Kupcová, asistoval Vendula Maroszová (3:11).
38:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristýna Kupcová, asistoval Mariana Polášková (3:10).
38:11
Hráčky Ostravy se radují z dalšího gólu a hlavně z toho, že Kristýna Kupcová peče - asi stejné zvyklosti jako v bohemáckém týmu
34:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eva Řeháková, asistoval Barbora Greiplová (3:8).
33:56
Hezky zpracovaný míček Zuzkou Tuncelovou, ale dál už pokračuje Ostrava, střílí a brankářka Bohemky chytá
32:40
Aneta Kubištová míček mezi tyčkou a rukou brankářky do ostravské branky neprotlačila
30:45
Situace se opakuje - stejná hráčka a míček opět v rukách zelenobílé brankářky
30:01
Neskutečně zlikvidovaná střela od hráčky číslo 29 bohemáckou brankářkou Štěpánkou
28:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Nikola Hrabánková, asistoval Lucie Reinšteinová (3:7).
28:22
Krásné nahození od Lucie Reinšteinové a Nikola Hrabánková dává další gól
27:43
Míček to nevydržel - hra se na chviličku zastavuje
26:44
Míček se ocitá v rukách bohemácké brankářky a krásným výhozem posouvá svoje hráčky do útoku
25:00
Hra se přelévá ze strany na stranu, je v poněkud rychlejším tempu než 1. třetina
23:33
Hráčka Ostravy číslo 37 trefuje břevno
21:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lucie Hernandézová bez asistence (2:7).
21:59
Lucie Hernandezova si sama urvala míček z hokejek hráček Bystroně, prošla přes celé hřiště a zavěsila nad pravou nohu ostravské brankářky
19:57
Tak tato minuta se domácím opravdu nepovedla.
19:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Greiplová, asistoval Eva Řeháková (1:7).
19:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Sandra Kostková (1:6).
19:17
Velký výpadek ve hře domácích.
19:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michaela Klvaňová, asistoval Mariana Polášková (1:5).
17:18
Poslední vteřiny této přesilovky a nejspíš bude bez gólu
15:52
Většinu času je míček na hokejkách Bohemky, ale ne a ne se dostat ke střele
15:27
Vyloučen hráč Sandra Kostková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
14:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Klára Kuřítková bez asistence (1:4).
14:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Terezie Šešulková, asistoval Karolína Sigmundová (1:3).